Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ahhaha benimde valla ama yinede hayirlisi

Selam kızlar iğnenin 10.günüden beri adet olcam diye diye geziniyordum 2 gündür sancı bıçak gibi kesildi hiç gelcek gibi değil..

Beta biraz umutlandırıcı çıksaydı bir ihtimal derdim 1.17 nin yükselme şansı olmaz.

Olsam da rahatlasam ya of

Canmm hayırlısı olsun inşallah sıkma canını.
Senin yumurtlama olmadığında progestron kaç çıkmıştı

Kızlar ben anneme her şeyi anlattım, üzerimden yük kalktı resmen. Muhabbet gelişti ve birden her şeyi söyledim 1 yıldır olmadığını, kimyasalı. Çok normal karşıladı olur sizde bi sorun yok sen önce o stresini sinirini bitir dedi
bi de ayaklarını aha böyle dik dedi
peki dedim

Oh iyi yapmısın canmm aha onu nasıl yapcaz kız

Kasıklarıma ara ara küçük küçük şeyler batıyor. Sağ kasigim dolgun bata on üç gün var erken mi degil mi bilemedim.

Selam canım. İğneden sonra kaçıncı gün vermiştin beta hcgyi? Progesteron kullanıyor muydun sen? Ona devam ederken regl gecikebiliyormuş da. Valla sıkıntılı ya hesap kitap yapmaktan mahvolduk hayırlısı inşallah
Ayy canım çok şaşırdım ve sevindim senin adına. Belki bebiş de anneannesiyle tanışmayı bekliyordu çat diye bu ay olsa ne güzel olur
hahahahahahhahahahahahahahahahah

Test yaptıktan sonra tabikii söküldüüm Martta hamileyiiiiz bak görürsünüzzz
Ahhh o lanet test etkisi hiçbir söktürücü bu kadar etkili değildir. Hadi bakalım mübarek martı heyecanla bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…