Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar size milyon dolarlık soru bu sperm analizinde yazan aglütinasyon diye bişi var spermlerin birbirine yapışık olması demekmiş sperm sayısı hızı iyi olsa bile spermler yapışıksa gebelik olmuyormuş, bi topicte denk geldi aşılamadan önce eşimin pozitifti yıkamadan sonra, negatif olmuş falan yazmışlar. Merak edip baktım eşimin sonucuna aglütinasyon 2(++) diyor. Acaba bu değer kaç olmalı, normali ne Google dım bişi bulamadım pek

Kızlar fikir olsun diye size de söyliyeyim dedim ,benim kocanin doğum gunu bugun.ne kadar haketmese de aylar oncesinden bir sürpriz yaptirdım ona ,bir illüstrasyon çizim.Yıllar once kaybettigi anne babasının hiç gormedikleri torunlariyla çizimi kanvasta yaptırdım,muhtemelen çok duygulanacaktır Bunun gibi birşey

Eklentiler

• Screenshot_20210312-093252_Instagram.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 32
Şimdi baktım. Kocamın ilk testte normal yazıyor, ikincisinde negatif. Oh çok şükür hamile kalabiliyorum İlk defa senden duydum onun ne olduğunu hiç bilmiyordum. Bizim sıra oraya gelemedi demek

Ayy ne güzelmiş. Ben de hep böyle ince düşünürüm. Her özel günümüzü mutlaka mahveder. Ruhsuz bunlar ya

Hıc bilmiyorum ilk defa duydum canım bende

Çok güzel bi hediye canım böyle manevi değer taşıyan hediyelere bayılıyorum bence çok beğenecek

İlk defa duydum, baktım bizim sonuç kağıdında yok yazıyor. Referans değerinde de yok yazıyor.

Şimdi baktım. Kocamın ilk testte normal yazıyor, ikincisinde negatif. Oh çok şükür hamile kalabiliyorum İlk defa senden duydum onun ne olduğunu hiç bilmiyordum. Bizim sıra oraya gelemedi demek
Bizim pozitif, negatif olması iyi bişey bence bizde yapışıklık var demek ki aşılama is download
Hıc bilmiyorum ilk defa duydum canım bende
Valla ben de öyle haftaya kendi doktoruma soracağım bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…