Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
canım rüzgardan camın kenarlarındaki boyalar çatladı kaldıysak böyle bi yelde kalmış olmamız lazım izmirlileeer 😁
Hahaha evet İzmir'de bebek patlaması yaşanacak 🙈🙈
Ya okudum onu yaa ahaha napsam soyunup rüzgaramı dönsem tobe yarabbim ya,😂😂😂 ceyranlardamı kalsam napsam 😂😂
Artık taktiğe sen karar vereceksin Duygucum. O kadar hızlı etkili yani bir de, hemen karnı şişmiş doğurmuş. Biz de doktorlarla uğraşıp bir de dokuz ay vakit kaybedelim işte 🤣

Hahaha evet İzmir'de bebek patlaması yaşanacak 🙈🙈

Artık taktiğe sen karar vereceksin Duygucum. O kadar hızlı etkili yani bir de, hemen karnı şişmiş doğurmuş. Biz de doktorlarla uğraşıp bir de dokuz ay vakit kaybedelim işte 🤣
Hortum kasırga felan nerdeyse ben oraya giderim bir saatte oluyorsa bu iş😂😂

Bulgaristan canım. Türkiye dışında her yer olabilir 🙄 eşim sağlık çalışanı olduğu için yurtdışında şartları çok iyi ve değer görüyorlar. Ben de bırakamam ama eşim çok istiyor gitmek.

Keşke benimde öyle bi şansım olsaydı asla düşünmeden giderdim
Keşke benimde öyle bi şansım olsaydı asla düşünmeden giderdim

Canım çok teşekkurler açiklaman icin 🥰🥰
vajinal muayene de yumurtaliklari ve rahmi kamera gorebiliyor yani 🙄😋 çubuklar oraya kadar gitmiyor
Cok cahilim ya 🙈🙈
Transvajinal ultrasonografi kadın üreme organlarının görüntülenmesinde pelvik ultrasona oranla çok daha net görüntülerin elde edilebilmesine imkan tanıyan bir ultrasonografi tekniğidir. Bu yöntemle yapılan görüntülemelerde ultrason probu vajina içerisine yerleştirilir. Ses dalgaları vajina içerisinde iletilir ve rahim, yumurtalıklar gibi üreme organlarının bu şekilde görüntülenmesi ile elde edilen sonuçların yanılma payı çok daha küçüktür.

X