Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet canım 10.gün gittim 16.gün gittim bir de 21.gün gittim hiç büyümüş yumurta yoktu 9,46 sonuca kendi gittiğim doktor yumurtlama olmamış dedi Rahim duvarı da 10 mm di o gün ama diğer doktorlara sordum kesin olmuş dedi. Hatta 3 ve üzeri olmuş demekmiş öyle dedi doktorun biri
Çok ilginç ya ,şuan tekrar duygu karmaşaşına girdim :KK51:Ben takip yaptirmadim ,herhangi bir aydı benim icin,onun icin emin olamıyorum
bebişin geleceği varsa düşüklüğe yüksekliğe bakmıyo artık bunu anladım🥲 tek ilişki, hergün ilişki, bacakları dikme, dikmeme, duşa girme girmeme😂😂😂 geleceği varsa geliyo💃🏻💃🏻
İnşallah geliyordur gelmekte olan :21:

Canım bence kesin gider bunları hiç yapmasan bile bir iki defa adetle gider diyorlar ama inşallah sen hemencecik kurtulursun bu ay. Regl yoğunluğu çok mu azdı lekelenme şeklinde miydi? Yani normal kanama olduysa çok sıkıntı olmaz bence. Belki çok hızlı gittiğinde bu kadar kısa sürede çözülme görmezsin ama bir dahaki aya hiçbir şey kalmaz bence en kötü. Sen içini ferah tut tüm bunlara geçmiştir inşallah 🙏🙏

Ben bugün gittim cnm doktor açıkladı işte seni neden çağırdım bazen bu ilaçlar kist yapabiliyor bir bakalım dedi. Baktı baktı bir şey yok gibiydi çikolata kistin soldaydı dimi dedi evet dedim o kadar 🤔 yani inceledi ben de ekrandan gördüm ama anlamadım kist olsa söylerdi herhalde. Yine aynı tedaviyi verdi bu ay biraz moralim bozuk olduğu için o tarafı konuştuk daha çok. Hayırlısı artık bakalım
Oh iyi bari kist yapmamasına sevindim 🤩 inşallah ikinci de tutar ikinci de şans daha yüksek oluyormuş galiba. İnşallah öyle olur 🙏 inşallah kasımda kucağımıza alırız toplucanak bebişleri yaa🙏

Hormon testlerini en son ne zaman yaptın? Ben bu ara fsh lh ye taktım yumurta çatlamadı iğneye rağmen diye.. Senin şimdi tüpler açık yumurtan oluyor yani bir şey engelliyor hangi hormon? insan düşünmeden yapamıyor. eşine de takviye veriyor musun sürekli? Havuç suyu içirsene ben 2 ay önce hergün içirdim eşime valla köşe kapmaca oynadık evde nerde yakalarım nerde kıstırırım diye kolladı hep 🙈 spermi gerçekten arttırıyor👌

Canım kanama pazar günü leke olarak geldi noluyo dedim bi. Anladım zaten en başından beri kist olduğunu neyse pazt.doktordan gelince yarım ped kadar olmasa da geldi ertesi günde öyle yani normalde 2 günüm baya yoğun geçerdi hiç tık yok. Kahverengimsi geliyor zaten 😔 illa ki gider gitmesine de işte üzülüyorum yine. Bugun de inofolic combi aldım mavi kutu hayırlısı diyelim ne diyelim 🍀

Günaydın kızlar 🥰 bugünki testimde gözle görülür koyulaşma var dua edin bana 🙏🏻😍

Eklentiler

• 3EB03BF6-FC7B-4062-A7CD-2862B087128F.jpeg
    3EB03BF6-FC7B-4062-A7CD-2862B087128F.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 60
Sağol canım. İyi olacağım zamanla 🙏
Sen nasılsın?
Sağol canım iyiyim, inşallah bi an önce toparlarsın 💜
Ayy hadi inşallah sebep olsun ❤️
İnşallah kuşum 🙏
Günaydın kızlar 🥰 bugünki testimde gözle görülür koyulaşma var dua edin bana 🙏🏻😍
Aaa aaaa harikaaa 💃 acaba senin geç mi çatladı yumurtan ovitrelle vurulmuş muydun? Ya arkadan büyüyen bi yumurta vardı da o mu denk mi geldi 🤭

Ben de test yaptım az önce tabii ki tertemiz bir negatif ☺️ demek ki neymiş 2,39 bile bişey ifade etmiyormuş.. Yarın ya da öbür gün regl olurum. Yeni ay, yeni umutlar.. ❤️
hayırlısı olsun napalm yenı ay yenı umut olucakk. canm bende ya yarın ya öbür gün bekliyorum bir sıkıntı olmaz ise. martta senle beklıcez sanırım günlerimiziii

Kızlar ben de sizi takip edip meryem suresine katılanlardandım. Şimdi hiç inanmayarak test yaptım. Pozitif mi inanamadım. Daha önce mol gebelik geçirmiştim. Kemoterapi gördüm aylarca . Çok korkuyorum bukez sağlıklı olsun. Dua eder misiniz bana da 🙏🙏🙏

Eklentiler

• 8126BD08-7C6F-43EB-878F-64345107A913.jpeg
    8126BD08-7C6F-43EB-878F-64345107A913.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar ben de sizi takip edip meryem suresine katılanlardandım. Şimdi hiç inanmayarak test yaptım. Pozitif mi inanamadım. Daha önce mol gebelik geçirmiştim. Kemoterapi gördüm aylarca . Çok korkuyorum bukez sağlıklı olsun. Dua eder misiniz bana da 🙏🙏🙏
Hayırlı olsun inşallah pozitif görünüyor 😍

pozitif koş git kan ver kız darısı başımıza yaaaaa :KK200::skandal:

ahhh süper yaaaa şimdi duayı sağlıklı olması için edelim inşallah :dua:

Hiç belli olmaz canım bak ben bir gün önce yaptırsaymışım negatif çıkacakmış.
Tatlım öyle bir umudum yok çünkü geç döllenme gibi bişey benim için imkansız. Hep takip ediyorum ovülasyon testiyle. Hatta tam yerleşme zamanında, yani yumurtlamadan 7-8 gün sonra tek taraflı öyle ağrım oldu ki, eğer dedim bu ay olmazsa belirti denen şeye asla inanmicam. Ki olmadı.. Ovülasyon da yaptım o zaman acaba tekrar mı yumurtlama oldu diye ama yoktu. Napalım kuzucum biz umut etmeye devam.. ☺️ Sizin haberleriniz de mutlu olmama yetiyor. Bizim daha zamanımız var demek ki, hayırlısı

X