Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bakalım bi gidelim de öyle göreceğiz

Bahçeci'den ipek_annesi almış fiyat. Paylaştı sağ olsun. Bana koordinatörlere yönlendiririz, kayıt oluşturmak zorundayız falan dediler fiyat için :/ Senin güzel oldu ya. Darısı başımıza mı diyeyim ne diyeyşm inşallah sağlıkla olur bende de hsg olumlu etki yapar

Neresi? Bana ICSI de aynı fiyat dedi 9000 ama dondurma 7 mi neydi

Tam sen mesaj yazarken ben de gugıllıyordum tesadüf aynı anda bu konuya geri dönmüşsün sen de. Hahaha türk kahvesi konusunda ben de öyleyim, içeceksem ondan bişi anlamayıp r de filtre içeyim diyorhm. Yine iyiyim çünkü eskiden Nescafe içiyordum süt tozuyla falan. En zararlısı ya. Şimdi filtre en azından sağlıklı ona göre baya.

Dur bak yollayayım gördüğüm linki de. Ama bu sefer bilimsel makale değil o kadar araştırmadım ya iyi yapmışsınız bakalım ne diyecek doktor inşallah değerler yükselir. Bir yandan da hsg vesile olur. HGS var ya hızlı geçiş sistemi, adı da ona benziyor hızlandırılmış gebelik sistemi diyelim biz de buna hepimizi hemen gebe yapsın lütfen.

Gelin veletler gelin
Bu faydasını öğrenince bol bol içeceksiniz...

Nadir de olsa 26 günde bir olduğum oluyor. Öyle bir aya denk gelirsem diye şeyaptım ya bakalım kısmet artık. Baştan hesaplayamadım bunu

Benimkinin sayı ve morfolojide sıkıntı var o yüzden üst üste şey ederse test sonrası deneme çöp olabilir. Bakalım değerler düzelmiştir inşallah. O zaman belki endişeye gerek kalmaz

Kızlar ben ayda yılda bi kahve içiyorum aklıma bile gelmez alkol desen sevmediğim için o da ayda yılda bir. Sigara hiç içmedim. 3.ayında hamile kalan arkadaşım günde 4 5 fincan Türk kahvesi içiyordu sigara ve ileri derece tiroid hastasıydı @terelellidenhalliceyim

Valla doğanın ilginç bir adalet sistemi var anlamıyorum bence gebe kalmaya etkisi pek yok da sonra bebiş için tehlikeli diye düşünüyorum ben. O nedenle hamile kalana kadar saldım.

Bugün 10 yaşındaki çocuğunu günahkâr olmasın diye boğarak öldüren babanın haberini okudum. Sonra döndüm burada gebe kalmaya çalışan bizleri çiftleri her ay hayal kuranları düşündüm. Gerçekten hiç adil değil

Cok sagol canimm benim. Yazarim sana ozelden. Evet herkesin hikayesi durumu farkli sonucta.
Amin canim hepimizi

İsmi tuttum. Ben de çekilene kadar konusu her geçtiğinde hgs çekileceğim ya diyordum. "Senin hgs ile ne alakan var" diyordu adam ahsnsndjjd Hızlı Gebelik Sistemine kaydoldum artık bebek kaçınılmaz
Benim okuduğum yazı fareler üzerinde yapılmış bir araştırmadan bahsediyordu. Filtre kahve kötü pis kaka. Tadı güzel, kafa da ayıltıyor tamam ama bebek daha mühimli

Yeni Ay için hazırlıklar tamamlandı.
Keçiboynuzu özü, arısütü + polen karışımı, mesir macunu alındı.
Bu sefer ben de bir akşam keçiboynuzu bir akşam mesir macunu yiyeceğim. Sabahları arısütü karışımı yiyeceğim.
Bu ay doktora gitmek istemiyorum. Regl bitiminde başlayalım dedik.
Doktor geçen ay q folin vermişti. Zaten doğal takviyeler alıyoruz bir de yine q folin ya da başka bir takviye alalım mı? Ben başka bir takviye almasam mı diye düşünüyorum.

Ya o şanslı doğmuşlardan. Biz değiliz napalım bebik. Dikkat edeceğiz işte elimizden geldiğince. Bozmasana ya hayret bir şey

Okumayın ve izlemeyin öyle şeyleri. Ben hiç bakmıyorum. Orayı sorgulamaya girersek dipsiz kuyu. Biz kendimize bakacağız

Ben arada internetten içerik yazısı alıyorum. Saatlerdir onu yetiştirmeye çalışıyordum. Buraya hiç bakamadım. Bir sürü şey konuşulmuş. Önemli şeyler kaçırdım mı acaba :/ Bir de mra ne ya? Doktor mu yöntem mi cihaz mı kim bu ne sürekli adı geçiyor, kara cahil gibi bakıyorum. Yazık bana

Bu arada da olan yine bize oluyor oh ne ala ya. Kocam da çekirdek yiyor. Ben hala dünkü travmadayım

Hahahaha evet yanlışlıkla HGS çıkıyor hızlı gebelik sistemi inşallah hepimize vesile olsun ya. Ay ne bileyim fazlası zarar azı karar gibi belki de. Bebişlerdeki etkilerine daha hakimim ben. Hiç de sevmezdim ama olmuyor ya valla kafeinsiz kahve ile kendimi kandırıklamaya çalışayım bari. O da odun gibi oluyormuş inşallah kanarım.
Ohh harika yeni aya tam gaz devam. Hadi inşallah bu ay vesile olsjn bu takviyeler. Q folin folik asit mi? Bence o ayrj onu kullan, o gebe kalmaya değil de bebişim sinir sistemine faydalı. Onu bırakma eğer içerik diğerleriyle örtüşmüyorsa. Örtüşüyorsa fazla gelebilir. O zaman da düz folik asit al yine ekstra canım. O hepsinden ayrı
Okumayın ve izlemeyin öyle şeyleri. Ben hiç bakmıyorum. Orayı sorgulamaya girersek dipsiz kuyu. Biz kendimize bakacağız
Evet ya ne bileyim ben de izleyemiyorum kapatıyorum hemen ama direkt haber karşıma çıktı ve etkilendim. İnsan bu kadar uğraşan insan olduğunu bildikçr iyice öfkeleniyor.
O ne alıyor kız napıyosun yazıları sen mi yazıyosun ? Kolay gelsin. Evet kayboldun gittin biz dünyayı kurtardık haberlerde falan görmedin mi? Ben mesela holterle ilişkiye nasıl girilir konulu tez yazdım mra konusuna çok güldüm kız ben de senin gibiydim. Adam kendi adını marka yapmış resmen adının kısaltması. Kaşe falan basıyor öyle mavi kalpleri var bir de meşhur. Bak minseo aşağıda paylaşmış.
Baya başarılı gerçekten. Ben sadece böyle aileleri paylaşıyorlar diye azıcık etik kaygılar besliyorum. Sömürü gibi geliyor. Ama yaptığı işi de nasıl duyuracak diyorum hak veriyorum. Sonra da böyle de duyurmadan yapabilir gibi geliyor. Neyse baya başarılı ama. Mecbur kalır ve imkanım olursa da ben de bunu tercih edebilirim.

Ay kızlar kusçam şimdi. Çok hazırlıksız yakalandım. Ne insanlar var ya. Regl mi yerleşme mi? Diye bir topik açmış biri. Ben de açtım nedir diye şak dşye görsel çıktı karşıma. Yazıyı okuyamadım bile. Baya baya kanlı pedlerinin fotoğrafını paylaşmış ya. Şaka gibi. Geçen idrar testine kan damlatanlara kızarken bu nedir yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…