Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Soylediklerinin ne gibi izler birakicagini dusunmeden konusuyolar.
Bir gece agridan acile gitmistim, orda bi doktor bana endometriosiz kanser gibi icten kemiriyo organlari demisti manyak adam
Biriside 20 yasindayken cocuk icin hizli davran demisti
aynen öyle, yada karşılarındaki adamım hassas kası ne bilmiyolar. o yüzden bunların hepsini ıslak kızılcık sopasyla azcık sarsmak lazım. sağlıkçılaea saygım sonsuz. annem başta olmk üzere ailed bisüürü sağlıkçı var. ama bazıları da insan psikolojisini genel geçer sanıp herkesi aynı kefeye koyunca böyle minik travmalae kaçınılmaz .

Benim de öyle anlatsam sabahlara kadar gider sağlık anksiyetemin temelleri ama biz önümüze bakacağız. Sen de anne olunca çocuğu al götür, tükür çocuğum doktorun yüzüne de
ahahhah , şimdi
çalıştığı hastane evime çok yakın . baby showerımı orda yaparım 😈

Evet canim cok sukur cuma gunu oldum toparlaniyorum yavas yavas 🤲🏻🥰
Nasil yani ney ne zmn belli oldu canim
Hsg de mi belli oldu canım ne zaman çekilmiştin onu merak ettim. Şimdi ikisi de tamamen açıldı mı? Vesile olur inşallah sana🤲
Hahahhaha cok tatli dedim dogrudur 🙈
Ama kizlar oteki doktorla baya konustuk yardimci oldu, oraya varinca degistiremem. Zaten bence ordakilerin hepsi iyi gercekten.
Kizlar bugun eurofertildeki biriyle konustum, acaba yanlis insanlarla mi konusuyorum ben ne yapiyorum anlamadim ki 😂 hic terellelinin dedigi gibi degiller. Acaba yanlis numarayi mesaj attim bunlar sahtekar mi nedir. Fransadan cikmak icin evrak istedim, bana diyoki yurt disi hastalardan ön ödeme aliyoruz. Ne alaka be 😂
Bizim ülkemizde Avrupa da yaşayanları söğüşleme sevdası çok büyük bebem döviz görünce gözleri kalp kalp oluyor. Deseydin ya ben sizle daha yüzyüze görüşmedim beni görmediniz bile neden size kapora gönderip teminat vereceğim, nerenin mantığına sığıyor bu diye 🙄
Sen değil de eltim kesin elinden geleni ardına koymaz 🤣
Beni tanımış :KK8:

Hsg de mi belli oldu canım ne zaman çekilmiştin onu merak ettim. Şimdi ikisi de tamamen açıldı mı? Vesile olur inşallah sana🤲

Bizim ülkemizde Avrupa da yaşayanları söğüşleme sevdası çok büyük bebem döviz görünce gözleri kalp kalp oluyor. Deseydin ya ben sizle daha yüzyüze görüşmedim beni görmediniz bile neden size kapora gönderip teminat vereceğim, nerenin mantığına sığıyor bu diye 🙄

Beni tanımış :KK8:
Evet 29 ocakta hsg cektirdim 2 gun sonra sonuc aldim doktor tuplerimin kapali oldugunu soyledi kendimi tup bebege odaklanmistim.sonra devlet hastanesine gittim ve bana laparoskopi yapalim dedi doktor bende tamam dedim yapilmasi gerekleri yaptim 25 subatta aradilar ve ameliyat gunu verdiler 11 martta normalde gunum ama bi skinti cikti 12 martta oldum ve cok sukur acildi 🤲🏻 enfeksiyon varmis ama hic hissetmedim ve tuperim kendi etrafina donmusler simdi herseyi yolunda cok sukur 🤲🏻🥰
Gebelik dusunenlere tavsiyem mutlaka HSG cektirin derim dogum yaparin ki bile tikanabiliyormus hastanede cocugu olup laparoskopi olan bile vardi yani

Evet 29 ocakta hsg cektirdim 2 gun sonra sonuc aldim doktor tuplerimin kapali oldugunu soyledi kendimi tup bebege odaklanmistim.sonra devlet hastanesine gittim ve bana laparoskopi yapalim dedi doktor bende tamam dedim yapilmasi gerekleri yaptim 25 subatta aradilar ve ameliyat gunu verdiler 11 martta normalde gunum ama bi skinti cikti 12 martta oldum ve cok sukur acildi 🤲🏻 enfeksiyon varmis ama hic hissetmedim ve tuperim kendi etrafina donmusler simdi herseyi yolunda cok sukur 🤲🏻🥰
Gebelik dusunenlere tavsiyem mutlaka HSG cektirin derim dogum yaparin ki bile tikanabiliyormus hastanede cocugu olup laparoskopi olan bile vardi yani
Ben de cumartesi çekilicem canım sen allahtan elini çabuk tutmuşsun hemen teşhis konmuş 1 yıldır istiyodun di mi? Ameliyattan sonra korunmayı ne zaman bırakın dedi doktorun 😇

