Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Niye öyle birbirine girişmiş onlar kulis oluşturmuşlar resmen ayrılın ulaaaan lazımsınız bu kadına
Evet yaaa toplanmışlar izinsiz toplanma yasak değil mi karşim napıyonuz orda okeye mi döndünüz nedir yani?
Ohh yarasın. Bir tomar para bayıldığınız için hafiflemiş olabilir kocan ohannes. Ne hormonu yapacaklarmış? Onda da toplu paket falan yok mıymış parça başı ütü fiyatı gibi bu nedir ya bu arada zaten tüp olduğu için ayrıca istemezler ama amh falan zaten baya pahalı bir test. Benim fsh lh progesteron bi de bişi daha 750 gibi bişi tutmuştu en son sanırım

Kız terelelli ben hamileyim biliyon mu. @terelellidenhalliceyim sen paraları yatırırken kaçırdın hep ben burda belirti kitabı yazdım hayatımda ilk defa vücudum bana bir şeyler yapıyor bakalım kesin hamileyim haftaya da doğururum altınları hazırlayın

Kız hadi gebe kal da babyshower yapalım
Buna dikkat edin. Bayağı kuvvetli çıktı bizim aldığımız. Az miktarda alsın ve suyla seyreltsin
Siz ne aldınız içeriği ne? Günde 2 çay kaşığı yiyecek

Tatlım umutlanmaya bile korkuyoruz ama göbeğe yakın bi yerde ağrıyı ben de hamile kaldığım ay hissetmiştim. Keşke yaa inşallah bu sefer sevindir bizi bu batmalara inanmıyorum ama artık. Geçen ay tam yerleşme zamanlarında bıçaklar saplandı kasıklarıma. Tamam dedim oldu galiba. Bugün de aynı ağrıları yaşıyorum iki büklüm oluyorum bi anda. Ama artık kanmaaaam bunlara

ya peki bişiy sorcam benim suan sağda deli gibi ağrı var kasıkta bugün döngünün 19. günü bir tane daha gelişmeye çalışıyo olamaz di mi muhtemelen kiste döner çünkü

Çare Uzaygül! Gözler üzerinde 👁👁

Sabah tüp kontrolü işlemim oldu, malesef sağ tüpüm tıkalıymış, moralim çok bozuk. Amh 0,68 olduğu yetmiyor bir de bu çıktı başımıza
Geçmiş olsun. eşinin değerlerinde sıkıntı var mıydı? senin yaş kaçtı? amh'ı takma regl olduğun sürece tüp bebekte şans hep var.
Hsg'de vereceği ilaç için de kan tahlili mi yapılır be yok artık
Biz ocakta pregros plus aldık. şubatta feci zamlanmıştı. ben de bilsem stoklardım demiştim çok sinir bozucu. kendi sitesinden alabilrisin ya biz öyle yaptk. n11'de satıcı firma ilacın kendi firmasıydı
Evet onun için dedi zaten 100 tele'lik banknotlarla ödeyince bayağı bir tomar verdik. Amh bakıldı benim zaten bu ay ona bir daha bakmazlar da tsh ve prolaktin bakabilir. ona da ne zaman bakacak emin değilim. yüksek seyrederse ilaç başlayabilirim demişti
Geriden geldim. Tebrik ederim yarımı tamlamışsın. Altını otobüse veriyorum, terminalden al. Ay hadi inşallah
Kız hadi gebe kal da babyshower yapalım

Siz ne aldınız içeriği ne? Günde 2 çay kaşığı yiyecek
MerkezEfnedi mi ne markası onda da epibilmem ne o dediğinden var. Günde iki çay kaşığı alınır mı delirdiniz mi adamı düz duvarlara tırmandıracak. Zaten isteksizlik yok. Benimkinde isteksizlik oluğu halde haftada 2-3 gün al yeter dedim. Su içirip duruyorum üstüne. Bir çay kaşığı bile çok. Deli bu bunu alın burdan adamı şey yapacak. Kızım senin kocan bir erkeği bile hamile bırakabilecek sperm potansiyeline sahip. Adamda libido da yüksek. Ne istiyon canı nı mı alacan
sperm çokluğından küme olmuşlar abi napsınlar yerleri dar baksana geçmişler birbirlerneee tazyikli su fışkırtasım geldi
Ben daha bunu görmeden demiştim bu adamınkiler çok, sığışamadıklarından mecbur yapışmışlar

minseo nin kocasını kordonda koşarken görebiliriz dikkat edin haberlere

Aynen canım şimdiye kadsr hiç böyle olmamıştı ondan bir acaba demiştim. Daha önce klomenin devamında bir ağrı hissetmiştim ama onun büyümeye çalışan yumurtalar olduğunu anladımdı zaten. Bu ay hatta hiç bir şey yok dedim size. Kasıklarda bir şey olsa iğneye falan bağlıcsm ama öyle değil baya karnımın ortasına doğru yani geçen ayki ağrılarını hatırlıyorum valla ilaçlar iğneler de mahvetti düzenimizi vücudumuz şaşırıypr artık. İnşallah bu sefer ben güzel haber veririm ya
Tabi kız o kadar bekledik b*kunu çıkarmamız lazım

