Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet kiminin 4 aydan sonra baslar derlerdi inanmiyordm yok ya daha olmaz diye ama oyle degilmis baya baya oluyorms yani 😂😂 oksururken bile istifra ediyorum olay okadar büyüdü bende 😂😂 millet acken midesi bulanir ben yemeklerden sonra istifra ediyorum sonra da açım diye Ağlıyorum 😂😂😂 neyse bunada şükür ❤
Evet balimm kiz değişmedi henuz 😂
3 hafta sonra detayli ultrasona giricem baska bir doktorda kendi doktoruma gtmeyecgm onda da kiz derlerse daha da değişmez 😂
Hahahah ayy o da kötü yaa haşlanmış patates falan ye tuzlayıp bastırır mideni 😂 bence değişmez artık, isim düşündünüz mü prensese 🥰

Kuzenimin eşi aradı "Canım hayırlı olsun diye aradım. Dün gruba midem bulanıyor yazmışsın. Hamile misin?" dedi. Aynn knks hamlym .s Bu haberi, whatsapp grubuna akşamki basın açıklamasını izleyememe nedenim olarak mide bulantımı yazarak duyurmayı seçtim.

Yatak odasına kamera yerleştirip 7/24 canlı yayın açayım diyorum. İnsanların da kafası rahat etsin. Böyle sormak zorunda kalmasınlar 📹
Alıcan eline kırbacı sıraya geçircen böylesini :KK51:

Hahahah ayy o da kötü yaa haşlanmış patates falan ye tuzlayıp bastırır mideni 😂 bence değişmez artık, isim düşündünüz mü prensese 🥰
Valla yedigim tek sey ayva muz portakal 😂ha bir de su 😂
ismi cok bastan beri hazir balimm ben bir kizim olursa Zeynep olsun istiyordum esimde kirmadi sagolsun..
Bir de Asel anlami cok guzel diye 2 ismi olsun dedim.. Zeynep Asel olacak nasipse 💚😊

Kuzenimin eşi aradı "Canım hayırlı olsun diye aradım. Dün gruba midem bulanıyor yazmışsın. Hamile misin?" dedi. Aynn knks hamlym .s Bu haberi, whatsapp grubuna akşamki basın açıklamasını izleyememe nedenim olarak mide bulantımı yazarak duyurmayı seçtim.

Yatak odasına kamera yerleştirip 7/24 canlı yayın açayım diyorum. İnsanların da kafası rahat etsin. Böyle sormak zorunda kalmasınlar 📹
geldi mi
üst üste gelir 🤬

kızlar ben hala adet belırtısı felanda yasamıyorum cıdden ben bu ay yumurtlamadım dıye adet olmıcam sanırım ya. tarlusal alsammı bian once.
off ne guzel catlama gunumden snra 14.gun adet oluyodum şaşmıyodu ılacı ıctım hıc yumurtlamadm ya. .kucuk mucuk oluyodu belkı yumurta ama yınede duzenlıydı reglm

Ben yarın akşam veya perşembe sabahı test yapmayı düşünüyorum, bayağı bir belirtim var, göğüslerim çok hassaslaştı, kasık ağrım da var ama çok da umutlanmıyorum, belirtiler yanıltıcı olabiliyor.
Kesinlikle haklısın canım, yarın güzel haberlerle gelirsin inşallah bizlere :KK68:

Ay yok artık yaaa insanların hadsizliği. Dalga geçer gibi bir de akıllrı fikirleri milletin yatak odasında çok acayip gerçekten nasıl utanmadan sorabiliyorlar hayret ediyorum anlamıyorum.

Yani bir de sana bile böyle sorabiliyorsa kim bilir arkadan ne konuşuyodur diye düşünüyor insan. Akıl alır gibi değil Allah sabır versin canım.
kızlar ben hala adet belırtısı felanda yasamıyorum cıdden ben bu ay yumurtlamadım dıye adet olmıcam sanırım ya. tarlusal alsammı bian once.
off ne guzel catlama gunumden snra 14.gun adet oluyodum şaşmıyodu ılacı ıctım hıc yumurtlamadm ya. .kucuk mucuk oluyodu belkı yumurta ama yınede duzenlıydı reglm
Canım kendin alıp kullanma doktor kontrolüne git öyle kullan bence mutlaka. Farklı bir durum varsa önce kontrol edip öyle verir muhtemelen kanda gebelik bakar yine de garanti olsun diye bence baktır istemese bile ilacı kullanmadan önce

Yeni tarihin ne canım
Bayadır giremedim canım. 15 Mart bat. Dr a gittim bu arada. 5 aydır deniyoruz olmadı diye. Genel bir muayeneden geçtim. Hamile kalmam için herhangi bir problem yokmuş çok şükür. Yine de hormonları kontrol etmek için kan tahlili, amh değeri vs. Eşim de sperm testi yaptırdı. Bakalım bekliyoruz. Bu dönem yumurtlama dönemim olduğunu söyledi dr gün aşırı ilişki olsun dedi. Şimdilerde değerlendiriyoruz yine bu ay’ı, sonuçları beklerken😃

İlaç ne zaman bitiyor kuzum? İnşallah güzel haberler alırsın, duam seninle :dua: benim de eşimin doğum günü 19 mart dayanabilirsem ona surpriz yapıcam :) Tabi nasip olursa.
İnşallah kuzum ya çok teşekkür ederim, sanada nasip olur umarım istediğin sürprizi yapmak 🙏🏻
Ben pazar akşam attım son ilacı, şimdi beklemedeyim 😊

Normal test yaptım negatifi gördüm.adetime daha bikaç gün var değişir mi sonuç bilmiyorum.umudum kalmadı benim adet olcam hamilelik yine yok gibi geliyo.hamileliğini adete 5,6 gün kala öğrenen oluyo varsa bende de çıkardı diye düşünüyorum.sonucu yine paylaşırım olumlu yada olumsuz .inşallah güzel haberler verirsiniz

En iyi bat tarihinizi baz alin,oncesinde yapicaksanizda kendinizi boş yere uzmeyin
Cunku bu kadar erken kanda bile cikmaz birakin idrarda çıksın

X