Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Şoför nebahatler izlesin

İdrarda çıkmaz bence yine de :)

İnşaallah ya. Ne güzel gerek kalmamış. Sağlıkla al kucağına inşallah. Darısı başımıza

Yaa valla ben hiç söylemiyorum diyet menülerini
Igne etkisi geçsin de negatif çıkması sorun değil zaten pozitif düşüncem yok maksat beynimin bildiğini kalbimin de görmeden inanmaması.. kalbime gösterip bak yok demek amac

Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah sebepsiz infertelite miydi sizin?
Amin canim, degildi, bnm amh 0.90 ckti, esimin morfoloji %2, biz 6 ay denedik sadece ama ben amh'i duyunca hicbir zmn dogal yolla olamayacagini dusunmeye basladm ve bi sure snra yumurta olustumu, catladi mi, tuttu mu derken yoruldugumu hissettm bu kdr kisa surede, o nedenle buradaki herkese derinden saygi duyuyorum , benim belirsizliklere tahammul esigim cok cok dusuk, mra 6ayi duyunca lutfen bi sure daha deneyin dedi ama ben beklemek istemedim, bu 6 aylik denemede de 2 ay klomen ve 1 asilama sigdirdm dusunun, Allah'im nasip etmese yne olmayackti elbette, bu surecte hayatimda ilk defa Kuran'i arapcasindan dinleyip mealinden takip ederek hatim ettm, meryem suresi okudum, ve duanin mucizesine cok ama cok inandm, her seyin dogali en guzel, ben kizima kndiligimden hamile kalmistm ve gercekten bu kdr endiseli degildm o zmn, belki yastandi bilemiyorum ama dilerim dogal yoldan olur buradaki herkesin, olmuyorsa da tabii ki bir cok tedavi yontemi var, ama cok yeni tup bebek yapmis biri olarak soyleyebilirim ki madden manen zor, belki herkeste farkli oluyordur ama kaygisi btmiyor, ben de btmedi yani

Allah sağlıklı bir gebelik sonucunda bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah umut oldun aslında yüzde 2 morfoloji demişsin bizimde öyle, ek yöntem kullandılar mı acaba, mikroenjeksiyon gibi?
Benimde belirsizliklere tahammülüm düşük, muhtemelen o sürece gireceğim birkaç aya gibi duruyor.

Amin canim, tam emin olmamakla birlikte mikroenjeksiyon yapildi sanirim, once bnm yumurtalar toplandi ayni gun esim sperm ornegi verdi, yumurtalarin kalitesi tup bebekte anlasilir demislerdi gercekten de oyle, bnm 9 yumurtadan 5i dollendi 2si 5.gune gidebildi, sigara morfolojiyi etkileyen en onemli sebeplerden biriymis ve esim bu surecte birakma dusuncesini aklina bile gtrmedi sagolsun

Çok merak ettim neye bakıyorsunuz nerden bakılıyor?
Diger arkadaşlar açıklar canim ben de hiç bilmiyorum doğum haritasi diye girdim siteyi açıp bilgilerimi yazdım ama bende 5. Ev de gezegen çıkmadı artık çocuğun olmayacak mı diyor bilemem tabi oyle ben de çok uğraşmak istemedim kapattım

Kızlar ben hamilemiyim anlamadım sevinemedim bi kursağımda ya idrarda silik çıktı pazar sabahı bu sabahta kanda 71 var ama adetinde gelebilir onun içinde yükselmiş olabilir pazartesi gel tekrar yükselcekmi ne kadar yükselcek bakam dedi yarın adet günüm inşallah gelmez

ben doğım saatimi bile bilmiyorum annem ebe hemşire bak çalıştığı yerde doğurmuş beni ne zamandı diyorum öğle tatiliydi diyo herkes moladaydı sana bakmaya geldiler diyo tek net bilgi bu elimdeki......
canım bi de ben ilk kez ilaç tedavisi alıyorum biliyosundur belki. 3. gün gittim. femara yazdı direk doktorum. ben de o kadar vahim yani durum dedim. ben klomen vermiyorum çok uzun senedir dedi bu @terelellidenhalliceyim in bahsettiği benm doktor. günde bir tane içtim ben 5 gün.
perşembe kontrol var belki olacak işte . nedir nasıl oldu ne oldu.

O ne demek yahu o zaman her regl öncesi betamızın yükselmesi lazım sen 2 güne bir takip et canını sıkma

Bu ay gunde 3 klomen kullanayım olmazsa diğer ay femara isteyim diyorum canim doz artıralım dedi çünkü belki femara yi kabil etmez öbür ay öneririm bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…