Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar selam nasılsınız? Bir sorum olacaktı sizlere. Salı günü çok afedersiniz idrar sonrası peçeteye nokta kadar açık kırmızı akıntı geldi tekrar sildim sürüntü olduğu için silik silik açık kırmızı akıntı geldi. Damla şeklinde yoğun değildi. Peçeteyle hafif bastırdım yine nokta kadar geldi. Kesildi ama daha da gelmedi. Bat 17 Mart salı günü akıntı olan gün adetime 8 gün kalmıştı.. Bu lekelenme durumu olabilir mi sizce? Daha önce hiç yaşamadım. :KK42:

Kızlar selam nasılsınız? Bir sorum olacaktı sizlere. Salı günü çok afedersiniz idrar sonrası peçeteye nokta kadar açık kırmızı akıntı geldi tekrar sildim sürüntü olduğu için silik silik açık kırmızı akıntı geldi. Damla şeklinde yoğun değildi. Peçeteyle hafif bastırdım yine nokta kadar geldi. Kesildi ama daha da gelmedi. Bat 17 Mart salı günü akıntı olan gün adetime 8 gün kalmıştı.. Bu lekelenme durumu olabilir mi sizce? Daha önce hiç yaşamadım. :KK42:
Çatlama kanaması da olabilir yerleşme benzeri bişey de 🤔

Çatlama kanaması da olabilir yerleşme benzeri bişey de 🤔
Ovülasyon yaptım canım ama çook silikti :KK42: Bu ay çok üstüne düşmedim 2 ve 3 mart yumurta akı kıvamında yoğun akıntım oldu yumurtlama diye düşünüp değerlendirdim ve ertesi gün göğüs acısı başladı şaştım kaldım öyle

Kızlar acil sorum var. Benim hsg sonrası yoğun yoğun akıntılarım devam etti. Başta hafif kanlı, sonra sarı, şu an yumurta akına dönmüş ya ama daha reglimin 11. günü. Erken mi yumurtluyorum noluyor ya da hsg akıntısı mı bu beni yanıltıyor olabilir mi
acaba yumurtlamamı ya. ovü yap bence bi al da

Düzeldi ama olmayınca olmuyo maalesef sebepsiz infertilite teşhisi kondu bize şimdi de herşey normal hormon testleri fln ama olmuyo. Ama rahim filmi çekilmedim hiç
Bizim de aynı canım eşte de bende de sorun yok ama olmadı 1 yıldır 😒 1 kimyasalım var haftaya ctsi film çekilcem bakalım☹️

X