Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım kuru iğneyi bilmiyorum ama hacamat tan çok korkuyorum vücudumun bazı yerleri resmen çürük gibi dokununca bile çok acıyo bi de o hacamat kupalarıyla çekildiğini düşünemiyorum cnm yürüyüş olarak leslie yi şiddetle öneririm biliyor musun bilmem ama bi bak çok eğlenceli bi şekilde spor yapıyorsun

Sohrab canım senin aşılmadan 3 gün sonra mide bulantın, bel ağrın oldu mu?
Başka bu ay aşılma yapan varmı topikte?

Anladim canim benim de yasadigim yerde ozel hastane olmadigindan devlete gidiyorum devletteki doktorlar da malum, hicbir sey soylemiyorlar, halbuki vakit geciyor yani, ne gerekiyorsa hepsini yapsalar keske

Bu ne ya tövbe yarabbim hepimizde aynı hastalıklar var bende haşimatoyum hem de yıllardır ve 18 yaşımdan beri troid ilacı kullanıyorum cnm zaten bu hastalıklar hep kısır döngü gibi ya birbirine bağlı troid insülin pko her yerimiz sarıldı

evet cidden hepsi birbirirbi tetikliyo zaten şu topilt baksam yüzde seksenimiz aynı dertlerden muzdarip

Sohrab canım senin aşılmadan 3 gün sonra mide bulantın, bel ağrın oldu mu?
Başka bu ay aşılma yapan varmı topikte?
Benım 3.gün yemek yaparken asırı Bı batma oldu, afedersin alttan alttan vuruyordu, o gunden berı de batma devam edıyor, progestan ıgnesınden olabılır dıye arastırdım, göğüs hassasiyeti cok fazla

Anladim canim benim de yasadigim yerde ozel hastane olmadigindan devlete gidiyorum devletteki doktorlar da malum, hicbir sey soylemiyorlar, halbuki vakit geciyor yani, ne gerekiyorsa hepsini yapsalar keske
öyleler cidden ben zaten inan burdan öğrendiklermle doktorlardan kendim talep ediyorum yani tamamıyla bir doktora hakkını (!) vermeden ki bu meblağlar baya yüksek kimseye derdimizi anlatamıyoruz. bakalım canım senin pikten sonra silikleşiyor mu hemen ? öylyese progestron mudur ne dalgaysa ona gerek yok bence

Benım 3.gün yemek yaparken asırı Bı batma oldu, afedersin alttan alttan vuruyordu, o gunden berı de batma devam edıyor, progestan ıgnesınden olabılır dıye arastırdım, göğüs hassasiyeti cok fazla
Batmalar bende ilk günden itibaren var. Göğsümde de hafif gerginlikler oluyor ama ağrı yok. Senin belkide gebelik hormonları salınmaya bile başlamıştır

Canim yumrta catladiktan sonra max 24 saat yasiyormus ya pikin ertesi gun catladigini dusunursek pik gunu, pikin ertesi ve sonraki gun yani pikten 2 gun sonraya kdr degerlendirsek olmaz mi :)
Bi bakar mısınız yumurtlama olmuyo

Eklentiler

• IMG_20200928_121855.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20200928_121827.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20200928_121729.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20200927_140150.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20200927_140131.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 38

Canim ben cok anlamiyorum ama bu kdr siliklesti bnm de, bnm yasim 33 o yuzden de gec kalmis gibi hissediyorum, kizim kndiliginden hc beklemeden gelmisti, bunda hem yas hem de oncesinde hemen oldugundan panik oluyorum cok

Eklentiler

• 6483586A-E228-4AA8-A6E5-F59FFB457D37.jpeg
    216,4 KB · Görüntüleme: 29
Biliyorum canım. Teşekkürler
Hacamattan tedirgin oluyorsan kuru iğneyi dene mutlaka. Yaşam kaliteni %50-60 artırıyor

Yok kuzu o da durmuyor. İlk başta iyi geldi gibi oldu ama gelmemiş. İlaç istedim eczaneden.
Amaann baş belası gitmiyorda
Hiç sevmem bende mide bulantısını hayatımı durduruyor resmen
Hemencecik geçsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…