Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar fikir olsun diye size de söyliyeyim dedim ,benim kocanin doğum gunu bugun.ne kadar haketmese de :KK20:aylar oncesinden bir sürpriz yaptirdım ona ,bir illüstrasyon çizim.Yıllar once kaybettigi anne babasının hiç gormedikleri torunlariyla çizimi :KK68: kanvasta yaptırdım,muhtemelen çok duygulanacaktır :KK61:Bunun gibi birşey
Harika bir hediye bu, mutlu yıllar 😍

Ya ama bize bu ne iyi ne kötü hiç dile bile getirilmedi. Çok şaşırdım. Emin misin önemli olduğuna?
Kuzum araştırma içindeyim ben de çok net bilgim yok instagramda bi ürolağa yazdım bakalım ne dönüş yapacak ama bak şöyle bi yazı buldum nette doktor yazmış

Eklentiler

• Screenshot_20210312_102030_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210312_102030_com.android.chrome.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20210312_101842_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210312_101842_com.android.chrome.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20210312_101713_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210312_101713_com.android.chrome.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 44
bütün işkenceyi biz çekiyoruz çocuk doğsun diye. doğunca da babasıları baksın artık
Meme bizde ne kadar bakarsa baksin gene doymak icin sana gelcek bebe
Benim sefimin bebegi dogdu iki ay falan oluyo. Diyoki bana, aglayinca annesini istiyo onu yediremiyorum kendime uzuluyorum benim koynumda susmadigi icin :KK70:
Dedim o kadarda olsun herseyi annesi cekti

Ne kadar da kötü kalpli bir destekçi. Bari saçlarım gürleşseydi 🤣
Hahahah napayım hayalime karışma 🤣
Müjdeee a dostlar müjdeee bu saate ipucu kalmaz direk atıyorum şarkıyı buldum abhahaj

Afaggsga kız bu şarkı güzel 🤣 ama benim aklımda da hep dırıtdırıtıdıııt düştüm be ceylann dıdıtrıırıtrııt dıt dıt be ceylan olarak kalmış sözleri 🤣
bir zamanların efsanesi olmuş bu şarkıyı bir mumdur iki mumdur'a benzetmene diyecek kelime bulamadım 🤣
Be ceylan be ceylan diyor çok da haksız sayılmaz 🤣
Benim doktorum bu bilgiyi şöyle verdi ,cinsel iliskinin dinamizminden dolayı yumurta çatlayabilirmiş.onun icin igne gunu iliski yasak dedi.Birazda iki gunluk sperm istiyorlar tam catlama zamani icin U Uzaygemisi35
Haa erken çatlamasını diye 🤔 valla tüm kurallara uyduk bakalım göreceğiz 🙈
Günaydın kızlar 🥰 çok erken kalktım bugün uyku tutmadı :uykucu: birkere uyandım mı daha uyuyamam ben :kahve: bu huyumu hiç sevmiyorum :olamaz:
Günaydın canım 😍 ay çok sinir oluyor öyle. Gün içinde kestirirsin belkim.
Günaydın ben bugün iptal üzerime damacanayla kahve dökün :KK57:
Afsffsag o derecee kız sanki sabaha karşı yattın🙈
Günaydınn kızlarr Nasıl yanii yandınmıı
Afsfsg Duygu da uyanamamış 🤣🤣
Asıl iptal ben ya😃 kahveyı üzerine döktüm sandım 😃
Bence de 🙈
Bende uykusuz ondan algılayamdm😃 bide cok fzla kanamam var ya yedek kıyafetlerle geldim işe o derece
Ayy çok fena kız. Susuz da kalma iyice direncin düşmesin. Keşke rapor alsaydın.
İşte böyle didiklediğimizden hamile kalamıyoruz belki de 🤔

Yaa hamileyken var ya o kadar güzel oluyor ki saçlar.. Ve nasıl hızlı uzuyor. Ama doğumdan sonra olan oluyor.

