Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İşte kanama başlayınca hemen devlete gittik tamamen tecrübesizlik.

Resmen psikolojik şiddet bu ya ettiği lafa bak
Canımcım bu kadar minnak şeyler için nefes harcadığına değmez. Senin hayata bakış açın ile eşinin aynı olması ya da onun senin bakış açına uygun yaşaması imkansız. Senin için bi kalem çok önemli olabilir ama o da kendi açısından haklı sonuçta gidip birinin kalemliğinden kalem alıp cebine atmamış. Sürekli eleştiri ve yargılama modunda birbirinizin ömrünü yersiniz. Ortada ahlaksız bir durum yok, yani emin ol laboratuvarın umurunda olmayan bişeyi sen şuan eşinle kavga sebebi yapıyorsun. Bence alttan al bunun için küsülmez el insaf

Ben de hiç sevmem ama bu alanda gerçekten nedense böyle bir durumda çok tanık oluyorum. İşlerinde en iyi de olabilirler kesinlikle. Sadece muamelede böyle tuhaf şeyler söyleyip yapabiliyorlar.ama benim bu düşüncemi kıran çok iyi çok nazik kadın doğum doktorları da tanıdım. Yapılan terbiyesizlikleri genellememek lazım sadece oran açısından daha fazla gibi
Ah al işte aynı dediğim şey. Hemen işi oraya getiriyor kocanla nasıl yatıyorsun diye. Kaldı ki belki yatamıyor, vajinismus, bir doktorun bunları bilip ona göre muamele göstermesi lazım. İnşallah kimse yaşamaz gerçekten.
Kız oluyor öyle gerginlikler ama ılımlı yaklaşmak lazım özellikle bu dönemlerde. İnsan tahammül edemiyor gıcık olduğu şeylere ama o da farklı bir insan, her şeyi bizim düşündüğümüz gibi düşünse, bizim istediğimiz gibi davransa ayrı bir birey olamaz ki benliğini kaybeder. Bence farklı bir şnsan olduğunu kabul edip bazı şeyleri tolere etmek lazım yine de. Kızma ama

Aynen benim de ritm bozukluğu ve kapakçıklarda bi geri kaçma gibi bir şey var. Ama şimdilik ilaç vermedi daha önce gittiğimde vermişti. Stres kalbi çok etkiliyor. Dediğin gibi çoğunlukla kaygılı durumlarda çarpıntı oluyor. Bir de kahve

Tamamen katılıyorum benim dediğim örnek de buna çok benziyordu anlaşmış gibiler

Kesinlikle dediğim buydu. İstemediğimiz sevmediğimiz çok özelliği olabilir ama o da ayrı bi birey onun karakteri de farklı şekillenmiş. Tabi ki hiç tartışmayalım değil ama yine de daha ılımlı ve kabul edici olmak lazım bence

U Uzaygemisi35 canım bende de var o tarz bi sıkıntı özellikle stresli zamanlarımda çok çarpıntım oluyor, kalp kapakçığım normal kapakçığa göre daha düzmüş doktor sıkıntı olacak bişey değil ama senede 1 muayne ol demişti bana

Kizlar progesteron testi yaptırdım bugün 6.71 cikdi 22.gun de tam 7 gün sonra catlamadan.dusuk demi kaç üstü yumurtlama olmuş oluyordu.10 15 üstü güzel yumurtlamayı galiba pik de gormusdum ama olmadı mı şimdi yumurtlama

Hadi ya geçmiş olsun canım benim. Bizim ailede çok kalp damar kronik hastalıklar olduğu için ben de ihmal etmiyim dediydim. Aynen senede bir gitmek lazım

Hadi ya geçmiş olsun canım benim. Bizim ailede çok kalp damar kronik hastalıklar olduğu için ben de ihmal etmiyim dediydim. Aynen senede bir gitmek lazım
Kimyasal geçirmeden bi gece önce aşırı çarpıntım olmuştu hatta sanırım hormonlar mı tetikledi noldu anlamadım

Yaaa çok tatlı azcık bıyıklı gibi olmuş korkunçlu bişi yok :) ama ellerine sağlık ben çok beğendim

Benim yazacağımın aynısını U Uzaygemisi35 yazmış. Bıyıklı bir bıdık olmuş sadece
Hahaha kızlar yaaa siz söyleyince bana da bıyık gibi gelmeye başladı bak ağzını düzeltirim sonra becerebilirsem. Teşekkür ederim

Çok tatlı bi kuzu olmuş
Sağol tatlım oyalanmak için devam edicem başka şeyler de yapıcam. Başka türlü geçmez bu zaman regle kadar

ipek_annesi canım sen yaptirmisdin sanki doktor ne demişti.

Merhaba kızlar ben Pendik'te oturuyorum bu tarafta İst Anadolu'da, bildiğiniz önerebileceğiniz rahim filmi çektirebileceğim özel ya da devlet hastanesi var mı? Kartal eğitim araştırmaya gidiyodum orda yokmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…