Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar progesteron testim 32.5 çıktı. İnternetten tabi ki de bakmıştım doktoru aramadan önce 🤣 10 15 üstü yumurtlama olduğunu gösterir diyordu.

Doktoru aradım az önce. Çok iyi çıkmış dedi, yani ne demek dedim 🙈 15 üstü gebelik bekliyoruz dedi. Dikkat et hamilesin demiyorum bak ama gebelik potansiyeli yüksek durumdasın şu an baya gibi bir şey dedi. Bekleyeceğiz dedi.

Gelelim diğer sorulara kızlar ipek_annesi ipek_annesi @Mordus başka merak eden var mıydı hatırlamıyorum :)

Peki dedim iğneden sonra şu kadar gün sonra adet olunur gibi bir şey var mı dedim. 12 13 gün sonra falan dedi. Peki gebelik testi ne zaman yapayım dedim. Adetini bekle olmazsa gebelik bakarız dedi. Muhtemelen böyle dediği için o aralıkta anca kanda çıkar herhalde diye düşündüm kan tahlili gibi konuştuğunu düşündüm 🤔

Baya heyecanlandım doktor öyle konuşunca, hakkımızda hayırlısı olsun, heveslenmeye korkuyorum 🤷
Canım, inşallah güzel haberler alırsın yakında :dua: .. bende de 30,5 çıkmıştı doktor sonuçlar çok iyi dedi ama malesef olmadı.. herkesin vücudu da farklı belki de bende başka sebeplerden tutmamıştır diye düşünüyorum...

Transvajinal ultrasonografi kadın üreme organlarının görüntülenmesinde pelvik ultrasona oranla çok daha net görüntülerin elde edilebilmesine imkan tanıyan bir ultrasonografi tekniğidir. Bu yöntemle yapılan görüntülemelerde ultrason probu vajina içerisine yerleştirilir. Ses dalgaları vajina içerisinde iletilir ve rahim, yumurtalıklar gibi üreme organlarının bu şekilde görüntülenmesi ile elde edilen sonuçların yanılma payı çok daha küçüktür.
Çok saol tatlım 🥰🥰

Ölüyorum anlasanıza😂😂

Eklentiler

• 16136548856995083997926421794581.jpg
    16136548856995083997926421794581.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 32
Canım, inşallah güzel haberler alırsın yakında :dua: .. bende de 30,5 çıkmıştı doktor sonuçlar çok iyi dedi ama malesef olmadı.. herkesin vücudu da farklı belki de bende başka sebeplerden tutmamıştır diye düşünüyorum...
Sağol canım amin hepimiz alalım inşallah en kısa zamanda. Evet tabi ki o değer sadece yumurtlama olduğunu gösteriyor her yumurtlama döllenme olacak demek değil sonuçta. Hayırlısı olsun inşallah
Ölüyorum anlasanıza😂😂
O neeydi kızz?
Ben de şimdi 1 paket gömdüm 😂
Ayıp ama 😒
YAPMAYIIINN ÇİKOLATASIZ 3. GÜNÜMMMMM 21 GÜN DETOKSUNA GİRDİİİMMM OLMAZ Kİ :KK43::bicak:
Ben diyorum ki minseo minseo yi şikayet edelim 3gün bize çikolata fotosu atamssın 😒
sonucum hala cıkmadı ya yarına kaldı sanırım
Çok uzun ya iki iç saatlik tahlil aslında 😔

Sağol canım amin hepimiz alalım inşallah en kısa zamanda. Evet tabi ki o değer sadece yumurtlama olduğunu gösteriyor her yumurtlama döllenme olacak demek değil sonuçta. Hayırlısı olsun inşallah

O neeydi kızz?

Ayıp ama 😒

Ben diyorum ki minseo minseo yi şikayet edelim 3gün bize çikolata fotosu atamssın 😒

Çok uzun ya iki iç saatlik tahlil aslında 😔
Ahaha üc gunmuu 😂😂 cok ya olmaz olmaz özleriz kandil simidinin ucundan aldım kandil yani ayıp 😂😂😂

X