Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Mevzu ne ben takip edemedim. Sadece bildirimlere gelenlere bakıyorum sıradan. Dönüş yoluna geçtik. Geberiyorum yorgunluktan. Bir yandan kocam bir şeyler sorup duruyor iş telefonuna bir şeyler geliyor onları oku diyor
kocan biişeyler sorsun sorsun bırak adamın dili çözülüyor kesın karar verdinmi tüp bebek için.

benım dun geceden beri musluk acmıs gıbı yogun kanamam vardıda doktora gıttım acıle kan aldılar beklemedım ıse geri geldım sonuclarda da bıse cıkmadı herıld klomen yaptı boyle

Tamam kuzuml ben aslina bu hafta gorusucektim Hakan beyle ama karisiklik oldu beni aramislar benim tel calmadi anlamadimki.
Sen ne zaman dusunuyosun canimm. Ay cok heycanlii
Kizlar benim ikinci denememde soyle bisey oldu. Bes tane yumurta cok guzel buyuyodu. Doktor dozajimida artirdi. Sonra ben biseye asiri uzuldum, ve sonraki gun yumurtalarim söndu resmen. Boyle bisey munkunmi acaba.
Doktorla munkun degil dese bile, tup bebek vs olurken asiri zen kalmaya bakalim, kimseyle muhattap olmayip, meditasyon spor falan takilarak

Haha net değiliz. Zaten merkezden çıktığımız gini Bursa'ya gittik. Ailesinin yanında konuyu zaten hiç açmadık. Onlar da bilmiyor. Şimdi de dönüş yolundayız. Biz de çok bir şey konuşamadık ama merkez pazartesi gelin anlaşalım yoksa fiyatlarda bu kadar da yardımcı olamayız diyor

Jane Jetgil kanama olayından hiç anlamam ya benim doğru düzgün ped dolmuyor bile. yaşlıyım ben ama dikkat et bol su tüket. kan yapacak şeyler ye. sonuçların ne zaman çıkacakmış? doktor bir şey dedi mi? o pis ilacı kullanma bir daha. sana iyi gelmedi

o ne ya emınonunde magazadan ındırım alırsında braz bakalım gerı gelırız dıyınce geldıgınde bu fıyata vermem der gıbı
bırakın ınsanlar bi düşünsün

kan tahlılı temız cıktı doktora gtmedım gerı. yooo daha agzıma vurmam ınsallah komple bozmamıstırda ayarlarımı

Tüpte nasıl oluyor bilmiyorum ama normalde yumurtlama her şeyden etkileniyor. Stres zaten çok ciddi etken. Ben kimseye söylemeyeceğim. Ailelerimiz, arkadaşlarımız bilmeyecek tedaviyi. Kimseye dert anlatmak ya da teselli edici cümleler duymak istemiyorum. Böylece açıklama yapmak zorunda da kalmayız yani inşallah her şey yolunda giderse tabii.

kan tahlılı temız cıktı doktora gtmedım gerı. yooo daha agzıma vurmam ınsallah komple bozmamıstırda ayarlarımı
Öyle bir etkisi olmaz korkma. Sen bedenine iyi bak. Sağlıklı beslen. Bu ay ekstra bitki, takviye, kür hiçbir şey yapma. Vücudun dinlensin hemen toparlar. Zaten normalde düzenin vardı. Ona dönersin

Hep ters kose yapiosun beklemedigim cevaplar veriyosun
Hamile kalimda yapsinlar reklamimi olur
Kadın bana dedi ki Instagram'dan bizi takip edebilirsin. Soru cevap falan yapıyoruz. Diyemedim ki benim sizi takip etmem bütün çevreme ilanen duyurmakla aynı şey. Bunu kendime yapamam sori

Kızlar ben test yaptım hajshjs tabiki negatif koca bir tek çizgi, hayırlısı değilmiş napalım üzmüyoruz kendimizi bidahaki aya bomba gibiyiz.
Fakaaat şimdi size bir soru artık doktora gitme vakti geldi. Hiç tedavi görmedim. Sizce ilk ne ile başlamalıyım? Klomen? Aşılama? Rahim filmi?

Tatlım senin 20 ay oldu dimi
-Rahim filmi
-Spermiyogram
-Yumurta büyütme tadavisi bence bu sıra ile gidin doktor da muhtemelen böyle isteyecek

Tatlım senin 20 ay oldu dimi
-Rahim filmi
-Spermiyogram
-Yumurta büyütme tadavisi bence bu sıra ile gidin doktor da muhtemelen böyle isteyecek

evet canım 20 ay, sperm testi yaptırmıştık bende hormon testi. Hiç problem yoktu tabi 1 seneyi geçti bunları yaptıralı. Peki kadın doğumcuya gidicem ama eski doktoruma gitmek istemiyorum. Doktorda bakacağım özellik infertilite ye bakması olsun mu? Yoksa herhangi bir kadın doğumcuya gitsem olur mu

ne demek evet kesinlikle her ikisiyle de yüz yüze görüşüp en doğru kararı verirsiniz yasemin hoca sanırım 39-40 yaşlarında falan genç maşallah ruhu daha da genç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…