Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Anladım canım, inşallah hemen iyi olursun. Haber verebilir misin bana da? Çünkü benim doktorum bana operasyon vs demedi, tıkanıklık sebebini de söylemedi. Belki biryere yönlendirir bir sonraki kontrolümde. benim bu ay yumurtam vardı tek tüpten, 2 gün önce çatlatma vuruldum 2 hafta geçsin netice doğrultusunda sanırım konuşur benimle.
Tabi ki veririm canim ☺
Rabbim emegimizi bosa cikartmasin insallah 🤲🏻

Kizlar selam, bugün regl nin 2. Gunu kontrole gittim yine iki tarafta da inci gibi pko kistleri vardı ama 10 mm altında klomen kullanılır dedi inşallah pazar tekrar başlayacağım gelmişken hormon da vereyim dedim sonuçlar nasıl sizce estr. düşük mü?

Eklentiler

• 20210318_204636.jpg
    20210318_204636.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 51
Kizlar selam, bugün regl nin 2. Gunu kontrole gittim yine iki tarafta da inci gibi pko kistleri vardı ama 10 mm altında klomen kullanılır dedi inşallah pazar tekrar başlayacağım gelmişken hormon da vereyim dedim sonuçlar nasıl sizce estr. düşük mü?
Değil galiba. 30 üstü olması gerekiyor diye biliyorum ben

Benim kocam turunç demiş miydim ve genleri aşşşşırı baskın. Ablası da kocam da annelerinin kopyası, babalarından gram bir şey almamışlar. Ablasının kızı da bunların kopyası, o da babasından hiçbir şey almamış. Bize senelerce turuncu gen çekinik diye anlattılar hep kandırılmışız 😒

Benim kocam turunç demiş miydim ve genleri aşşşşırı baskın. Ablası da kocam da annelerinin kopyası, babalarından gram bir şey almamışlar. Ablasının kızı da bunların kopyası, o da babasından hiçbir şey almamış. Bize senelerce turuncu gen çekinik diye anlattılar hep kandırılmışız 😒
Gelinimi görün hanımlaaaar

Eklentiler

• images (19).jpeg
    images (19).jpeg
    20,1 KB · Görüntüleme: 27
Banada bu ciktii 🤣
Dun esimle isim kavgasi yaptik :halay:
Ay sorma benimki de karışır herşeye, biz de başladık yavaştan kavgalara 😅 ki daha cinsiyet bile belli değil
Yaaa ne güzelll 😍😍 inşallah minik iskoç bi kızın olur, hafif çilli 😍😍
Bırak sen minseo minseo yi, oğlum olursa ben alırım kızını 😁

X