Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar genel bilgi olarak geçiyorum ☺️ ya bugün ilişki olsa mı olmasa mı derken bi bilgiye rastladım ki ben şok 😳 birçok yerde doktorlar falan iğne vurulduğunuz gün sakın ilişki olmasın yazmış. Nedenini bulamadım ama bikaç yerde aynı şeyi okudum. İğne vurulacak arkadaşlarım bu detaya dikkat lütfen ❤️
Benim doktorum bu bilgiyi şöyle verdi ,cinsel iliskinin dinamizminden dolayı yumurta çatlayabilirmiş.onun icin igne gunu iliski yasak dedi.Birazda iki gunluk sperm istiyorlar tam catlama zamani icin U Uzaygemisi35

Son düzenleme:
Valla biz saat dakika pozisyon hesaplıyoruz. Millet ayaküstü hamile kalıyor 🙈 ben her seferinde erken mi kalktım acaba ya stresi yaşıyorum.
İşte böyle didiklediğimizden hamile kalamıyoruz belki de 🤔

Ne kadar da kötü kalpli bir destekçi. Bari saçlarım gürleşseydi 🤣
Yaa hamileyken var ya o kadar güzel oluyor ki saçlar.. Ve nasıl hızlı uzuyor. Ama doğumdan sonra olan oluyor.

Benim doktorum bu bilgiyi şöyle verdi ,cinsel iliskinin dinamizminden dolayı yumurta çatlayabilirmiş.onun icin igne gunu iliski yasak dedi.Birazda iki gunluk sperm istiyorlar tam catlama zamani icin U Uzaygemisi35
Ohh bee en azından bir açıklaması var yani ☺️ sevilecekseniz de insan gibi sevişin diyor yani 😁 ilişki olmadı zaten artık çok geç.. Eşim de acayip bozuldu. Çocuk için aşkım diyor bi de. Yavv bırakkkk 😂

vay vay ilişkinin dinamizminin gücüne bak. biz yaşamadığımızdan bilemiyoruz tabii kardeş. buralarda öğreniyoruz 🥸

X