Benim de tokatlayasım geldi valla
Her türlü çıkarılır
Para dışınds süreçle ilgili başka bişi konuşmadınız mı kız? Şimdiki aşama ne napıyorsunuz belli mi?

minseo ye yazdıklarına çok güldüm aynen macun fazla şaapmasın kız

Konuşmadık gibi pek. Cuma prensipte anlaştığımızda zaten tek tek anlattılar. Reglin ilk günü arayacağım. 2. ya da 3. günü randevu oluşturacaklar. Aç karna gidecekmişim. Sanırım yine antral folikül sayımı yapılacak. Ona göre ilaç başlanacak. 2-3 günde bir ultrasonla kontrol edilecek gelişimi takip edilecek. Duruma göre yumurta toplama tarihi belirlenecek. Genel anesteziyle yumurtalar sepete alınacak. Sonra embriyo gelişimlerini falan haber verecekler bize. Benim durum da embriyolar da müsaitse transfer yapılacak. Yeni kaygım genel anestezi. İğneyi miğneyi geçtim. Ben anestezi korkum yüzünden üç defa burun ameliyatımı (nefes alamadığım için zorunluydu) ertelettim en sonunda iptal oldu. Buna nasıl cesaret edebileceğim? Hiç anestezi öncesi kan tahlili falan da demediler. Kana bakmadan anestezi vermezler di mi? Üç buçuk atıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Detayları anlatmışlar zaten o zaman yeterince. Bu istedikleri testleri de o zaman mı yapacaklar onu falan tam anlamadım? Hadi bakalım şıp diye oluverecek gibi geliyor sizin süreç. Bekletmeden taze taze transfer edecekler sanırım inşallah.

Artık bebiş isteği nefes alma isteğinden ağır basıyor da demek ki tüp yaptıran kızlar daha iyi bilir ama genel anestezi olmuyor galiba yine sedasyon dedikleri şey oluyor sanırım? Onda çoğu yer ekstra tahlil falan yapmıyor bir minseo nin hastanesi yapıyor benim duyduğum bu ameliyat anestezisi gibi solunumu durduran bir anestezi değil yani uyku hali gibi sadece. Eğer sedasyonla oluyorsa yani. O nedenle ameliyatla aynı kefeye koyma. Ameliyatını da ol kız yazıktır artık anasın ana korkmayacan bunlardan

Tahlilleri hiç demediler. Doktor sadece cuma konuştuğumuzda demişti ilaç başlayabilirim diye ama buna neye göre ne zaman karar verecek bilemedim. Ben her halükarda reglin 2. ya da 3. günü T4, tsh, prolaktin tahlilini dışarıda yaptırıp mı gitsem acaba?
Sedasyon mu diye sordum. Doktor genel anestezi dedi ama onun için ayrı kan bakılıyor ya onları yaparlar herhalde ya paldır küldür anestezi mi verilir. Verilmez di mi?

Aldığım yer öyle diyo kız ben napim sizinkinde oran yüksektir. Bizi apartmandan kovabilirler bu ay bu arada geçen konuşanlarda bi çocuk anlattı arkadaşları şaka olsun diye epimedyum lu macun yedirmişler çocuğa Kuşadası'ndan şirinceye kadar yürüdüm diyordu
abi adamları bırakmasın beni bıraksın beniiii beni bihterini
minseo nin kocasını kordonda koşarken görebiliriz dikkat edin haberlere
Hshshshshshshaha "bugün öğle saatlerinde kimliği belirsiz bir adam çıplak bir şekilde koşarken kameralara yakalandı, gözaltına alınan şahıs eşimden şikayetçiyim bana tuzak kurdu diyerek ifade verdi."
Emniyete haber vericem o adamı alsınlar bu kızın elinden. Yazık günah o da insan evladı
Kemalim yapmaz

Cartedor kdv olayını sordum. tamamını kredi kartıyla ödeseymişiz o zaman oluyormuş sanırım o. biz anlaşırken bir kısmını elden ya da havale/eft ile öderseniz o zaman yardımcı oluruz demişlerdi. bugün tekrar teyit ettik bunu. kalanı kartla ödeyeceğiz çünkü bizde de para kalmadı

Haklısın canım buna da şükür diyelim.. neyse ki sol tüpüm her ay en az 1 yumurta veriyor... Aşılama mı yoksa tüp mü denenmeli sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…