Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Dahz toplanmadi kuzu bende onu arastiroyodum, kac tane olunca toplaniyo diye cunku bende az ya. Arastirken bu bilgiye ulastim ve kendi kendime bozdum moralimi zaten

Kızlar bu, dünkü testim
Elime alıp çektiğimi ise bugun yaptım çatlamamış hala demi

Eklentiler

• IMG_20210219_133333.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20210220_161307.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 40
Hoşgeldin canım, rahim filmi çekildin mi hiç?

canım lütfen üzülme yıllardır bebek sahibi olamayanlar var, çok şükür regl oluyorsun yumurta oluşuyor... ne örnekler var... ben sana destek olarak Inofolic Combi, Koenzimq10, arı sütü polen karışımı önerebilirim... eşin için ise sperm kalitesi arttırıcı ımprly ve Profertil önerebilirim, diğer forumlarda çok okuyup denk geldiğim ek takviyeler bunlar...

KAYBIN VAR Mı evet kalp sesi duyulmasını için kürtaj oldum
2 yaşında bir kızım var
18 mart bat günüm
23 yaşından gün aldım
2 ay olacak 2. Çocuğu istiyoruz
Şuan hiçbir ilaç kullanmıyorum
Ovülasyon günü değerlendiriyorum
Benide ekler misiniz

Eşimin sprem mi normalin bile üstünde çok güzel yanı ama benim bu ay yumurtalıklarim için acaba soğan suyu fayda eder mi içsem

Kızlar benim yumurtlama günlerim ağrısız geçiyor normalde yada bi yoklar geçer hemen.. Bu ay korunmadık. 2 gündür kasıklarım çok ağrıyor ovu günlerim tam.. Böyle kasıkların çok ağrıması bi işaret olabilir mi bunu yaşayan oldumu sürekli ağrıyor anlamadım

Canım bugün bittim valla dip köşe ev temizledim daha yeni oturdum yemek yedim
Ayy naptın kuzum ya yormayın o kadar kendinizi ellerinize sağlık mis gibi olmuştur ama öyle temizlik yaptıktan sonra mis gibi evde dinlenmek gibisi yok yaa
Dahz toplanmadi kuzu bende onu arastiroyodum, kac tane olunca toplaniyo diye cunku bende az ya. Arastirken bu bilgiye ulastim ve kendi kendime bozdum moralimi zaten
Canım bence boyuta göre toplanır sayıdan ziyade. Sadece yeterli gelmezse veya daha çok garantiye almak için yumurta toplama işlemini birkaç defa daha yaparlar önceden topladıklarını dondurup. Birkaç döngü gecikmeli ve dondurulmuş olur transferin yani muhtemelen. Ama moral bozacak bir şey yok bence doğal süreç bu zaten :) öyle havuz yöntemi falan yapacaklarsa böyle çok çok toplayıp biriktirip en iyilerini veya genetik analiz yaptıklarını transfer ediyorlar. Şimdi senin bunlar toplanır bence :)
Al benden de okdr daha koltuga şimdi oturdum

Bütün camları açtım bi de soğuğu yemişim burnum falan tıkandı

Kuzum bugun aynıyız. Ikı kare market yaptım dip köşe temızlık çamaşırlar as topla yıka yemek o bu su derken bitmiş vazıyetteyim bugun .
Nabıyonuz kızlar yeaa ben hiç ev işi yapmıyorum valla haftasonları nerdeyse

Bilmiyorum kuzu, pazartesi gunu kontrol gunum. En son biri 10 biri 9 mm di. Otekileri soylemedi onlar belki sonradan buyur buyunce soylerim dedi. Pazartesiye 14 15 mm olur belki. Ama benim e2 dusuk cikio her seferinde. Bilmiyorum nolucak. Duruma gore karar vericez dedi dondurup dondurmamayi.
Senin test gunun hangi gun

Kuzum bugun aynıyız. Ikı kare market yaptım dip köşe temızlık çamaşırlar as topla yıka yemek o bu su derken bitmiş vazıyetteyim bugun .
Ayaklarımın altı ağrımış valla benim de
Ayy naptın kuzum ya yormayın o kadar kendinizi ellerinize sağlık mis gibi olmuştur ama öyle temizlik yaptıktan sonra mis gibi evde dinlenmek gibisi yok yaa
Evet şuan çok huzurluyum
Nabıyonuz kızlar yeaa ben hiç ev işi yapmıyorum valla haftasonları nerdeyse
Ben haftaiçi hiç bişey yapamıyorum kuzu mecbur haftasonu. Yarın robot siparişini veriyorum artık eşim halime acıdı bugün al artık şu robotu diyor

Cnm alırsan robotu kullandıktan sonra yorum bekliyoruz ben de geçen gün bahsettim eşime benle pazarlığa girişti hemen özelde değil devlette ol ameliyatını sana robot süpürge alalım dedi ama korkularim ağır bastı ameliyati özelde oldum dun yine bahsettim unutmamış sen hakkını kaybettin gittin özelde oldun ameliyati diyo

Hadi bakalım canım büyür yavaş yavaş inşallah. Olsun düşük olsun fark etmez canım sonuçta onlar uyarıp bir şekilde yumurta elde edecekler. Düşük olması doğal döngüde sıkıntılı bence. Şimdi güzel düşün güzel güzel büyüsünler inşallah.

Ya doktorum 12 13 gün sonra olursun regl demişti. Olmazsan bekle gebelik bakarız demişti. Ama ben garantici yaklaşıcam normal batım 26sı o zamandan önce test yapmam diye düşünüyorum. Bir gaza gelirsem sadece iğneden 12 13 gün sonra kan vermeye giderim belki o anki moduma bağlı genelde regli bekliyorum hatta heyecanlanmama fırsat vermeden geliyor sağolsun
Ohhh gelsin katyalar ne isim koyacaksın karar verdin mi? Çay kahve de getirtirsin
Aynen yorum bekliyoruz doğru minseo
Aaa ama enişte bey o sağlık bu başka sen bir ara yine çaktırmadan ay belim ay sırtım falan yap canım

Yaparım canım o iş bende sen iki üç ağla sızla alır yav
Ohhh gelsin katyalar ne isim koyacaksın karar verdin mi? Çay kahve de getirtirsin
Evet rengi siyah, kara kızım dicem ona ağzım alışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…