Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Tabii namus meselesi olmuş artık çünkü ondan yerleşmiş evine. Ben 1 yıl çocuk istemedim, daha da istemezdim. Onun bir lafına tav oldum. Dedi ki bana "ben çok istiyorum baba olmayı. Nasıl bir baba olacağımı bilmiyorum ama nasıl bir baba olmayacağımı çok iyi biliyorum". Öyle bir korkusu yoktu da kanıbozuk demek ki işte. Oğlum onun gibi olmasın diye ölümüne savaşıcam.
Hep burda diyor ya arkadaşlar. Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu diye. Asla hiçbir duamı genellemem. Allah hakedene evlat versin, hakedeni mutlu etsin.

Geceyi güzel kapatalım Allah hiçbirimizin eşini şaşırtmasın. Allah kimseyi kötülerle karşılaştırmasın. Minnoşlarımıza kavuşalım bir an önce, zaten başka bir şey düşünmeye fırsatımız olmayacak o zaman forumda kaka renklerini konuşalım mesela iyi ki varsınız. Güzel kalbinize göre versin Allah. İyi geceler hepinize

Yaaaa hikayeniz çok üzücü ama sonu çok mutlu merak ettiğim iki şey var.
O şerefsiz o kadınla evlendi mi?
Şimdiki eşinizi Allah karşınıza nasıl çıkardı, iş yerinde falan mı?
Çok özel olduysa cevap vermeseniz de olur

Amiiiin inşallah. İyi geceler

Yeni okudum canimm, Allaha sukur ne oldugunu anlamissin Allah da karsina iyi birini cikarmis. Insallah bundan sonra hep mutlu olursun esinle

Valla ben 8. Sınıflarin da dersine giriyorum ya cnm hepsi kapansa da 8 leri kapatmazlar diye düşünüyorum sınav ogrencileri ya . Evet ya çok arttı yine akşamdan beri psikolojik olarak sanki koku alamıyorum burnum yanıyor sirtim ağrıyor gibi geliyor hep ahh bu psikoloji ah bu panik ataklar anksiyeteler tükendim valla

canm benım sanslıymısınkı sonrasında Allah senı ıyı bir insanla karşılaştırmış.

Evet çok şükür Allah mükafatını verdi bize sağol tatlım hayır tabii ki de evlenmedi. Hemen sonrasında ayrıldılar. Öyle kadınlar o adamların kendiyle evleneceğini sanar ama adamlar sadece kullanır ve bırakır işte. Şimdiki eşimle de ortak bir tanıdık vasıtasıyla tanıştık. Bizde misafirlerdi. Instagrama bakarken o anda eşim de foto paylaşmış. Aaaa dedi daha önce nasıl aklıma gelmediniz siz benim? Ben hiçbişey anlamadım, hemen aradı numaramı gönderdi tanışın dedi. Ertesi gün hemen geldi eşim benimle tanışmaya, başka şehirdeydi. Sonrası baya hızlı gelişti zaten 1 ay sonra evlenme teklifi, nişan, 2 ay sonra bi baktık evlenmişiz öbür şerefsizi 4 yıl tanıdım da noldu? Allah iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi

Hadi ya. En azından daha az temas olur. Sen de biraz daha uzak durmaya çalışırsın. Du bakalım bunlar hep zihinde bariyer oluşturuyor. Oralara girmeyelim. Ben de gece bir güzel kurdum kurdum tüp bebek yüzünden erken menapozdan girdim hormon ilaçlarının uzun vadeli yan etkilerinden çıktım. Dön dön uyuyamadım sonra. Sanki düşününce bir şeyi değiştirebiliyormuşuz gibi...

Her hastane cekmiyor benim bildigim ben lutfi kirdar egitim ve arastirmaya gitmistim zeynep kamile yonlendirdiler orayla alakalida cok fazla iyi yorum okumadigim ucin ozelde yaptirmisdim gecen hafta cok fazla da arastirmadim gerci zamani uzatmamak icin ama dogru bir karar vermissiniz eger tuplerde bir skinti varsa ovulasyon takibi de ise yaramaz sonucta ben filmden hemen sonra takibe de basladim bakalim 2 haftam var insallah guzsl.sonuclar.aliriz hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…