Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Manken Ece Gürsel'in ablası Burçe Gürsel, Rıfat Sarıcaoğlu'dan hamile kalıyor. Adam başka bir kadınla evli, boyunca çocuğu var. Normalde sosyal medya hesabı yok ama adamın adına sosyal medya hesabı açıp paylaşım yapıyorlar "Benim Tülay'la mutlu bir evliliğim var. Oğlum Ata'dan sonra başka çocuğum olmadı. Burçe denen kadın beni eterle bayıltıp Maltepe Köprüsü'nde spermlerimi çalarak hamile kaldı" falan diye çok ciddi ifadelerle saçma sapan şeyler yazıyorlar. Keşke hesap açık kalsaydı çok komik şeyler yazıyorlardı adamın ağzından ama adam kapattırdı hesabı. Haberini de buldum, ekliyorum

Eki Görüntüle 2794035 Eki Görüntüle 2794036 Eki Görüntüle 2794037 Eki Görüntüle 2794038 Eki Görüntüle 2794039
Kızlar bende maltepeye yakınım bu bir totem olacaksa ben kocamı orda bir bayıltim😂😂😂😂

17 yıl sonra ben de böyle yazacağım galiba sosyal medyadan "17 YILDIR CİNSEL HAYATIM YOK" agshshjs

Araştırmacı gazeteci kişiliğimin aklının alamadığı bir nokta var. Kadın ilk gebeliğin tüp bebekle olduğunu kabul ediyor ama bildiğim kadarıyla evli olmayan çiftler tüp bebekle çocuk sahibi olamıyorlar. Ben mi yanlış biliyorum 🤔
Kıbrısta yapmışlar özel bi kliniğe para basıldıysa yapmışlardır kuzu

Kızlar gece rüyamda beni zorla mide ameliyatı yapmaya çalışıyolardı ay çok kötüydü doktora bağırıyorum neden yapıyorsunuz diye yapalım işte nolcak diyor ne demek nolcak midemin yarısını alcanız ben sevdiğim şeyleri yiyemicem diyorum bırakın beni diye bağırıyorum kaçıyorum ameliyathaneden 🙄

Son düzenleme:
Kızlar gece rüyamda beni zorla mide ameliyatı yapmaya çalışıyolardı ay çok kötüydü doktora bağırıyorum neden yapıyorsunuz diye yapalım işte nolcak diye ne demek nolcak midemin yarısını alcanız ben sevdiğim şeyleri yiyemicem diyorum bırakın beni diye bağırıyorum kaçıyorum ameliyathaneden 🙄
Allah allah çok ilginç bir rüyaymıs 🤣 ama yarısıni degil daha fazlasını alıyorlar :KK70:dün 200 kilo muhabbeti falan yaptin ya belki ondan girmistir ruyana :KK48:

Günaydın kızlar 💫💫
minseo minseo cim rüyana karşılık bunu demeye utanıyorum ama diyet kahvaltım var ister misin🤣🤣 en sevdiğim uzun her şey dahil pazar kahvaltılarını özledimm onları yapmayı bıraktığında beri kahvaltı bile benim için bir tat vermiyürr 😬

Rüyan da çok ilginçmiş canım bu ara diyet falan konuştuk ondan mı acaba 🙈

Kızlar rahim filminden sonraki ay tedavisiz mi geçiyor?

Canım öyle bir şey yok bildiğim kadarıyla. Sadece bazı doktorlar rahim filmi çekildiğin ay korunma öneriyorlar. Ben mesela önce rahim filmi çekileyim tedaviye öyle başlayım diye karar almıştım hatırlarsan tedavisiz diye bir şey yok bildiğim kadarıyla 🤷

Günaydın kızlar 💫💫
minseo minseo cim rüyana karşılık bunu demeye utanıyorum ama diyet kahvaltım var ister misin🤣🤣 en sevdiğim uzun her şey dahil pazar kahvaltılarını özledimm onları yapmayı bıraktığında beri kahvaltı bile benim için bir tat vermiyürr 😬

Rüyan da çok ilginçmiş canım bu ara diyet falan konuştuk ondan mı acaba 🙈

Canım öyle bir şey yok bildiğim kadarıyla. Sadece bazı doktorlar rahim filmi çekildiğin ay korunma öneriyorlar. Ben mesela önce rahim filmi çekileyim tedaviye öyle başlayım diye karar almıştım hatırlarsan tedavisiz diye bir şey yok bildiğim kadarıyla 🤷
Diyet kahvaltı mı ☹️ şerefimle aç kalırım daha iyi 😂 az önce gevrek yedim sıcacık 🤭 rüyalarım ve bilinçaltım üzerine tez yazmaya ne dersin? Benden iyi malzeme çıkar bak bi düşün bunu 😂

Ben şimdi film çekilince muhtemelen antibiyotik verecek ve bana o ay normal denememi söylicek sanırım tabi her şey yolunda giderse bir sorun çıkmazsa. Eğer hafif yapışıklık vardı açtık vs derse sonra ki ay ilaç takviyesi ile denemeyi planlıyorum ama hiç bi sorun yok derse aşılama mı denesem diyorum 🤔 aslında aşılamaya da negatifim ama tanıdık bi doktor var kadın doğumcu çok uygun fiyata yapacak sadece ilaç ücretini alacak çok kararsızım 🤨

Tedavi derken yumurta buyutucu ilac mi demek istedin ? Korunmak yasak degildi bizde de, ama biz anestezi almadik,
Evet klomen femara vb. Canım, anestezili anestezisiz farketmiyor da kimi doktor korunma öneriyor ama yüzde 90 ı da önermiyor benim doktorun korun diceğini sanmıyorum ben ama ilaçta vermez bence normal deneyin bu ay der

X