Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ay sorma benimki de karışır herşeye, biz de başladık yavaştan kavgalara 😅 ki daha cinsiyet bile belli değil

Yaaa ne güzelll 😍😍 inşallah minik iskoç bi kızın olur, hafif çilli 😍😍
Bırak sen minseo minseo yi, oğlum olursa ben alırım kızını 😁
Sağlıklı olsun da onlara benzemesin ya ama sağlıklı olsun 🤣
Ooo kızımın talipleri artıyor. minseo minseo İzmir'de daire ve kaşıkçı elması vadediyor. Bir de isteme çikiletasını altın tepside getireceklermiş.
Senin eli de görelim?

Embriyologa da atar gider yaptık zamanında spermiogram yüzünden ahhdjdjd
Arada aklıma geliyor. Kadın inşallah bizi unutmuştur. Ben olsam hayatta unutmam spermiogramdan iki ay sonra arayıp hesap soran zeka küpü çifti 🤣
Maske ve gözlük takarak git kadının yanına tanımaz öyle 😆 onlar nelerle karşılaşıyodur hiç sanmıyom hatırlıcağını 😂

Sağlıklı olsun da onlara benzemesin ya ama sağlıklı olsun 🤣
Ooo kızımın talipleri artıyor. minseo minseo İzmir'de daire ve kaşıkçı elması vadediyor. Bir de isteme çikiletasını altın tepside getireceklermiş.
Senin eli de görelim?
Ohhooo, daireyi ben de veririm ne var. Kaşıkçı işleri karışık ya ben dünyayı gezmeyi vaad ediyorum 😁 isteme çikiletası ise çikileta şelalesi şeklinde olacak, bardak bardak içeriz kahve yerine istemede 😀

Bak @Duygu933 reçetelerim nasıl işe yarıyor gör. Daha önce de GeminiWoman GeminiWoman 'de işe yaramıştı övünmek gibi olsun 😎
Aynen senin huniyi taktım iyi geldi bana 🤭😂
Benim kocam turunç demiş miydim ve genleri aşşşşırı baskın. Ablası da kocam da annelerinin kopyası, babalarından gram bir şey almamışlar. Ablasının kızı da bunların kopyası, o da babasından hiçbir şey almamış. Bize senelerce turuncu gen çekinik diye anlattılar hep kandırılmışız 😒
Canım o heeeçç belli olmaz benimde kocamın anası baskınmış hepsi birbirine benziyo ama oğlum= benim küçüklüğüm😎

Ohhooo, daireyi ben de veririm ne var. Kaşıkçı işleri karışık ya ben dünyayı gezmeyi vaad ediyorum 😁 isteme çikiletası ise çikileta şelalesi şeklinde olacak, bardak bardak içeriz kahve yerine istemede 😀
Ben boşver dünyayı çikolatayı dedikodu yok mu dedikodu :KK45:

Ay dünyayı biz gezsek çocuklar da oturuversin yeni evli dediğin otursun biraz ahshshdhjd Çok cazip şeyler sunuyorsun. Kafam karışmadı değil.

Aynen senin huniyi taktım iyi geldi bana 🤭😂

Canım o heeeçç belli olmaz benimde kocamın anası baskınmış hepsi birbirine benziyo ama oğlum= benim küçüklüğüm😎
Huni bir kendime yaramadı 🤣@Kedilervekitaplar 'a da huni reçete ettiydim. O da şıp diye hamile kalıverdi.
Ee terzi kendi söküğünü dikemiyor işte 😆
Helal sana be 💪🏼 Bakalım ben de başarabilecek miyim genlerimi bastırmayı

X