Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yarın dogum günüm 28 e giricem. keşke hamile olsaydım da öyle gırseydım ben hamıle kalcamda doğacakta pof yaş gecıyor mu sabır mı tükeniyor bılmıyorm
Nice guzel senelere canim ,insallah gönlünden geçen ne varsa hepsi bu yaşında seninle olsun
Ben bayıldim beni de başlatıcaksınız
Eline sağlık
Senin tuttu mu acaba len? Kaç gün geçti olası çatlama tarihinin üstünden?
Bende öyle düşündüm bi an ,Allahin işi belli olmaz

Geçmez mi? Yurt dışında yazdım ben. Sıkıştırılmış programdı. 3-4 ay gibi bir sürede yazmak zorunda kaldım. Hayatımı kaydırdı resmen ya leş
Oturabilsem yazacağım hatta kalkmadan yazmak en iyisi ama ben hem çalış hem çocuklar hem 3.çocuk denemeleri... hem üstüme 36-37 yaş ağırlığı:) uzadıkça uzadı... Bu arada maşallah... hangi okul hangi ülke... ne üzerine yazdın. tebrik ederim efenim...:))

Gloucestershire İngiltere. MBA finanstı. Bittiği gün aynı zamanda teslim ettiğim gündü. Son üç gün neredeyse hiç uyumamıştım. Bilgisayarı kapattığımda gözümün önünde beyaz şeyler uçuşuyordu

tebrik ederim canım... Maşallah. İnşallah faydasını görüyorsundur. Güzel ve bol kazançlı iş gibi ... çünkü basit bişey değil gerçekten..

Sen beni neden hep güldürüyorsun kocam la karşılıklı somurturken seninle gülüyorum
Amaan somurtuyoruz da noluyo sanki. Evli olan ablam bana "evlilikte maksimum fayda sağlamaya bak. hayat kısa. karşındakini değiştireyorsun. faydalanabildiğin kısımlarından faydalan. o da öyle yapıyor zaten" diyordu. Hak veriyorum artık. Biz de somurtup hayata küsünce ömrümüz mü uzuyor sanki? Gel beraber eğlenelim

Görüyorum canım çok şükür. Günde en az 2-3 çeşit yemek artı temizlik. 3 diplomayla ev hanımı olmaya hak kazandım
Ne diyorsun yaaa... en azından evden yapabileceğin işler falan vardır. Mesela ingilizce çeviri vs. ( ya işte bu çok zor bu kadar uğraş elde ne var... Allah gönlün kadar , bilgin kadar, emeğin kadar çok güzel işler evlatlar versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…