Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evrt canım o zaman şimdiye kadar konuştuğun içine sinen Dr la devam et bence de daha uygun olur. Oradaki çoğu baya iyi bence de.

Ay ben bunu size daha önce de yazmıştım kızlar @NealStreet aynı yerle mi görüştünüz diye 🤣 çok farklı anlatıyorsunuz ikiniz

Ayy geçmiş olsun biz seni yine ifşalarıx canım 🤣

Çok acayip valla ayrı yerle görüşmüş gibisiniz hep 🤣

Canım bugün herkes birbirini delirtmeye and içmiş. Kendi söyleniyordu aklımı aldı bari fotosu aynı kalaydı. Yanlış birilerine cevap yazdım sandım
Vallaa yaaa yaziyo bide bana fransadan oldugumu bilio dedim bu kim ya 😂
Kuzu ben acaba yanlis yerlemi gorusuyorum. Ilk mesaji ben attim cunku dolandiricimi bunlar ne

benimi aldırdım kuzu ben burnumun yanındaydı 6 sene oldu. sonra oraya dikiş atıldı falan . her regl öncesi orası sozlar deli gibi biraz siser tahmini 6-7 gün sonra bu ilk sızlamadan regl olurum. yine başladı 🤷🏻‍♀️ ah be kuzum bende ne kampanyalar patladı mart da patlasa nolcak 🤷🏻‍♀️
Oha gerçekten çok ilginç şahsına münhasır bir regl belirtisiymiş gerçekten 😱 benim de hep gözüm seyrerdi biliyor musun deli gibi. Gözüm seyretmeye başlayınca regl geliyor derdim. Birkaç senedir kesildi.

İnşallah bu sefer şaşırtsın bizi ya. Üzüldüm valla ben de umutsuzum canım hakkımızda hayırlısı olsun

heh bebe gelince aynı belirti olur mu olmaz mı bilemiyoruss tabiğki ama ben bugün malcan gibi test yaptım zaten ahaha negativ, durun bakalım fiona ile hcg testi günlükleri 🥶
dpo 8 dpo9 diye video çekip kanalıma koycam yutup beklerim. ama sınu süpriz sonlu değil 🥳

heh bebe gelince aynı belirti olur mu olmaz mı bilemiyoruss tabiğki ama ben bugün malcan gibi test yaptım zaten ahaha negativ, durun bakalım fiona ile hcg testi günlükleri 🥶
dpo 8 dpo9 diye video çekip kanalıma koycam yutup beklerim. ama sınu süpriz sonlu değil 🥳
ahahhss deli ya. linkle sen kanalı biz abone oluruz. niye test yaptııııın :KK43:

Ay ben bunu size daha önce de yazmıştım kızlar @NealStreet aynı yerle mi görüştünüz diye 🤣 çok farklı anlatıyorsunuz ikiniz
Ben de şaşkınım :eek:
Ayy geçmiş olsun biz seni yine ifşalarıx canım 🤣
Sen değil de eltim kesin elinden geleni ardına koymaz 🤣
Çok acayip valla ayrı yerle görüşmüş gibisiniz hep 🤣
Ben var anlamamak, neden öyle oldu anlamadım :/
Canım bugün herkes birbirini delirtmeye and içmiş. Kendi söyleniyordu aklımı aldı bari fotosu aynı kalaydı. Yanlış birilerine cevap yazdım sandım
Ben doğru kişiyim. Doğru zamanda, doğru yerdeyim 😎

ahahhss deli ya. linkle sen kanalı biz abone oluruz. niye test yaptııııın :KK43:
ya ne bilim milletin bi hafta kala çıkmış baktım sililk çizik bişiyler çıkanda çkıyo bende işte şey çıktı söylemek istemiyrıum banlanırım diye de n*h çktı işte baya böyle testin üzerinde hareketi gördüm işte . sonra manyak gibi yutupladım kaç dpoda nasıl çıkmş falan diye. manyaklık işte hayatta zaten su kadar baska bişiy takıntı haline getirseydim başarmş olurdum gibime gelşyo

ya ne bilim milletin bi hafta kala çıkmış baktım sililk çizik bişiyler çıkanda çkıyo bende işte şey çıktı söylemek istemiyrıum banlanırım diye de n*h çktı işte baya böyle testin üzerinde hareketi gördüm işte . sonra manyak gibi yutupladım kaç dpoda nasıl çıkmş falan diye. manyaklık işte hayatta zaten su kadar baska bişiy takıntı haline getirseydim başarmş olurdum gibime gelşyo
Ya ben de aynı şeyi eşime dedim biliyor musun ama takma açısından değil de pozitiflik bakımından. Hayatta diğer her şeyden, her andan, herkesten esirgediğim ve topladığım umudu ve pozitif enerjiyi ilk 1-2 ayda "kesin hamileyim" inancıyla harcadım sanırım. Ben de "9 gün kala testte pozitif çıktı"cıların gazına geldim ama artık şöyle düşünüyorum, bu insanlar korunmayı bıraktığı ay hamile kalanlar kadar az sayıda. Biz onlardan biri olmak istediğimiz için buna bel bağlayıp norm oymuş gibi davranıyoruz

Ya ben de aynı şeyi eşime dedim biliyor musun ama takma açısından değil de pozitiflik bakımından. Hayatta diğer her şeyden, her andan, herkesten esirgediğim ve topladığım umudu ve pozitif enerjiyi ilk 1-2 ayda "kesin hamileyim" inancıyla harcadım sanırım. Ben de "9 gün kala testte pozitif çıktı"cıların gazına geldim ama artık şöyle düşünüyorum, bu insanlar korunmayı bıraktığı ay hamile kalanlar kadar az sayıda. Biz onlardan biri olmak istediğimiz için buna bel bağlayıp norm oymuş gibi davranıyoruz
ben evlenmeden önce çocuk sahibi olm konısında zorlanacağımı bildiğim için galiba biraz daha olumsuz başladım zaten herşeye. bi doktor bana sen zor doğururusun dediydi. suan sürekli
instama sponsorlu düşüyo az kaldı giydircem bi gün bi gönderisnn altına. 🤫

bilmiyorum ki zaten ümidim de yok en azından böyle kendmi alıştırıyorum galiba .birazcık ara isticem doktordan ilaç tedavisi için. sonra sil baştan yaparım motivasyonumu toplayınca 🙇🏻‍♀️

Ben sana atamadim mesaj sen bana atabiliomusun cevap verim ordan
Numara aynı da bu whatsapp numarası oranın sekreteri gibi birinde sanırım. Çok sağlıklı bilgi olmayabilir o. Ben sana demedim mi sana koordinatörün numarasını vereyim istersen diye. Benim seninle ilgili görüştüğüm kişi koordinatördü. Sizin bilgilerinizi paylaşsam direkt sizinle görüşse olur mu diye sordum. Evet dedi kadın. Bu kadın aynı zamanda genetik uzmanı. Sana iki seçenek sunayım. İstersen yarın ben koordinatörle konuşayım senin adına önden. Arkadaşıma böyle ön ödeme falan denmiş diye. İkinci seçenek numarayı vereyim sen direkt kendin konuş kadınla

X