Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım çok heyecanlı ama bence bu tür hafif gözükenlerin sonucu pek iyi olmuyor heveslenip sonra hayal kırıklığı yaşayanlar gördüm malesef çook hafif olarak bana da var gibi geldi ama pozitif diyebşlmek için daha pembemsi görünür bir şekilde olması lazım bence. Onun daha pembeleşmesi de anca adet günü geçtikten sonra oluyor. Bence iki gün sonra yani regl gününde ilk idrarla tekrarla bakalım daha koyu olursa bence sevinebilirsin şimdiden temkinli ol sadece hayal kırıklığı yaşama güzel haberler inşallah

Geçen ay bu silik çizgiler beni çok üzmüştü zaten canım. Labaquick ovulasyon testleride strese sokmuştu sonra yanında gelen testler hep silik çıktı ama ben regl olmuştum. Teşekkür ederim inşallah regl günümde koyulaşır

Benim dr sakın korunma tam gaz devam dedi

canım valla ben de bunu merak ediyorum. benim de hemen silinivermiyor örnek testlere bakıyorum ordan burdan direk silinen de var silinmeyen de. bunu ayrı bir tartışma konusu mu yapsak
İnstagram sayfalarına da baktım. Önemli olan silikleşmesi diyorlar ama bilemedim. Aslına bakarsan pik görmek bile benim için mucize. Bu ay clife macun beralife pkos seti inofolic ve balık yağı takviyeleri ile 18. Gün ancak yumurtlama gördüm o da sağlıklıysa tabi. 3 ay önce en son pik görmüştüm o zman kimyasal oldu. Eşimde hiçbir sorun yok muhtemelen yumurta kalitesiz olduğu için tutunamadı yalnız o ay iki gün pik olup sonra silikleşmişti

Cnm umudunu kırmak istemem ama geçen ay iki tane aynı testten yaptım ikisinde de sendeki gibi çıktı hatta biri biraz daha belirgindi ama hamile değildim başka bi markayla dene istersen bi de
Canım bende hiç çizgi çıkmadı hayalet bile Bakalım biraz daha bekleyelim

Benim dr sakın korunma tam gaz devam dedi

ya evet öyle söyleyen doktorları duyunca bende pişman oldum korunduğuma 3 ay evde beklesem kafayı yerim diye işe başladım. bilseydim korunmazdım diyorum ama kürtajı yapan doktorum korun dediği için operasyonda birşey görmüş olabilir diye düşünyorum. Şuan bebeğin var mı peki? kaç ay oldu operasyonu geçireli.

Ay kızlar reglime 11 gün kalmasına rağmen inanılmaz göğüs acım var ama dokunamıyorum o derece yani. Heveslenmek istemiyorum ama sizce durum nedir ? Yumurtlma dönemini değerlendirmiştim bayağı

Ben ilk gebeliğimde klomen kullanarak hamile kaldım. Doktor klomeni verdi adet olmazsan gel dedi ben duramadım ayın ortasında gittim. Gelişmiş yumurta yok bu ay olmadı adet olunca gel dedi gönderdi beni. Ağlaya ağlaya çıktım odadan. Ay sonunda adet olmayınca test yaptım pozitif inanamadım. Meğer kontrolden önce yumurta çoktan çatlayıp gitmiş. Senin de öyle olmuş olabilir. Yani inşallah böyle olmuştur

Henüz kısmet olmadı bebek canım.

Ben kürtaj olmadım. Biyokimyasal geçirdim. Beta değerim çok geç düştü. Düşmüyor diye dış gebelikten şüpheleniliyordu. O dönemde sormuştum. Dış gebelik bile olsa küçük bir operasyonla hallederiz boşa zaman harcayıp korunma demişti. Aralıksız devam ediyoruz.

Hatta bundan da öncesinde 2 kez ciddi miyom ameliyatları oldum. Onlarda da ilişki yasağı sadece 20 gündü. Sonrası korunmasız ilişki. O zaman bile 3 ay vermemişti. O yüzden şaşırdım.

Ay kızlar reglime 11 gün kalmasına rağmen inanılmaz göğüs acım var ama dokunamıyorum o derece yani. Heveslenmek istemiyorum ama sizce durum nedir ? Yumurtlma dönemini değerlendirmiştim bayağı

canım regline dahavar, biraz daha bekle istersen. Regl öncesi ağrıları da olabilir

canım güzel takviyeler alıyosun inşallah güzel sonuçlar alıcaksınn seni de takipteyimm :) stres faktörünü de unutmayalım hiç :) bende de ins dürenci hipoglisemi pko allah ne verdiyse . ve 4 ay pandemide ebvden çalıştım sorun yoktu temmuz başı işe başladım üç ayda hepsi hortladı

Canim istersen baska bi marka testle adet günü dene ..

Kızlar ateşim çok yüksek ölçme cihazı ikaz veriyor, ne yapmam lazım ? Ateş düşürmek için ilaç içmelimiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…