Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yok ben cekılmedım bır sene olmadan düşünmüyorum. ıkı uc ay daha normal denıcem boyle
aynen hepımızın gozu aydın 12 gun gecıkmeli
Bitki mitki de karıştırma sakın. Bir şey kullanma bu ay hiç. Hatta mümkünse ovülasyon testlerine de bulaşma. Bol bol fıtı fıtı. Kocan da işlek hazır

Oh gözümüz aydın cümleten. Duygu sen hsg çekilmiş miydin?

sleepy05 Cumartesi hsg randevusu olan sen miydin?
Eveet benim, hem stres yapıyorum hem de pozitif düşünüyorum ve sonrasına kadıköyde gezmeyi planlıyorum, ağrısız sızısız olacağına dair inancım yükseldi birden.

Çok tşk ederim medicalparkta bana çok yakın ne kadara muayene olmuştun bide medicalparkta rahim filmi çekiliyo mu ki
Yok orda muayene oldum sadece, rahim filmini cumartesi sonomed de çekileceğim. Muayene ücretini hiç bilmiyorum tamamlayıcı sağlık sigortasıyla gittim hep :)

İşte ona alıştırılsak biz de kafa raad gezerdik. İstesek de olmayacağını bilince
Aynen öyle ben eğer bi gün nasip olur da testte çift çizgiyi görürsem en az 1 hafta beklemeyi düşünüyorum kan falan vermek istemiyorum direk gideyim varsa keseyi göreyim hatta fiona13 bana kızıyor gebelik testim yok hiç evde diye ben de bana almıcam diyorum
Yes kızlar yeni bat tahmini 9 Nisan
Hadi gözünaydııııın

teşekkür ederim canımmm . şükür vallahi 12 gün beklettı beni

Ya canm inşallah ağrısız sızısız çabucak atlatırsın bende takip ederim merakla seni artık şu mübarek günde, bu yolda acı çeken emek veren herkesin Rabbim en kısa zamanda bebişini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Yükselsin yükselsin. Öyle uzun kalıcı bir ağrısı yok zaten. Hatta belki sende hiç olmayacak. Soyunma odasındaki sehpanın üstünde defter vardı, bir sürü kadın yazmıştı hiç acı çekmediğini. Ben sana şey demek için sordum. Çekim bitince verecekleri pedi tak mutlaka

Ben senin bir kademe üstün olarak tek gidişte hcg, kese, kalp atışı hallolsun istiyorum. Önceki streslere gelemem

Aynen hatta kalp atışına kadar beklemek bile çok mantıklı ağrı sızı kanama yoksa tabi. Senin daha önce düşük vs. Oldu mu?
Yok benim hiçbir şey olmadı gebeliğe dair. Kocam elimi tutuyor işte. Oluyor mu öyle?
Bu arada bu teorideki mantığım. Pratikte duyar duymaz hastaneye koşarım kesin ben. Zaten tsh için de tekrar sordum 3 bu diye. Kadın dedi ki "buraya düşmüş kendiliğinden. 2,5'un üstünü gebelikte istemeyiz ama hamile kalırsan ilaç başlarız" diyemedim ki "ilk haftalar da önemliymiş. o zamana iş işten geçmiş olmaz mı?"

Amin canım inşallah hepimize Cumartesi yazarım çekimden sonra bende detayları

Sıvı akıntısı oluyormuş sanırım değil mi takarım artık Bende o yazanlardan biri olurum umarım

senin durumuna benzer bi durum yaşıuyorum suan ve yildizsavascisi na. cidden deliricem az kaldı sabır diyorum sabır canım efsane sıkkın. boşu boşuna aldık hormonu vucudumuza yallah

Kuzu Tsh zaten gebelikte yükseliyor ama 1 hafta geç gitmekle bişi olmaz ama merak etme şuan 10 larda olsa tabi hemen git ama 2,5 çok dikkate alıncak bi rakam değil. Ben de tiroid hapı kullandım ama gitmem yine de 1 hafta beklerim

kızlar bişe sormak istiyorum benım yumurtlamamı klomen engellemıs olabılırmı. her ay testte gör klomen ıc olmasın ve testtede görme. acaba denkmı geldı yoksa ilaçmı bır sıkıntı yaptı.

kızlar bişe sormak istiyorum benım yumurtlamamı klomen engellemıs olabılırmı. her ay testte gör klomen ıc olmasın ve testtede görme. acaba denkmı geldı yoksa ilaçmı bır sıkıntı yaptı.
Denk geldi. Geçtiğimiz ayı hafızandan sildirebiliyor muyuz? Yav hepimizin yumurtlamadığı aylar var. Bak benim Şubat'ta 20'ler de çıkmıştı e2. Muhtemelen o ay yumurtam gelişmedi. Napak kendimizi mi kesek? Unut artık orayı, önümüzdeki maçlara bakalım. Bizde pek maç olmuyor gerçi taraftar olarak yanınızdayım

maltepe köprüsü der susarım

Sıvı akıntısı oluyormuş sanırım değil mi takarım artık Bende o yazanlardan biri olurum umarım
Evet ya benden foşur foşur gitti vallahi o gün. Hatta dün de devam etti biraz ama benim normalde de akıntım çok olur. Hepten gazlandı herhalde sıvı çıkışı
senin durumuna benzer bi durum yaşıuyorum suan ve yildizsavascisi na. cidden deliricem az kaldı sabır diyorum sabır canım efsane sıkkın. boşu boşuna aldık hormonu vucudumuza yallah
Delirince biz delirdiğimizle kalıyoruz ya ne delircem bıraktım o istiyorsa delirsin biraz da ben izleyeyim. En son duvara anlatsam dile gelecek şekilde tane tane anlattım. Yaşadıklarımı da görüyor. Kendi bilir. Başından beri diyorum size ben buna güvenip hormon alamam galiba. Yani alt üst olacak vücudum. Değerlendirsek tutmasa yine Allah'tan der insan ama bunlar sallamıyor. Nasıl kuyuya ineceğiz o iple?
Ncık 3.02 şu an benim. Ocak'ta 3.77'ydi. Kendi 3.02'ye düştü diye şaapmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…