Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aynen canım sebepsiz eşiminde benimde değerlerimiz çok iyi. Tsh 4.35ti ilaç kullandım oda düştü 🤷🏼‍♀️ Yumurtalarım çok iyi yani en son gittiğimde doktor böyle demişti. Sadece rahim filmi çekilmedim belki tüplerde sıkıntı vardır bilemiyorum..
benim de aynı canım en sinir bozucu kısmı da bu zaten hiç bir sorun gözükmezken olmaması :KK43: ben 20 martta çekilicem rahim filmini bu ay tam 1 yıl doldu benim

aynen canım sebepsiz eşiminde benimde değerlerimiz çok iyi. Tsh 4.35ti ilaç kullandım oda düştü 🤷🏼‍♀️ Yumurtalarım çok iyi yani en son gittiğimde doktor böyle demişti. Sadece rahim filmi çekilmedim belki tüplerde sıkıntı vardır bilemiyorum..
Ben bu ay çekilmeye karar verdim çukum. Mart kampanyası beni tersinden vurdu

Olsun cnm sen de hamileyim belki diyip de yapamadığın şeyleri yap kuzum... mesela spor gibi... veya temizlik gibi kafan dağılır...
Zaten günlerim yoğun geçiyor canım şirket ev derken günün nasıl geçtiğini anlamıyorum. Ama bir an önce kırmızıları görsem sevincim böyle tedavimde devam edemiyor 😞

Canım ya ben de merak ettimdi dün hiç sesin soluğun çıkmadı. Bence cidden öyle canım yumurtlama görmediğin için gecikiyor. Bir noktada ya yumurtlama olacak ve ondan sonra adet olacaksın. Ya da söktürücü ile olacak fazla gecikmeden. Yani keyifsiz olmakta haklısın ama en azından durumun tutarlı bu aya özgü bir şey olduğu belli. Ovulasyonda pik görüyordun adet oluyordun. Şimdi ultrasonda yumurta yok ovulasyonda pik yok sonra da adet yok. Belli ki bi bu aya özgü bir durum. Bir dahaki ay toparlar inşallah vücudun. Ama bence tarlusal falan kafana göre alma doktor bu ay tedavi uygulandığını falan da bilsin ona göre belki gelecek ay için de farklı önerilerde bulunur
aynen canm bakalm artık devlet hastanesındkı doktor adetın ıkıncı yarısı rahım kalınlasmıs demıstı ozaman neden olmadı blmıyorum. su ehlıyetle oyalanmasam acayıp kafama takıcam gece ama bılınc altı zorluyor kabus goruyom . nese enazıdnan en kotu ılacla olucam napalm az daha sabır.
buaraaa bugun ehlıyet hocamdan aferım aldım. vıteslerı atmada baya ıyıleştirdim hatta 3 e felan attırdı. şeridimden gıtmeyıde ogrendım cok nadır kaydım. hatalarım oldu ama hoca baya ıyıyız eskısıne gore dedı. bakalım su derste bıtınce kendımı neyle oyalıcam bakalm

Nerdesin canim dün de yoktun 🥲
Bence test yaptir ona gore ilaca başla,yada geç yumurtlamis olabilir misin ? Ihtimal var mı sence
bılmıyorumkı canım bugun beyaz bi akıntım oldu bole krem gıbı. ama belkıde normal bılmıyorum akşam bi ovü yaparım. eve gıdıp uyuyorum ilişki bile yok kac gundur uyku halındeyım yumurtladysam da yenı kacırmısızdır gunu. keyıfsızım ya neblm bi adet olsam önümü gorcemde. aksam bı kekık suyu felan ıceyım

Jane Jetgil Jane Jetgil her gün ultrasona gider. "ben hamile değilim galiba ya yarın yine gideceğim" diye geri gelir doğurana kadar.
minseo minseo ultrasona bile gitmez. "ben zaten hamile değilim. hamileysem de bu çocuk benden değil" der
@Uzaygemisi35 her gün çocuğun boyunu kilosunu takip eder, uluslararası istatistiklere ve çalışmalara göre olması gereken aralıkta mı diye kontrol eder
yildizsavascisi yildizsavascisi @ipek_annesi @fiona13 ve ben çocuğun hem anne hem baba hanesine kendimizi yazdıracağız
tabı her seferınde de baska doktor D:KK70::KK70:D bıkac doktor gezerım ben zaten :KK70:

X