Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Allah kabul etsin Bana da hatta bunu dinlerken istemsizce ağlıyorum her defasında.
Sabah uyanınca gördüm açtım dinledim sagol canim iyi geldi
günaydın canlarım

rüyamda kocam kendine sevgili yapmış çok normal bişeymiş gibi kayınvalidemle onun kritiğini yapıyorduk
Hatırlarsan ben de ikidir kocam beni aldatıyor ama o kadar rahat ve normal davranıyor ki pişkin pişkin demiştim bu çocuk isteme yüzünden beynimiz oyun oynuyor bence
Sıkma canını diyeceğim ama sıkacaksin .. bu erkekler neden böyle anlamadım gitti ya ..
Canim benim en azından artık boşa denemeye çalışıp o denemede de esim sorun yaratır mı stresin kalmadı güzelce gider tüp bebek yaptirirsiniz hem daha garanti hem daha stressiz olir normal de bi insana tüp bebek dense evet üzülüp stres oluyot ama bizim gibi eşleri bin dereden su getiren kadınlara vslla büyük kolaylık bu tüp bebek

Kizlar ben genelde regl olmam ilac ile sahte regl olurum uzun yıllardır kendi kendine gelmez yani yumurtlama yok bende pko var diye daha önce hiç yapılmadı ama klomen de sadece 1 yumurta oluştu ya acaba AMH yaptırsam mi dedim ne dersiniz?

bi de ben olsam yoğunluğu az olan bi merkezi tercih ederdim galiba eğer laboratuvarı ve embriyologları içime sinerse. bahçeci mesela çok yoğun başarı oranı yüksek ama zaten hasta sayısı yüksek olduğu için başarı oranı da yükseliyor doğal olarak. karmaşık yerler beni basıyor, gittiğim doktor bana 5 dk zaman ayıracaksa hiç ayırmasın mesela. rahat rahat muayne olup bilgi alışverişi yapılabilmeli @terelellidenhalliceyim

Şöyle düşün canım en azından fazla zaman kaybetmeden farkına vardiniz.. biz 1 yıl sadece bunun için mücadele ettik.. ben tam 4.5 yıldır istiyorum ..
İmkan varsa deneyin , Nasip Allah'tan kimse bilemez ...
bi kadin tüp bebekte orta kalite 1 embriyo almıştı.. o embriyonun tutma ihtimali fazla yok demişlerdi doktorlar ... Ve embriyo 3'e bölünmüştü kadın üçüz bebek bekliyordu .. yani demem o ki sen elinden geleni yap en sonuna kadar git , mucadeleni ver , Rabbim büyüktür , nasibin nereden geleceğini bilemzsin ..

Aynen canım ben de böyle düşünüyorum @terelellidenhalliceyim bizim gibiler için soru soruo cevap alabilmek çok önemli. Birçok çok bilinen merkez malesef mecburiyetten o kadar zaman ayıramıyor. Bunu gözlemleyin orada hastalar ne kadar içeride kalıyor, bekliyorlar mı vs bunu hatta açıkça bile konuşun gerekirse

Amiinn allah razı olsun canımm inşallah istanbul anadolu yakasında Dr. Yasemin Çekmez de oldum tedavimi kendi kliniğinde ismi Mona . işlemleri acıbademde yapıyor
Selam canım, umarımtedavin başarılı geçiyordur . Ben de Yasemin Hanım'ı araçtırıyorum. Nasıl bir doktor. Kliniğinde muayen edip tedaviyi anlaşmalı olduğu yerlerde yapıyo sanırım. opu trasnfer vs.

Tüp bebek fiyatlatı nedir senin bilgin vardır

Kızlar selamlar Burda daha önceden denk geldim bir çoğunuzun eşi sperm testi yaptırmış.Biz de düşünüyoruz ancak bunun için herhangi bir prosedür var mı acaba?Üroloji bölümüne gidip sperm testi isteğimizi söylememiz yeterli mi bu şekilde istenildiğinde yapılabilen bir test mi acaba

selam canım, 3-5 gün cinsel perhiz yapmanız lazım. özel hastanelerde tüp bebek merkezlerinde ve bağımsz laboratuvarlarda yaptırabilirsiniz.

selam canım, 3-5 gün cinsel perhiz yapmanız lazım. özel hastanelerde tüp bebek merkezlerinde ve bağımsz laboratuvarlarda yaptırabilirsiniz.
Özelde değil de birinin devlet hastanesinde yaptırdığını okumuştum biz de aynı hastaneden randevu aldık.Devlet için de farklı bir şey var mı acaba onu merak ettik yani her isteyen yaptırabiliyor mu orda da

Merhabalar. Biz normal dış laboratuvarda gidip spermiyogram yaptırmak istiyoruz dedik. Ama öncesinde 2 ila 5 gün arasında perhiz olması gerekiyor ilişki veya farklı şekilde boşalma olmamalı. Üroloji doktoruna giderseniz ekstra muayene de eder ama ilk aşamada muayene olmadan da bağımsız test yaptırabilirsiniz bu kurallara dikkat ederek

perhiz kısmına dikkat ettik bakalım yaptırabiliriz umarım teşekkür ederim

Kadinlarin da erkeklerinde dogurganliklari kotuye gidiyo... Erkeklerde dogurganlik deniyomu bilemedim, ne denir onuda bilemedim.
Bizim tup den baska sansimiz yok demekki canim, insallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…