Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aslında herşeyden bi haber olmak hem iyi hem kötü,,, bazen bilmek çok iyi değil. Ben de oğluma hamileliği adet olmayı bekşlerlen öğrendimki hamileymişim. Yani benek istiyorduk korunmayı bırakmıştık ama inanamıyorduk hemen olmaz ya falan diyorduk heralde o zaman da adetimin üstünden 2 hafta geçmişti ben hala saftirik adet olmayı bekliyorudm :KK70:D... en büyük hatam peşine hemen yeni gebelik planlamayışım oldu :KK43:şimdi de uğraş dur olmuyor işte
bizim de oyle oldu canim, insan ilki hemen olunca ikincisi de oyle olacak saniyor bir de hayatin kndi icindeki zorluklari stresi belirsizlikleri erteledik ama yas 33 bnm yumurtaliklarim vs mutlakaki 27 yasimdaki gibi degil, veya bedenim, Allah hepimizin yuzunu guldursun insalalh en kisa zmnda ve hayirli vakitte tabi

bizim de oyle oldu canim, insan ilki hemen olunca ikincisi de oyle olacak saniyor bir de hayatin kndi icindeki zorluklari stresi belirsizlikleri erteledik ama yas 33 bnm yumurtaliklarim vs mutlakaki 27 yasimdaki gibi degil, veya bedenim, Allah hepimizin yuzunu guldursun insalalh en kisa zmnda ve hayirli vakitte tabi
Amin canım inşallah

Kuzu alnımıza yazılmışsa tek ilişki yeter de artar bile. Doğru zamanda değerlendirmişsin. İnşallah tutmuştur 🙏
işte doktor üst üste demiştiya kafama takıldı üst üste olmayınca.. inşallah hayırlısı olsun tabi ama o kadar emek çabadan sonra zoruma gitti ilk defa iğne olmuştum :KK43:

işte doktor üst üste demiştiya kafama takıldı üst üste olmayınca.. inşallah hayırlısı olsun tabi ama o kadar emek çabadan sonra zoruma gitti ilk defa iğne olmuştum :KK43:
Aslında adet hariç 2-3 günde bir ilişki olsa bu kadar sıkıntı yaşamazsın. Hiç üzme canını. Olacağı varsa önüne geçemezsin.

benim de yok :KK70: bu ay topu topu 3-4 kez birliktelik oldu

tumurtlama günü olduysa şans vardır kii🤲🏼

Öyle tabii. Bizim eşimle yaşımız da ileri. Benim üreme anlamında değil ama sağlık sorunlarım çookkk fazla. Yıl sonuna dek bakıcaz. Olmazsa alternatifimiz var bakalım.

hayırlısı inşallah bebeğine kavuşursun canım. Bizde yıl sonuna kadar bekleyip olmazsa tedavi düşünüyoruz

Aslında adet hariç 2-3 günde bir ilişki olsa bu kadar sıkıntı yaşamazsın. Hiç üzme canını. Olacağı varsa önüne geçemezsin.
Artk zaten öyle düşünüyorum ve takmıcam bu kadar yani düzenli olmasına dikkat etmeye calsıırım tabi de kalbim kırıldı nasıl toparlarım bilmem hayırlısı olsun artk.. Allah ol dese olur diyorum ne diyim

hayırlısı inşallah bebeğine kavuşursun canım. Bizde yıl sonuna kadar bekleyip olmazsa tedavi düşünüyoruz
[/QUOTE]
Hayırlısı tabii. Biz hiç tedaviye girmeyeceğiz. Evlatlık almayı planladık olmuyorsa. Garantisi olmayan tedaviye o kadar masraf yapacağımıza doğrudan çocuğa yaparız diye karar verdik. Kısmet bakalım zaman ne gösterecek.

Artk zaten öyle düşünüyorum ve takmıcam bu kadar yani düzenli olmasına dikkat etmeye calsıırım tabi de kalbim kırıldı nasıl toparlarım bilmem hayırlısı olsun artk.. Allah ol dese olur diyorum ne diyim
Aynen canım. Gün takip ederken ilişki de zorlama oluyor gibi bi hal alıyor. Hem sen hem eşin için daha büyük sıkıntı olur

X