Ohh bee en azından bir açıklaması var yani ☺️ sevilecekseniz de insan gibi sevişin diyor yani 😁 ilişki olmadı zaten artık çok geç.. Eşim de acayip bozuldu. Çocuk için aşkım diyor bi de. Yavv bırakkkk 😂
Aynen valla her şey kontrollü 😬
Öyle olmuyor. İçmen lazım, içmen
Damardan versek?
Kızlar size milyon dolarlık soru bu sperm analizinde yazan aglütinasyon diye bişi var spermlerin birbirine yapışık olması demekmiş sperm sayısı hızı iyi olsa bile spermler yapışıksa gebelik olmuyormuş, bi topicte denk geldi aşılamadan önce eşimin pozitifti yıkamadan sonra, negatif olmuş falan yazmışlar. Merak edip baktım eşimin sonucuna aglütinasyon 2(++) diyor. Acaba bu değer kaç olmalı, normali ne Google dım bişi bulamadım pek 🤔
Kız ilk defa duydum. Daha önce araştırdığım bir şey değil. Dönüp dönüp ben de eşimin değerlerini kurcalıyorum ara sıra 🤣 bu acaba o anlık enfeksiyon gibi bişi olabilir mi? Devamlı etkileyen bir değer olmadığı için belki üzerinde durmamışlardır. Bazı şeyler öyleymiş çünküö
gelip geçici. Bizim de idrarda hep epitel lökosit çıkıyor falan ama bi anlam ifade etmiyor ya. Öyle bişi olabilir mi ki? Ben bir vakit bulunca araştırayım bunu 🤔
Kızlar fikir olsun diye size de söyliyeyim dedim ,benim kocanin doğum gunu bugun.ne kadar haketmese de :KK20:aylar oncesinden bir sürpriz yaptirdım ona ,bir illüstrasyon çizim.Yıllar once kaybettigi anne babasının hiç gormedikleri torunlariyla çizimi :KK68: kanvasta yaptırdım,muhtemelen çok duygulanacaktır :KK61:Bunun gibi birşey
Ayy çon güzel düşünmüşsün canım. Çok duygusal gerçekten.
Çocuk olunca nabacak bu kız? Benim geç yatmayla sorunum yok hatta erken uyuyamıyorum da sabah uyanamıyorum bende de o sorun var
Ben de aynıyım valla. Ama sabah erken kalkınca da akşam tavuk gibi oluyorum.
Ya ama bize bu ne iyi ne kötü hiç dile bile getirilmedi. Çok şaşırdım. Emin misin önemli olduğuna?
Ben de emin değilim yukarıda yazdım bak öyle bir şey olabilir 🤔

Kız ilk defa duydum. Daha önce araştırdığım bir şey değil. Dönüp dönüp ben de eşimin değerlerini kurcalıyorum ara sıra 🤣 bu acaba o anlık enfeksiyon gibi bişi olabilir mi? Devamlı etkileyen bir değer olmadığı için belki üzerinde durmamışlardır. Bazı şeyler öyleymiş çünküö
gelip geçici. Bizim de idrarda hep epitel lökosit çıkıyor falan ama bi anlam ifade etmiyor ya. Öyle bişi olabilir mi ki? Ben bir vakit bulunca araştırayım bunu 🤔
Ben de rastgele bi sayfada okuyunca bakayım dedim bak yukarıda bazı şeyler paylaştım konu ile ilgili. Eşim küçükken apandisit ameliyatı olmuş acaba o sebep olmuş olabilir mi? Bu tarz durumlarda mikroçipli yöntem öneriyolarmış

Kuzum araştırma içindeyim ben de çok net bilgim yok instagramda bi ürolağa yazdım bakalım ne dönüş yapacak ama bak şöyle bi yazı buldum nette doktor yazmış
İlginçmiş canım. Ya bence kadın doğum doktorları çok hakim değil bu konuda. Mutlaka erkek de ürolojiye gitmeli. Benimki de normal diyip geçiyor. Genel değerlere bakıyorlar bu detayları önemsemiyorlar benve. Ürolojiye bir gözüksün bence eşin canım. Bu kadar iyiyken değerleri o da düzellse hemen olacak demek ki belki de. Baktım şimdi görülmedi yazıyor bizde de.

Ben de rastgele bi sayfada okuyunca bakayım dedim bak yukarıda bazı şeyler paylaştım konu ile ilgili. Eşim küçükken apandisit ameliyatı olmuş acaba o sebep olmuş olabilir mi? Bu tarz durumlarda mikroçipli yöntem öneriyolarmış
Okudum canım.bence apandisitle hiç alakası yoktur. Ama farklı bir hormonal veya enfeksiyon durumu olabilir 🤔

Hahahah napayım hayalime karışma 🤣

Afaggsga kız bu şarkı güzel 🤣 ama benim aklımda da hep dırıtdırıtıdıııt düştüm be ceylann dıdıtrıırıtrııt dıt dıt be ceylan olarak kalmış sözleri 🤣

Be ceylan be ceylan diyor çok da haksız sayılmaz 🤣

Haa erken çatlamasını diye 🤔 valla tüm kurallara uyduk bakalım göreceğiz 🙈

Günaydın canım 😍 ay çok sinir oluyor öyle. Gün içinde kestirirsin belkim.

Afsffsag o derecee kız sanki sabaha karşı yattın🙈

Afsfsg Duygu da uyanamamış 🤣🤣

Bence de 🙈

Ayy çok fena kız. Susuz da kalma iyice direncin düşmesin. Keşke rapor alsaydın.

Aynen valla her şey kontrollü 😬

Damardan versek?

Ayy çon güzel düşünmüşsün canım. Çok duygusal gerçekten.

Ben de aynıyım valla. Ama sabah erken kalkınca da akşam tavuk gibi oluyorum.

Ben de emin değilim yukarıda yazdım bak öyle bir şey olabilir 🤔
dıreksıyon dersı ıcın cok ızın aldım artık ayıp olurdu gıtmemem :KK70:

X