Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet tek tesellim o inşallah tutar ne diyeyim.. Kendimi hayal edemedim bi gözüm kapalı hiç istekli olmayacak 😁

İnan bence kuzum erkekler çok etkileniyor gerçekten psikolojik olarak. Hassas minnoşlar 😁

Ama tatlım benim de her seferinde çok ağrım olmazdı. Sen olumlu düşün imkansızı bile başarırız allahın izniyle 💪
inşallah canımcım 🤲🏻🤲🏻

Ay inşallah. Ürolog da onu dedi eşime. Sonuçta kısır değilsin doğru bir uygulamayla başarılı sonuç elde edilebilir dedi de işte kolay bir şey değil ya ne bileyim. Kocamın dili yavaş yavaş çözülmeye başladı bu arada. Böyle sonuçları görünce oranın artık bir işe yaramadığı gibi bir düşünce oluşuyormuş. Bu yüzden de kaçıyormuş sanırım biraz da. Artık neyi ne kadar doğru söylüyor bilemiyorum da ben elimden geldiğince desteğim ona
işte ne psikolojı yaşıyorlar bılemıyoruzkı ama toparlancaktır bence . aynenn oyle adet oluyosak hamılede kalabılırız. kocanda kısır değil. zorla ittire ittire bı bakmısın ıkız gelmıs tek seferde zirve:KK70:

işte ne psikolojı yaşıyorlar bılemıyoruzkı ama toparlancaktır bence . aynenn oyle adet oluyosak hamılede kalabılırız. kocanda kısır değil. zorla ittire ittire bı bakmısın ıkız gelmıs tek seferde zirve:KK70:
Allah hayırlısını versin tabii de ikiz de zor be. Bakacan mı gelip? 🤣

X