Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çok üzüldüm canım ya inatçıymış senin ki doğal bir şeyler denedim mi. Ben korunmayı bıraktığım ay Bi baktırayım da sonra çocuk düşüneyim diye gitmiştim kistle karşılaşmıştım yine 4cm. civan perçemi içtim etkisi olduğunu düşünüyorum 15 günde kaybolmuştu. Şimdi yine içiyorum. İnşallah sende hemen sökülürsün maydanoz suyu falan da içilebilinir sanki hı onu denedin mi

Ah bu regl zamanı üzüntüleri o kadar iyi biliyorum ki. Seni çok iyi anlıyorum şu an ne desem boş hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. Ama birkaç gün içinde eski motive haline döneceksin hepimizin yaptığı gibi.. İnşallah bir gün olduğunda o kadar mutlu olacağız ki beklediğimize değecek. Allah hepimize o mutluluğu tattirsin her şey çok güzel olacak inanın inandirin efendim

Kist icin sogan kuru deneyin bence arastirip

Çok yıpranmış bezmiş durumdayım hiç birşey denemiyorum artık

Evet hepimiz yaşıyoruz o nedenle burada birbirini anlayan insanların olması çok iyi geliyor. İnşallah değecek çok teşekkürler hepimiz yaşayalım o güzellikleri çok sağol

Geçmiş olsun ben kistimi bu ilaçla erittim. İlaç bitti hastalandım. Sonra üç aydır düzenli oluyor.

Geçmiş olsun ben kistimi bu ilaçla erittim. İlaç bitti hastalandım. Sonra üç aydır düzenli oluyor.
Size de geçmiş olsun ama ben şuan adet görüyorum zaten az az da olsa. bu ilacı içersem geleceği varsa da keser kanamayı diye düşündüm

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah.. terapi desteği almakla iyi düşünmüşsün, kesinlikle faydası olacaktır. ne gülzel demişsin evliliğimi çocuğa hazır hale getirmeliyim diyerek... Şansın bol olsun bu yolda..

ne kadardır istiyorsunuz canım? bende de aynı durumlar var doktora göre güya herşey yolunda fakat sonuç yok... olmadı bu yaz aşılama ve tüp isteyeceğiz....

Canım benim Allah kaldıramayacağı yükü kuluna vermezmiş derler.. bizim de demek ki zamanımız var daha.. Öyle ki gerçekten evliliğinin ilk aylarında hamile kalanlar nasıl oluyor diye düşünmekten kendimi yedim durdum. ama nafile ...Vakit gelince Allah nasibimizi Fizan'dan alır, gelir kalbe koyar..

Ne kadar motivasyon dolu bir konuşma, işte Kadınlar kulübünü bu yüzden çok seviyorum. Birbirini tanımayan ama bu yolda beraber ilerleyen insanların birbirine destek olması....
8 gün geçmiş test yapsanız çıkar aslında, yaptınız mı*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…