Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bak o sistit gibi olan şey bana da olmuştu yanma değil de sık sık tuvalete gidiyordum normalde gece asla uyanmam ovitrelle den sonra gece uyanıp wc ye koşuyodum

Çok şükür canım Allah önce sizlere nasip etsin inşallah hayırlısıyla hamilelikti, doğumdu bütün acılar öyle böyle geçiyor kucağına alınca hepinize dua ediyorum devamlı rabbim daha da geciktirmesin inşallah

Valla ben oraları kaçırmışım ya maşallah kız kurkuk tavuk gibi birsürü yumurtlamışsın yine Ay çok sevindim ya illaki aralarından kalitelisi vardır. ilki bünyeni bi tartı ikinci inşallah hemen etki eder ağrıya falan da hiç takılma ağrısız olanlar da çok oluyormuş çok okudum araştırdım Bir sabah uyannn veeee güzel haberler verrr bizeee hadi uzayım gemim

İşte o bomba günü bekliyorum canım sezaryendan şüpheleniyorum inşallah hasar yoktur hsg ilk defa çekileceğim

Bak o sistit gibi olan şey bana da olmuştu yanma değil de sık sık tuvalete gidiyordum normalde gece asla uyanmam ovitrelle den sonra gece uyanıp wc ye koşuyodum
Hadi yaa bu birkaç gündür var ama ovitrelleyi yeni vurdum o günahsız olabilir ay bütün dengemiz alt üst olmuş valla. Gece wcye kalkmak da çok sinir bozucu dimi
askerden gelince de farklı şeyler yaptım hatta yapan kişi kesin hamile kalırsın sen demişti ama olmadıııııı
Hahaha olsun şimdiye kısmetmiş canım bebişim geleceği zamanı kendi seçmiş
Ah canım ne güzel dilemişsin valla inşallah. Birinci ikinci fark etmez hepimiz bunu hak ediyoruz inşallah sen de bir an önce yeniden yaşarsın bu duyguları

Hahaha geçen ay durup durup eşime "benim dööört tane yumurtam var oolumm" falan diyordum bu ay da tavuk gibiyim maşallah ama pek öyle hissetmiyorum. Çok olup olmaması önemli değil canım görüyorsun işte tekte de tutabiliyor 4 tanede de tutmayabiliyor böyle olunca da insan üzülüyor. İnşallah güzel haberler veririz hepimiz birbirimize çokça amin

Ben de doğuma kadar beklemem canım. 8. ay falan söylerim Yarın 10.10. Mesaj atmışlar ya bina içine refakatçi almıyorlarmış. Benim bacaklarım titrer Kocamı alsalardı yanıma
Refakatçiyi 9. Katta bekleme kısmına izin veriyorlar. Hsg kısmında sadece kadınlar oluyor. Odaya alıyorlar, eşyalarını bırakıyorsun, kilitli soyunma kabini gibi. Tuvalete girmeye izin vermiyorlar. O yüzden evden çıkmadan önce boş mesane olduğuna emin olun.

İşte o bomba günü bekliyorum canım sezaryendan şüpheleniyorum inşallah hasar yoktur hsg ilk defa çekileceğim
İnşallah canım ben de çok merak ettim şimdi
Hadi yaa bu birkaç gündür var ama ovitrelleyi yeni vurdum o günahsız olabilir ay bütün dengemiz alt üst olmuş valla. Gece wcye kalkmak da çok sinir bozucu dimi
Evet evet cidden sinir bozucu alışık olmayan biri için ben uyuyunca hiç uyanmadan sabahı ederim kalkınca çok gıcık oluyor

Bayaa kuzeydeymissin canim, Almanyanin sadece munich sehrine gitmisligim var baska hic bi yerini bilmiyorum. Korona olmasaydi esimle gezmeyo dusunuyoduk. Su flixbus mu ne varya, ucuza heryere goturuyo kismet olmadi
Insallah hamile kalirimda koronadan sonrafa kismet olmaz

Gordugum heryere yere yaziyorum deli gibi buraya da yazayim belki biri bisey soyler . Kizlar ovu testi yaptim bugun 15. Gunum bat dundu . 3 gun once yaptigim ovu testi hic gozukmuyodu nerdeyse. Sizce yeniden mi yumurtladim. Hamislik icin daha koyu cikmasi gerekiyor sanirim dimi . Olmadi yarin sabah bi test mi yapsam ne dersiniz?

Eklentiler

• CB5E098D-084F-4EF9-8DD4-C0AD739711B1.jpeg
    158 KB · Görüntüleme: 45
Bende akıntı oluyor buara ama bilmiyorum iğneye kadar varamadım ki

Tatlım çok takılma yaa. İlk kullandığım ay çok sancı çektim hele çatlamada fenaydı. İkinci ayımda sadece ilişkide baskı hissetmiştim ama sancım olmadı hiç. O ay gebelik oldu. İlacı kullanmaya ara verdiğimde de çatlamada çok sancım oldu ama tırt çıktı. Yani her seferinde farklı olabiliyor

Midem bulanıyor dedim diye hamile olduğumu sanan akrabalara sahibim. Kilo aldığımı gördükleri an saklayamam artık zaten kimseden :/ O yüzden gittiği yere kadar saklarım diyorum. Çok üzücü ya ben de kurbanlık koyun gibi hissederim kesin

Benim sağlık anksiyetem o biçim. Bakalım kahramanlarımızı ne tür maceralar bekliyor

Amin. İçimizde de o kadar gezdirmeseler be :/ Ablamı doğuma aldıkları ana kadar ben yanındaydım. Gidip gelip ellerini soktular sahiden içeri. Neyse bu aşamalar için zamanı gelince delireceğim. Şu an gündemimde başka aşamaların delirmeleri var. Her şey sırayla

Valla ben ilk doğumumda 8-9saat evde sancı çektim nişanım gelince gittim ve 8cm açıklık vardı bir kere baktılar bana

Takviye her halükarda iyi bir şey zaten. Hemen hemen bütün erkekler kullanıyor artık. Yediğimiz içtiğimiz, hatta soluduğumuz hava bile hormonlu ve pis. Spermle yumurtalar nasıl sağlıklı kalsın ki? Biz de böyle uğraşıp duruyoruz işte. Ürolog paketli gıdalardan uzak dur demişti mesela. Bir noktada hepimiz başaracağız inşallah

İlk mi olacak sizin de olursa? Bizde de ben 34'e, eşim 35'e doğru gidiyoruz. İsterseniz doğal yoldan yine deneyin dediler ama düşükle sonuçlanabilirmii morfoloji sıkıntısından dolayı. Zaten beş ay denedik ki ona ne kadar denedik denilebilirse... Bu ay da yine deneyeceğiz ama artık tüp için görüşmelere başlayalım dedm ben. Bakalım hepimiz için sağlıkla ve en hayırlı şekilde olsun inşallah

Boş mesane benim en büyük sınavlarımdan biri ya. Şu andan itibaren su içmeyi kessem yine oraya gidince tuvaletm gelir. Neyse içmeyeyim bari. İyi ki söyledin. Sağ olasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…