Ben de cumartesi çekilicem canım sen allahtan elini çabuk tutmuşsun hemen teşhis konmuş 1 yıldır istiyodun di mi? Ameliyattan sonra korunmayı ne zaman bırakın dedi doktorun 😇
Aynen vallah iyikide gitmisim doktora evet 1 senedir istiyorum
Korkma sakin korkulacak hic bisy yok telasda yapma akisina birak insallah guzel sonuclar alirsin canim rabbim gonlune gore versin benim gibi kapali cikarsa umidsizliga kapilma umid hep vardir. rabbim bi kapiyi kapatir, bi kapiyi acar 😊
3 hafta iliski yasak dedi bende gecsin diye bekliyorum ama zmn hic gecmiyor 🙃😃 cok heyecanliyim sanki 1 senedir degilde daha yeni cocuk dusunuyoruz gibi hissediyoum kendimi 😅🙈🙈

Aynen vallah iyikide gitmisim doktora evet 1 senedir istiyorum
Korkma sakin korkulacak hic bisy yok telasda yapma akisina birak insallah guzel sonuclar alirsin canim rabbim gonlune gore versin benim gibi kapali cikarsa umidsizliga kapilma umid hep vardir. rabbim bi kapiyi kapatir, bi kapiyi acar 😊
3 hafta iliski yasak dedi bende gecsin diye bekliyorum ama zmn hic gecmiyor 🙃😃 cok heyecanliyim sanki 1 senedir degilde daha yeni cocuk dusunuyoruz gibi hissediyoum kendimi 😅🙈🙈
Anestezili olacak benim zaten canım inşallah güzel bi sonuç çıkar çıkmazsa da çaresine bakacağız 🙏 güzel haber yakındır o zaman en büyük problemi çözmüşsünüz 😇

Anestezili olacak benim zaten canım inşallah güzel bi sonuç çıkar çıkmazsa da çaresine bakacağız 🙏 güzel haber yakındır o zaman en büyük problemi çözmüşsünüz 😇
Evet oyle oldu cok sukur p.tesi kontrole gidicem bakalim doktor ne diyecek insallah iliski haftasini erkene alir 😆 3 hafta cok daha yarin 1hafta olacak insallah 🤭🤭

Evet oyle oldu cok sukur p.tesi kontrole gidicem bakalim doktor ne diyecek insallah iliski haftasini erkene alir 😆 3 hafta cok daha yarin 1hafta olacak insallah 🤭🤭
İnşallah canımm ama almazsa da acele etme enfeksiyon oluşmasında korkuyodur doktor 😌
minseo minseo gözlerımın ıcıne bak :KK70: kendine gel :KK70: beş dakkada tertemız cıkcak aynen boyle gulcezz tamaammmııı
Ay inşallah bebişşşş💃
gunaydın kızlarrrr. gune bomba gıbı basladım. eşimin elemanı pozitif cıkmıstıya dün. pazar gunu akran bı akrabamız vardı karı koca onlar gelmişti. şimdi yazmış kız pozitif cıkmıs:S sağım solum sarıldı ya
Aaaaaa 😲 e senin işe gitmemen lazım temaslısın 😐 var mı bi belirtiniz?

İnşallah canımm ama almazsa da acele etme enfeksiyon oluşmasında korkuyodur doktor 😌

Ay inşallah bebişşşş💃

Aaaaaa 😲 e senin işe gitmemen lazım temaslısın 😐 var mı bi belirtiniz?
oyle eskısı gıbı hemen temaslı yazmıyorlar canım ya anca aynı evde yaşayanları. ismimzi verselerdi söylerdi. aten kapıya gelen sormuyor bile bazen ilçe sağloğı arayın felan dıyor. bılmıyorum suan hafif baş ağrısı sanki. o da bence psikolojik yaşıyorum. pazar görüştük 4.gun bugun. kapsam çıkarmıydı acaba. bide eşimin iş yerındekı cocuk var gercekten onla eşim yakın diğerleri eve geldi geçmezse helal dicem :KK70:sımdı gıtsem hemen testte yapmıyolar bugun bi çıksın bakalm soledm işyerıne arkdsm pozitif dedm maskemi çift kata çıkardım. hayır bu ay da cocuk yalan olcak kaparsak hangisine yanayım off

Bizim ülkemizde Avrupa da yaşayanları söğüşleme sevdası çok büyük bebem döviz görünce gözleri kalp kalp oluyor. Deseydin ya ben sizle daha yüzyüze görüşmedim beni görmediniz bile neden size kapora gönderip teminat vereceğim, nerenin mantığına sığıyor bu diye
Tam senin dedigini yazdim bakalim ne cevap vericek

gunaydnlar iloveme canm inşallh güzel sonuçlar alırsın dualarım sennle.duygu933 canım dikkat et bu şekilde işe gitmemen gerekmiyormu allah korusun.
bılmıyormkı canım isim felan almamıslar. ya zatn karantına vermemek ıcın ellerınden geelenı yapıyorlarr. 3 ay ıcınde gecırenlerı zaten karantınaya sokmuyolarda bızım 4 ay oldu ya 11. ayda olmustuk. suan stresten her belırtıyı yasıyorum

X