Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar klomenciler femaracılaar şimdi doktordan çıktım, döngümün 15. gününde soldan bir yumurta çatlamış o yüzden iğne vermedi. 5 gün günde 1 femara kullanmıştım.
progesteron fitil verdi sabah akşam kullanacağım. ayın 25 nde kanda baktır dedi.
kısmet artık ama pek umudum olmasa da 🥲🤲🏻🌸
Hadi insallah canimmm 🤲🤲

Hep ayni seyi demissiniz kizlar. Fiyatlara baktim baya pahaliya geliyor. Ne yapsam bilemedim. Istanbulda bi arkadasim da var ama abisiyle kaliyo, abiside kuzenimi seviyor, orayada gidemeyiz cok karisik isler 😂😂
Kafam cok karisti. Esimde cok bikti bu islerden aksal istanbula gidiyorum ben dersem kavga cikicak 😂
kuşum o zaman çikolata kistin ile ilgili doktora görünmek istediğini söyle detaya girmeden o yanında kalabileceğin ailenin yanında kal, eşin de bi şekilde ikna olur :KK70:
Ayy siz gorustunuzmu yaaa kiskanirim
telefonlaşıyoruz da henüz yüzyüze görüşemedik koronadan fiona13 fiona13 ile inşallah niyetimiz var yasaklar yeni kalktı daha İzmir de bi 10 saat falan oturup konuşmamız gereken şeyler var :KK70:

kızlar ben burda konuştuğum herkesle ilgili kafamda bi profil oluşturdum :KK70: merak ediyorum beni nasıl tasvir ediyorsunuz kafanızda sizce nasıl bi tipim :KK70: fiona13 fiona13 @GeminiWoman kopya vermeyin :KK70:
Gün geçtikçe değişen bir profil ahahshsj
Hep ayni seyi demissiniz kizlar. Fiyatlara baktim baya pahaliya geliyor. Ne yapsam bilemedim. Istanbulda bi arkadasim da var ama abisiyle kaliyo, abiside kuzenimi seviyor, orayada gidemeyiz cok karisik isler 😂😂
Kafam cok karisti. Esimde cok bikti bu islerden aksal istanbula gidiyorum ben dersem kavga cikicak 😂
Hffff ama gelmen lazım :/ Kocanla biz konuşalım. Hani ergenlikte kızlar arkadaşlarının annelerini arar ya ikna etmek için ahshjdjd

🙏

🙏

🙏

ilişki oncesi baksa tamam belki oyle dusunebilirdim ama bizim 2-3 haftadir iliskimiz yok zaten 😏

benim keşfetim bebeler ve gebelerle dolu 😪

Allah izin verirse canım ,inşallah 🙏gecen hafta lekelenmem oldu 😔 henuz kese gormedik 🙏 tedavi de almiyorum ,bekliyoruz dua ediyorum 🤲

Biri yollasa belki uzulmezdim bu kadar ,direk kendi girip bakmış 🤬

Valla gözüm kapalı yaşamışım ben 20 yıldır, kaldı ki eşimin bana yaşattıklarına rağmen gözüm dışarda olmadı hiç 😏 erkekler yapınca kültür geregi normal sayılıyor 😒
erkeklere göre herşey normal zaten herşeyi abartan biziz o bakar erkeklik olur biz bakarız ahlaksız oluruz ne dicemi bilemedim ama üzülme kuzum belkide arkadaşı dediği gibi açtı gösterdi eşim anlatıyor fabrikadaki herkes başka kadınlarla konuşuyo diyo tiksiniriyorum hepsi evlilermiş bide geçen biri telfon almış abi bakayım demiş benimki ben karıma vermiyorum telefonumu sanamı vercem demiş abi telefonunu merak ettim bişi yapmıcam demş biz hanımla anlaşma yaptık ne o benimkini elliyor ne ben demiş eşimde abi çok yanlış yapıyorsun ben sana diyeyim kendine çekidüzen ver demiş

Bilmiyorum kuzum. Yada diyorum eylulu bekleyim basta dusundugum gibi. Hem esimle geliriz hem tatil hem bi deneme olur...
canım bence sen gelmeden önce bütün planlamanı yap güzelce. yani istanbulda aslında kalcak yerin merkese yakınlığı bile önemli bence. balkkesirde bir doktor var izmirde tüp bebekmi yapıyor ama o gün hastasını izmirde konaklatıyor mutlaka. aslında baksan 2 saatlik yol dersin.

kuşum o zaman çikolata kistin ile ilgili doktora görünmek istediğini söyle detaya girmeden o yanında kalabileceğin ailenin yanında kal, eşin de bi şekilde ikna olur :KK70:

telefonlaşıyoruz da henüz yüzyüze görüşemedik koronadan fiona13 fiona13 ile inşallah niyetimiz var yasaklar yeni kalktı daha İzmir de bi 10 saat falan oturup konuşmamız gereken şeyler var :KK70:
Kocaman bi whatsaap grubu kuralim 😂 bi o eskik cunku
Benim kafamda hep profildeki foto gelio 🙈 iloveme deyince senin bu foto gelio iste aklima herkesede oyle

Ben de aynıyım bi sonuç için doktor kapısında beklemek tüm korku filmlerine bedel benim için ilk hormon testi yaptırdığım da ilk vajinal ultrasona girdiğimde kapıda kalp krizi geçircem sanmıştım

Hahaha tamam söylerim 😂 annem ve teyzem kullanıyor aynı modeli onlar çok memnun olduğu için aldım ben de xiomi vacuum mop pro. Özellikle dört ayaklı yavrusu olanlar için harika bişi, bizim bi kızımız var annemlerde her gün açıyorlar çok memnunlar🤗

ben dyson v10 kafamı çok kurcalıyor bakalım çocuk doğsunda alırız artık bi tsnesini😅

Kocaman bi whatsaap grubu kuralim 😂 bi o eskik cunku
Benim kafamda hep profildeki foto gelio 🙈 iloveme deyince senin bu foto gelio iste aklima herkesede oyle
Benim burda tanışıp özelde görüştüğüm o kadar çok insan var ki 😂 bazıları ifşa olmaktan korkuyo, ama korkmayanlarla sonuna gideriz 😆

Geç geçirilen kabakulak enfeksiyonu erkeklerde bu tür sıkıntılar yaratıyormuş. Doktor aynısını benim eşime de dedi. Ameliyat olmuştu.Damarları çok yapışıktı hepsini temizledim enfeksiyon geçirdiği için olabilir dedi. Kendisi hatırlamıyor. Kayınvalidemde hatırlamadı.Bende araştırdım kabakulak bu şekilde sıkıntı oluyormuş başka bi rahatsızlıktan da olabilir tabi.
bi de başımıza kabakulak çıkıyo bak sen hele :sinirli:

bangır bangır yüksek desibellee çıldırırcasına konuşcaz işte çok hain planlarımız var hepsinizi çekiştirecez hatta 😈

X