Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Iste cnm insanin elinde olmuyor ki tabi ki de değiştiremiyoruz değiştirsek de bu olumsuz yönde oluyor yani bir nevi kötüyü çağırma aslinda ama elimden bisey gelmiyor düşünmemeye çalışıyorum bi kaç dakika sonra hooop yine aynı düşüncenin içindeyim sen bu anksiyete için tedavi gördün mü ben hiç gitmedim bunun icin

Günaydın kızlaaaar şimdi kuaföre gidiyorum ordan hastaneye geçcem midem çok bulanıyor hiç bi şey yemedim öğlene kadar yemicekmişim inşallah bayılmam
Sezaryene fönlü makyajlı girenleri kınayıp rahim filmine kuaförle mi gitmek kız sakin ol stres olmazsan hiçbir şey olmaz akşama kadar bile aç dursan

İnşAllah hastane yapıyor mu aslında bilmiyorum eşimin kardeşi orda çalışıyor sorcak eğer yapılırsa orda yaptırcam İnşAllah. 6 ay oldu kürtaj olalı ovulasyonla yumurta takibi yapmama rağmen gebe kalamadım acaba tüplerde mi bişey oldu ya da yapışıklık felan mı var diye Hsg çektirmeye karar verdim vakit kaybı olmasın diye. YouTube da Kaan Kocatepe yi dinliyorum yapışıklık varsa adet kanaması gecikebilir ve ya normalden az gelebilir demişti benimde normalde 7 gün süren adet kanamam kürtaj sonrası 3 güne düştü

Kızlar asabım bozuldu çok muayne olcam bekliyorum bi kadın girdi benden önce orta yaşlı kadın nasıl ağlıyor hastane inliyor çok canım sıkıldı ya

Yok poliklinik heralde kötü bi sonuç aldı
Ben de filmle ilgili sanmıştım canım. Malesef hastane ortamı böyle kimi iyi haber alıyor kimi kötü haber ben de çok etkileniyorum

Yok poliklinik heralde kötü bi sonuç aldı
Allah şifa versin. Sen yine enseyi karartıyon. Bir şey yok yahu az sakin. Derin derin nefes al. 10'a kadar say, bitince baştan say, bitince baştan... Beni düşün beni. Hsg'ye giderken damardan ilacı basarlarken tam beni düşün. Uyandığında da beni düşünürken bulacaksın kendini. Süfriz dicem sonra sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…