Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Umut olalim birbirimize

Canım ya eşlerin destek olması gerçekten çok önemli.
Bende dün doktora gittim, prolaktin seviyem yüksek çıktı dostinex kullanacağım. Eşim için hormon testi konusunda ise gerek görülmemiş sanırım bilmiyorum anlam veremedim hala.
Morfoloji düşük olunca aşılama önerilmiyor aslında, aşılama yaptırmayı mı düşünüyorsun? Aynı değer bizdede, doktor aşılama için yüzde 10 ihtimal verdi, birkaç kere aşılama yaptırmaktansa direk tüp bebeğe geçmek daha iyi demişti.

Selamlar herkese acaba Ankara’da doktor tavsiyesi verebilecek olan var mı genel bir kontrol için gidebileceğim özel veya devlette giden memnun kalan var mı

Haklısın aşılama bize iyi gelir mi bilmiyorum ,morfoliji bu haldeykeniş o aşamaya gelirse o zaman tekrar düşüneceğim
Belki yumurta takibi olabilir eşimin takviyeleri inşallah sonuç verirse

Kızlar selam herkese bende çok mutluyum eşimi ikna ettim... 26 şubatta ürolojiye ve sperm testine gidiyoruz:))Bakalım yaptıklarımızın bi faydaası olmuşmu.... Nm88326 ipek_annesi bu arada çörek otu tarçın bal karışımı yapmayada başladık... 2 kere dövemediğim çörek otuyla yaptık midemiz bulandı çörek otu yağım vardı onla denedik güzel oldu.. aynı olduğunu düşündüm ama bilmiyorum yağla devam mı etsem yoksa şu minik kahve öğütücülerinden mi alsam..

Selam canım ,hadi gozun aydin inşallah faydasi olmustur guzel cikar sonuclar, ne kadar zaman oldu takviye alali ?
Çorek otunu aynen oğüt canım ahşap tuz degirmenleri varya ben onda yapmistim ve faydasini gordum,bu ay propolis polen ari sutunu yapiyorum ben bakalım
Seninde ikinci olucak degil mi ? Ilki kac yaşindaydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…