Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kuzucumm teşekkürler çok sağolasınn 10 tane var içinde sabah akşam günde iki kez dedi 5 günlük içeceğim 17 sinde kontrole gideceğim inşallah bu ay çatlatma deneyelim dedi olmazsa önümüzdeki ay aşılama yaparız dedi

hayır canım çoğunlukla ne tarz hesaplara bakarsan keşfetine de benzer profiller düşüyor

kurtarır canım dün ara vermeniz iyi olmuş zaten 2 dolu 1 boş en önemli 2 günü değerlendirdin artık gerisi allahın takdiri
Ay canım ne bileyim ya kuralı bozdum diye huzursuzdum doktorun dediği gün de kaçtı kafama göre yapmış oldum gibi oldu diye kafa takarım bunu şimdi regle kadar ama dediğin mantıklı bence de iğneden sonraki ilk iki gün en kritik. Hatta bazıları iğne günü ve sonraki iki gün 3 gün üst üste diyor orada bol miktarda önceden de sperm olsun diye. Ben anlamadım bu işi valla

Geldim dın dın. "Sonuçlar kötüye gitmiş ama önemli olan asıl morfolojiydi. Onun düzelmesini bekledik ama olmadı. Bu saatten sonra beklemeden tüp bebek sürecine girmenizi öneririm. Bu süreçte de sana daha fazla hormon veremem. Zaten iyi olmaz" dedi. Varikosel yokmuş ama bir şekilde bir zaman bir enfeksiyon geçirmiş. Bu çok ağrılı bir şeydir. Bunu fark etmemiş olman mümkün değil diyor ama canım kocam bunu hatırlamıyor. Sperm değerlerini bozan da büyük ihtimalle bu diyor. Son zamanlarda artık hiç iyi spermiogram görmüyorum gibi bir şey dedi. Sperm değerleri de cinsel isteksizlik de çok arttı dedi. Kocam doktoruyla da benimle konuşmadığı gibi ketum takıldığı için aklıma gelen her şeyi açık açık sordum adama. Kocam da duysun da silkelensin kendine gelsin diye. Erken boşalma ve ereksiyon kaybının psikolojik olduğunu söyledi. Libido artırıcı şeyleri aktarlardan alabilirsiniz dedi. Ginseng falan dedi bir şeyler daha saydı ama aklımda kalmadı onlar Kendisi yeni bir merkezle anlaşmış Kalamış'ta. 11.000 taban fiyatı ama doktor iyidir emnriyolog da iyi. Görüşürseniz bana ulaşın dedi.

sen rahat ol doğrusunu yaptın

Ben de günde iki içmiştim canım ama bana ikisini aynı anda içmemi önermişti sabah akşam değil yani. Hadi bakalım inşallah güzel yanıt verir yumurtaların hemen çatlatma vermeyebilir ilaç bittikten kaç gün sonra oluyor 17si? Bir defa daha gidersin belki veya birkaç gün sonra vur der. Hızlı harekete geçmişiniz güzel olmuş canım hayırlısı olsun inşallah aşılamaya gerek kalmaz
hayır canım çoğunlukla ne tarz hesaplara bakarsan keşfetine de benzer profiller düşüyor
Ya ne bileyim baktık şimdi mesela asla bakmaz ve sevmez de Türkçe pop sanatçılarının hesapları videoları falan çıktı bir iki tane bazı şeyler çok alakasızdı zaten. Hatta keşfete nerden giriliyor o ne falan diye sordu benimki o kadar bakmıyor belli ki öyle şeylere ama rastgele gönderiyor da olamazlar mı bazı şeyleri

Bu kız hiş laf dinnemiyor

o zaman artık bekleyerek zaman kaybetmenize gerek yok canım, dün akşam ben de araştırdım biraz sperm sorunu olanlarda testesteron hormonu düşük oluyormuş o da isteksizliğe sebep oluyormuş. Ginsengli bir macun var deneyebilirsiniz, başka markaların da var bi araştır. Ginseng Ekstraktlı Karışım

Ah canım hadi hayırlısı olsun artık. Bence çok iyi yapmışsın gerekenleri sorarak. Mesir macunu falan çok etkili diyorlar ginseng de enerji artırır ama kalp sorunu falan yok dimi? Bir konuşun görüşün odayla da bakalım yarın diğer yerle görüştükten sonra. En içinize inen yerle devam edersiniz canım. Doktor bence doğru söylemiş artık gerçekten normal yolla olması pek çok kişi için zor, değerler kötüye gidiyor yaşam şartlarımız stresimiz vs. Moral bozmadsn bilinçli olarak adım adım hareket edin canım. Neyse ki çok zaman kaybetmediniz. İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun
sen rahat ol doğrusunu yaptın
Çok sağol canım valla çocuğumun göbek adını iloveme koyucam

evet canım reglin düzenliyse çıkardı bence
Yine adet olmamistim duphaston aldım ondan sonra 3 ay düzenli oldu. Sonra bu ay yine olmadım adet. Kan testleri normal. Biraz kilom gobegim var. Birde sınav dolayısı ile hareketsiz yaşamın var. Bilemedim ki neden olmuyorm aksine goguslerim hassas ve şiş hafifte olsa acıyor. Şuan ruh gibiyim. Öğretmen ataması yok ona mu üzüleyim durumuma mi bilemedim.

çok enteresan doktor ne diyor peki düzensizliğin için ? ben de çok hareketsizim işim yüzünden ama benim reglim saat gibidir mesela ben onla da çok alakası olduğunu sanmıyorum ya

canım oyle ya da boyle o bebek gelecek biliyosun en kotu tup bebekle ama olacak. belkı bıraz bıtkısel takvıyelerle o da her yapması gerekene uyarsa gerek bıle kalmıcak bıraz sars silkelensın uzulsun gerekırse

ipek_annesi nasıl sınırlendım ya . ah bu erkekler bızde bakalım ozaman kıcı bası orası burası acık adamlara . erkek gruplarında nekadar yok deselerde dönuyodur bole seler emınım. . ıstesede ıstemesede emınım erkek gruplarına atıyorlar bunların kafa tek vıtes oldugu ıcın

ilaç bugün başladı kuzum 15 inde bitecek beni 2 gün sonra çağırdı 17 sinde inşallah Allahım girdik bi yola utandırmasın inşallah artık çözüm olcak ne varsa çıktık yola inşallah bununla sonlanır olmazsa aşılama olmazsa ki inşallah olur tüp bakalım nasibimizde Rabbim ne yazdıysa görücez çok teşekkür ederim güzel dileklerin için ya

çok enteresan doktor ne diyor peki düzensizliğin için ? ben de çok hareketsizim işim yüzünden ama benim reglim saat gibidir mesela ben onla da çok alakası olduğunu sanmıyorum ya
Galiba düzensiz yumurtladigimi düşünüyorlar. Sinav zamanı olursa ders çalışmam diye de düşünüyorum. Beynim engelliyor gebeliği sanırım. Öğretmenim çocuk gelişimi üzerine o kadar eğitim aldım ki çok heves ediyorum kendi cocugumu aldığım eğitimlere göre büyütmeyi boyamalar yapmayı. Hikaye okumayı. Anlamlı vakit geçirmeyi, belki atandigim okulda o da okur diye hayal ediyorum. İzmir'de hava kapalı benimde içim karardi

Hadi bakalım canım inşallah valla güzel sonuçlanır ilkinde sonuç alan çok güzel haberlerle dönmeni bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…