Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar acil yardım bu ay aşılama olacaktım bu gün reglinin 2. Günü ve doktor ameliyattaymis yarın pazar açık degil ancak pazartesi gidebilirim ve pazartesi 4. Günüm çok mu geç olur ne yapmalıyım yardım edin lütfen

İnşAllah 🙏 hastane yapıyor mu aslında bilmiyorum eşimin kardeşi orda çalışıyor sorcak eğer yapılırsa orda yaptırcam İnşAllah. 6 ay oldu kürtaj olalı ovulasyonla yumurta takibi yapmama rağmen gebe kalamadım acaba tüplerde mi bişey oldu ya da yapışıklık felan mı var diye Hsg çektirmeye karar verdim vakit kaybı olmasın diye. YouTube da Kaan Kocatepe yi dinliyorum yapışıklık varsa adet kanaması gecikebilir ve ya normalden az gelebilir demişti benimde normalde 7 gün süren adet kanamam kürtaj sonrası 3 güne düştü 🤷🏻‍♀️
Evet dogrudur kürtaj sonrasi zaten öneriyordu doktorlar insallah bisey cikmaz da hemen guzel haberi alirsiniz🙂

Kızlar acil yardım bu ay aşılama olacaktım bu gün reglinin 2. Günü ve doktor ameliyattaymis yarın pazar açık degil ancak pazartesi gidebilirim ve pazartesi 4. Günüm çok mu geç olur ne yapmalıyım yardım edin lütfen
Bugün ameliyattan çıktığında gidemez misin? Pazartesi için hastane ya da asistan kimle görüştüysen soramaz mısın?

Hadi bakalım canım kan sonuçlarına da bakalım gönderirsin 🙈 tamam sıkıntılı bir şey yok demek ki canım sevindim
Keşke toplanıp gitseydik. minseo minseo "Size güvenemediğim için ekibimle geldim. Siz işinizi yaparken onlar da sizi denetleyecek" derdi. Hepimizi tımarhaneye kapatırlardı ne güzel

Keşke toplanıp gitseydik. minseo minseo "Size güvenemediğim için ekibimle geldim. Siz işinizi yaparken onlar da sizi denetleyecek" derdi. Hepimizi tımarhaneye kapatırlardı ne güzel
Benim rahim filmime gelin.(Daha fikir olarak aklimda) bende Anadolu yakasindayim. Hapise girersek hastane islerin, fanila filan islerin kolay olur. 🤣

X