Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kronik gastrit var bende. Ara ara tetikleniyor. Ta ekim ayında aldığım bir antibiyotiğin acısını çekiyorum hala. Şey pardon ya yarı hamile olduğum için hazırlık olsun diye başladım Rennie'ye

Kronik gastrit var bende. Ara ara tetikleniyor. Ta ekim ayında aldığım bir antibiyotiğin acısını çekiyorum hala. Şey pardon ya yarı hamile olduğum için hazırlık olsun diye başladım Rennie'ye
İyi yapmışsın, hazırlık aşaması en önemli aşama, en azından yabancılık çekmezsin bu gastritte çok mide gazı oluyo mu ya, o da var bende

İyi yapmışsın, hazırlık aşaması en önemli aşama, en azından yabancılık çekmezsin bu gastritte çok mide gazı oluyo mu ya, o da var bende
Ben balon gibi gezdim haftalarca ya. Şimdi ilaçlarla biraz yumuşadı gibi ama hamilelikte oluyormuş gaz. Hormonlardan mı artık içerisi sıkıştığından mı bilemiyorum.
Karnın çıkmaya başladı mı kıs? Cinsiyet öğrenmeye de az kaldı

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ben gazı çıkarıyorum da fenalık geldi artık sürekli gak guk, bi kere üşenmedim saydım psikopat gibi 250 yi buldu bi günde hormonlardanmış hepsi, bir kaç hafta içinde hepsi geçer diye dua ediyorum.
Sabah karnım düze yakın oluyor, akşama kadar şişiyor şükür 1.5 kilo aldım sadece. Haftaya cumartesi kontrol var, bakalım inşallah öğreniriz cinsiyeti

Çocuğu iyi eğitememişsin. Şımarmış ondan öyle. Benimki yapamaz mesela gazmış, bulantıymış, kusmaymış. Hayatıma aynen devam edicem ben ahshshjsn
Ayy az kalmış. Görürüz dedi mi doktor? 14'te görülünüyor gerçi değil mi?

Hahahha valla benim acemiliğime geldi, sen şimdiden başla annem eğitimlere
Doktor bir ihtimal görünebilir dedi açı vs uygun olursa. %100 doğru çıkmaz şuan için de yine de bi fikir verir en geç 16. Haftada netleşiyor.

Ben Fransız mürebbiye tuttum. Yumurtadan eğitiyor agshhs Ay hadi bakalım. Yüzüklü kolyeli bir test vardı karın üstünde yapılan. Onu yaptın mı?

Yok kuzum çok şükür hepsi olabilir sıkıntı yok dedi üstüne basa basa idrar biraz sıkıntılı sanki dedim ama yok yok gebelikte normal dedi riske atmazdı herhalde bende tamm dedim
Hadi gözün aydın. Aynen ya benim de direkt aklıma gebelikte idrar enfeksiyonlarının çok sık olduğu geldi ama bilmediğim alan diye ahkam kesmek istemedim. Sen az az sık sık su iç. Bir şey olacağı varsa da engel olursun.

Hiç haberim yok böyle şeylerden, hak sınırlı mı peki mesela tüpe geçtik diyelim o ilaçlar için kullanabiliyor muyuz ?
İşte sınırlymış ben de onu bugün öğrendim arkadaşlardan

Tanıdığım yok da denk gelirsem sorarım tatlım
sebepli olunca verilmiyor muymuş
Veriliyordur canım 1 yıldır gebelik olmaması yeterli heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…