Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Doktorun beni değiştir demeye başlamış canım...

aynen canım dusunuyorum evlılıgın ılk aylarında bebek ıstemeyısımı aman bıse olduysa kaçtı ettiyse ya kalırsam korkusunu şimdi bıde bekleyıse bak

Sicak su torbasi candir
Valla kuzu ben bes alti ay cok dikkat ettim, baktim daha kotu oluyo saldim. Cok kilo verdim, saglikli beslencem diye bisey yiyemez oldum. Oda hic iyi degil.
Sana nutella dedim gititm bi kasim ben yedim

Süper bir gelişim, tebrik ederim.. hayılrısı ile yaranız geçer hamile de kalırsınız en kısa zmanda :))))

Cnm benimmm cok üzüldüm ya senden çok umutlu olanlardan biri de bendim olsun kuzum vardır Rabbım bir bildiği illaki ben de kızımı 2 bucuk yıl bekledim ama ne kadar beklersen kavuşman o kadar güzel olacak bunu bil . Insallah alacağız o sevinçli haberini bir gün hakkında hayırlısı olsun güzelim yılmak yok yola devam umudumuz hep taze kalsin

Canım yani nasıl araştırmalar yapılacak hiç bilmiyorum. İlaç falan kullanmıyorum. Burada hep okuyorum pıhtılaşma diye bir şey varmış. Acaba adetin 2. günü ona mı bakılıyor? Tüm hormonlara bakalım dedi. İlk düşük zaten normal sayıldı, bunda da bi tık daha fazla test yaptırmak istiyor doktor ama ne testleri hiç bilmiyorum

çok çok üzücü şeyler gerçekten beterin beteri var diyorlar öyle sanırım ben de kimyasal ile kaldığım için kendimi şanslı görenlerdenim, allah beterini yaşatmasın

Anladım canım, pıhtılaşmanın regl ile alakası yok herhangi bir günde bakılıyor. Bence her ihtimale karşı coraspin kullanmaya başla 2 düşükte pıhtılaşmadan şüpheleniyorlar çünkü

tamam kuzum

Öyle gerçekten. Biz ne kadar kafamıza takarsak takalım hayırlısı ne zamansa öyle olacak. Çok teşekkürler
Sicak su torbasi candir
Valla kuzu ben bes alti ay cok dikkat ettim, baktim daha kotu oluyo saldim. Cok kilo verdim, saglikli beslencem diye bisey yiyemez oldum. Oda hic iyi degil.
Sana nutella dedim gititm bi kasim ben yedim
Ay yok o kadarı da fazla hiç o kadar kasamam valla ben biraz eşimle beraber yapayım diye başladım bu işe çok uzarsa bırakırım zaten. Yarasın canım afiyet olsun, bu regl ben de bol çikolatalı bi tatlı patlatayım diyorum
Canım benim ya çok sağol, umutlarınızı boşa çıkardım valla çok haklısın canım ne kadar beklersek bizim için o kadar kıymetli o kadar özel olacak. İnşallah hepimiz burada paylaşacağız sevincimizi . Umutluyum yine yeni aya hazırlanacağım artık kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…