Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Valla ben ilk doğumumda 8-9saat evde sancı çektim nişanım gelince gittim ve 8cm açıklık vardı bir kere baktılar bana
Ablamın 9 cm açılma olmuştu ama bebeğin kafası aşağı gelmediği için onu kontrol ettiler zırt pırt. Tam şey gibi oldum yalnız. Hamilelerin gözünün içine baka baka "Bir kadın vardı 79 saat doğuramadı biliyor musun ama seninki öyle olmaz yani ama doğuramadı kadın çok kötüydü" diye felaket hikayeleri anlatırlar ya ahhahahhsh Kendimi öyle hissettim şimdi. Biz yağlı güreş yapan pehlivanların elinden kayan kollar bacaklar gibi vıjt diye doğuracağız inşallah

Takılacak her arıyorum yok ilişkinin saati yok spermin kalitesi valla kısmet demek ki bu işler belirtiye ona buna bakmıyor gerçekten. Hayırlısı diyelim doğru diyorsun.
Agsgsg hakikaten ya. Sizin akrabalarla saklamak pek mümkün olmayabilir ben de bir de şey oluyor, tam söylemeyim söylemeyim diye içimden konuşurken o kişi karşıma çıkıyor çat ağzımdan çıkıveriyor mesela hediye aldığımda sürpriz yaptığımda falan da hiç sabredemem. Hatta bir sürprizi bi sebepten yapamadıysam onu bile sonraya saklayamam sana aslında böyle bir sürpriz yapacaktım der harcadım o nedenle net bişi diyemiyorum ben de, burda gebelik testi yapıp her an wp gruplarından akrabalara gönderebilirmişim gibi de bir potansiyelim var sanki

Gelsin minik kahramanlarımız da biz de onlarla olgunlaşalım. Kim bilir onlardan neler neler öğreneceğiz

Süper görünüyor canım, eline sağlık.. eşim diyette evde pasta kurabiye yapılmasını yasakladı.. yoksa yapacaktım :)))
Keşke benimki de diyete girse de öyle şeyler dese. Ben kilo almaya çalışıyorum, onun vermesi lazımken benimle birlikte alıyor o da
Ben de saklayamayabilirim ya. İçimde kımıl kımıl bir canlı. Ay bakalım ne kadar saklayabilirsek artık işte. Günde 518 kez size yazarsam belki kendimi tutabilirim başkasına dememek için

İnşallah kuzum inşalllaahh Rabbim şuanda sancı çeken her kadına bir avazda sağlıkla kurtulmayı nasip etsin

vücutta lh hormonu hep var o yüzden ovülasyon testi hiç bi zaman tek çizgi çıkmaz, yumurtlama olduğunu sanmıyorum

Günaydın kizlar hepimizin kadınlar günü kutlu olsun iki gündür biriktirdiginiz 40 50 sayfayı okuyorum birşey kacirmayim diye yeni bitirdim okumayı bu döneme cok yoğun başladık iki haftadır tartışma içindeyim okul idaresiyle yeni atandığım okulda benle beraber başlayan diğer 6 İngilizce öğretmenine 18 20 21 en fazla 24 ders vermisler bana 30 neden olarak da beni daha tecrübeli gördüklerini söylüyor ver gazı muhabbeti cok zorlanıyorum okula git gel ardından bir de uzaktan ders yap iyice yoruldum bir kaç haftada bu tempoda hangi ara cocuk yapacaksam hic kendime güvenemedim benim rahim filmi cocuk yapma isleri yine kalacak heralde

iyi yapmışsın kuşum, yuh ya ne alakası var senin ne suçun var bence azaltılması için baskı yap senin kıza kim bakıyor ?

Arkadaşlar 22 şubatta doktorum vajinal ultrasonda çatlamış yumurta gördü. Şimdi 14 gün sonrası adet kanaması olabilir deniliyor. Benim dün adet olmam gerekirdi. Ama şimdilik gelen giden yok. BAT'ı bilirsem ben de katılmak istiyorum aranıza.. Klomen+glifor +inofolic kullandım. Yumurta takibi yapıldı. Çatlatma iğnesi olmadan yumurtanın biri kendiliğinden çatladı. Sonucu bekliyorum.

Hayırlısı olsun canım regl olursan ekleriz tabloya inşallah olmazsın :)

iyi yapmışsın kuşum, yuh ya ne alakası var senin ne suçun var bence azaltılması için baskı yap senin kıza kim bakıyor ?
Kiz kreşe gidiyor cnm bakacak kimsemiz yok ki bi sure evde idare ettim baktim ama olmadı derslerle simdi bi de okula başladık 8. Sınıflardan dolayi mecbur kreşe verdik yine . Hic deme cnm ya sinirden bi hal oldum ne zaman cocum düşünsem araya birseyler giriyor once pandemi sonra ameliyat derken yine niyetlendim dayadilar bana 8 leri sanki birseyler engel oluyor gibi çocuk yapmama bazen düşünüyorum ya demekki bana 2. Cocuk nasip olmayacak böyle böyle hep ertelemelerle yaş da gidecek

Dimi ya. Zor valla çat diye söyleyebiliriz burası iyi ki var da biraz bizi köreltiyor o ihtiyacımızı gideriyor buradan bu topiği açtığı için yine minseo ye teşekkürler
herkesee günaydınnnn. kendıme son uc gun verdım reglı oldum oldum. olmadım artık baska yontemlere. kendılıgınden olsun ıstıyorum ya
Günaydın canım valla resmen olmadın ya. Hala değerlendiriyor musun günlerini? Arada yumurtlama olabilir regl olmazsan mutlaka kanda gebelik baktır da öyle giriş o diğer yöntemlere.
günaydın kızlar bu ülkede ne kadar mümkünse dünya kadınlar gününüz kutlu olsun, yolunuz hep çiçekli olsun
Günaydın canım. Senin de kutlu olsun
günaydınlar hepimizin dünya kadınlar günü kutlu olsun kadına şiddetin bittiği bir yıl olması dileğiyle.
Amin inşallah her cephede savaşmaya çalışıyoruz
Günaydın herkese, hepimizin kadınlar günü kutlu olsun
Günaydın canım, kutlu olsun
Günaydın canım. Ay geriden gelmek çok zor oluyor ya ayy neden öyle ya valla sinir bozucu çok yoğun. Yeni başlayanlardan biri mesela nerdeyse yarı yarıya yahu. En azından ortalama bir şey yapılabilirdi bence konuş canım sık sık malesef sesin çıkmayınca her seferinde daha çok tepene biniyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…