Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar merhaba,
bugün doktora gittim, hamilelikle ilgili bir şey görmüyorum ama yumurtan çatlamış, çatlayalı on gün falan olmuş olabilir dedi
normalde adetim de 3 gündür geçiyor ve hala hiç belirtim yok
acaba gebe olabilir miyim diye düşünmeden edemiyorum
yani ultrasonda belirti görmedi ama çatlayalı on gün olduysa belki geç döllenme falan olabilir mi?
yoksa geç döllenme de olsa vajinal ultrasonda görür müydü doktor acaba?
Malesef cnm 10 gün çok erken, ultrasobda görünmesi için en az 4 haftalık olması lazım... 12. gün erken gebelik testi yaptırabiilirsin, veya 12. günden sonra kan verebilirsin en garantisi..

Amin kuzum inşallah. Umut hep var, hiç canını sıkma, benim amh 0,82 idi üstelik. Vakti gelsin yeter ki olacak olan oluyor 😍
Benim yaş da 37, eşim 40. Dr biraz daha deneyin olmadı direkt tüp yaparız demişti. Çok şükür gerek kalmadı. Darısı size inşallah 🥰
İlk gebelik mi canım, sağlıkla gelsin inşallah :)))

Arkadaslar merhabalar, ipek_annesi ipek_annesi benden bahsetmis sanirim, mesajlarin tumunu okuyamadim ama sorusu olan varsa mutlakaki yardimci olmak isterim, bahceci fulya mra'da yptrdm ben evet, buraya da sonucu paylasamamamin sebebi ne kdr kalp atisini duysam da surekli kotu bir sey olacak gibi hissediyorum, vesveseden endiseden kurtulamadim bir turlu, her dusuk veya olasi baska olumsuz bir durum bir diger arkdsimizi umutsuzluga surekleyebiliyor cnku, velhasil ilk denemede taze transfer ile cok sukur gebe kaldim ama endise hc btmiyor, tup bebek oldugu icin normal gebeliklerden farkli olarak ekstra ekstra olumsuz seyler yasayacagim korkusu var o ndenle bebegi de henuz sahiplenemedim ama seve seve cevaplarim sorulariniz varsa 🌸

Arkadaslar merhabalar, ipek_annesi ipek_annesi benden bahsetmis sanirim, mesajlarin tumunu okuyamadim ama sorusu olan varsa mutlakaki yardimci olmak isterim, bahceci fulya mra'da yptrdm ben evet, buraya da sonucu paylasamamamin sebebi ne kdr kalp atisini duysam da surekli kotu bir sey olacak gibi hissediyorum, vesveseden endiseden kurtulamadim bir turlu, her dusuk veya olasi baska olumsuz bir durum bir diger arkdsimizi umutsuzluga surekleyebiliyor cnku, velhasil ilk denemede taze transfer ile cok sukur gebe kaldim ama endise hc btmiyor, tup bebek oldugu icin normal gebeliklerden farkli olarak ekstra ekstra olumsuz seyler yasayacagim korkusu var o ndenle bebegi de henuz sahiplenemedim ama seve seve cevaplarim sorulariniz varsa 🌸
Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah🙏 sebepsiz infertelite miydi sizin?

Hayirli olsun canım 🤲 Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin 😇 Ben sana yazdim ama görmedin sanırım 🙄 haber edicektim ama cevap vermeyince bisey demedim sende endişelenme diye , benim lekelenmem oldu 😔 acil doktora gittik ,bende tam sevinemiyorum ne yazık ki 🙄 sağlicakla devam etsin hepimizin inşallah 🤲

Kizlar su doğum haritasını iyice merak ettim . Hangi siteden bakıyorsun , yada nereden yapılıyor , bilgisi olan paylaşabilir mi ??

Orasi öylede iste 13. Gun gecer herhalde igne etkisi bakalım
İdrarda çıkmaz bence yine de :)
Amin kuzum inşallah. Umut hep var, hiç canını sıkma, benim amh 0,82 idi üstelik. Vakti gelsin yeter ki olacak olan oluyor 😍
Benim yaş da 37, eşim 40. Dr biraz daha deneyin olmadı direkt tüp yaparız demişti. Çok şükür gerek kalmadı. Darısı size inşallah 🥰
İnşaallah ya. Ne güzel gerek kalmamış. Sağlıkla al kucağına inşallah. Darısı başımıza 🥰
Akşama neler pişirdiniz kızlar benim yemeğim yok eve gidince napsam acaba ☹️
Yaa valla ben hiç söylemiyorum diyet menülerini 🙈

Kizlar su doğum haritasını iyice merak ettim . Hangi siteden bakıyorsun , yada nereden yapılıyor , bilgisi olan paylaşabilir mi ??

biz anca bakarız canım, yorumlayabilecek bi bilgimiz yok eğitim almak gerekiyor onun için. Ücret karşılığı bakan astologlar var. Ama ne kadar güvenibilir bilmiyorum

X