Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet canım eşi antalyada diyetisyen kendisi izmirde muaynehanesi var
Ay ben böyle çok üzülüyorum tuhaf oluyorum ya. Kadının daha storysi duruyor. Bir de Şubat ayında birbirlerini ne kadar sevdiklerini söylemişler dergide 😱
Ay bende senin gibiyim kuzu ya. Ya bi yumurta toplama kismina gecebilsem baya heveslenirim heralde elimde olmaz yani
Valla çok benziyoruz hastalıksal ve huysal olarak 🙈 inşallah iyi oluruz bebiş ya artık hayırlısı demekten içim kurudu

Bi doktorda tabancanın ne işi var ya 🙄
Evet işte herkes alabiliyor sıkıntı o :) ne meslek sahibi olanlar olmayanlar kolaylıkla alabiliyor. Beni ismi bile korkutur. Burda da gece sürekli silah sesleri oluyor keyfine atış yapıyorlar sanırım. O kadar huzursuz oluyorum ki bir gün camdan içeri girecek diye. Ne zevk alırlar bilmem.

Evet işte herkes alabiliyor sıkıntı o :) ne meslek sahibi olanlar olmayanlar kolaylıkla alabiliyor. Beni ismi bile korkutur. Burda da gece sürekli silah sesleri oluyor keyfine atış yapıyorlar sanırım. O kadar huzursuz oluyorum ki bir gün camdan içeri girecek diye. Ne zevk alırlar bilmem.
ben direk jandarmayı arıyorum öyle silah sesi duyunca, kafayı yemiş bu insanlar gerçekten

Valla ben ona da korkuyorum. Çünkü şikayet edenin bilgisini verdiklerine tanık oldum. Çok nüfuzlu kişiler de bunu yapabiliyor o nedenle musallat olurlar gibi de geldi biliyor musun 😔
nasıl ülkede yaşıyoruz biz ya... eşim vatandaşlığını alınca çekip gidesimiz var cidden.

@terelellidenhalliceyim elma dersem çık armut dersem çıkma
giphy.gif

Artan progesteron mağduru olarak kabızlık yaşıyorum kızlar 😔 var mı öneriniz? Halbuki diyete devam ettiğim için lifli ve sebze tüketimim fazla bol su içiyorum yürüyorum daha ne yapabilirim bilmiyorum 😔 eskiden çok yaşardım devamlı sıkıntılıydım. Uzun zamandır baya güzel gidiyordu niye böyle oldu ki 😔

Nerelere gitmeyi düşünüyorsunuz? Nerenin vatandaşlığı? Çok heyecanlı ama ben ailemi bırakamazmışım gibi geliyor. Kısa süreli yaşarım ama temelli çok zor 🙄
Bulgaristan canım. Türkiye dışında her yer olabilir 🙄 eşim sağlık çalışanı olduğu için yurtdışında şartları çok iyi ve değer görüyorlar. Ben de bırakamam ama eşim çok istiyor gitmek.
Artan progesteron mağduru olarak kabızlık yaşıyorum kızlar 😔 var mı öneriniz? Halbuki diyete devam ettiğim için lifli ve sebze tüketimim fazla bol su içiyorum yürüyorum daha ne yapabilirim bilmiyorum 😔 eskiden çok yaşardım devamlı sıkıntılıydım. Uzun zamandır baya güzel gidiyordu niye böyle oldu ki 😔
Valla bende de var kronik, kuru kayısıyı suda beklet yumuşayınca ye o iyi geliyormuş ya da bekunis diye bitkisel bi hap var ondan alıp 1 tane içebilirsin

Bulgaristan canım. Türkiye dışında her yer olabilir 🙄 eşim sağlık çalışanı olduğu için yurtdışında şartları çok iyi ve değer görüyorlar. Ben de bırakamam ama eşim çok istiyor gitmek.

Valla bende de var kronik, kuru kayısıyı suda beklet yumuşayınca ye o iyi geliyormuş ya da bekunis diye bitkisel bi hap var ondan alıp 1 tane içebilirsin
Evet canım haklısın. Hayırlısı olsun valla gerçekten zor ama yaşam şartları da çok önemli. Birkaç sene önce Bulgaristan'a gitmiştim. Çok değişik gelmişti 70lerde gibi resmen nostalji yaşamıştım giyim tarzı ve mekanlar açısından 🙈

Bekunisi duymadım canım sağol. Valla dikkat de ediyorum artık baya ama hamile kalırsak iyice zorlaşacak bu konu.

Evet canım haklısın. Hayırlısı olsun valla gerçekten zor ama yaşam şartları da çok önemli. Birkaç sene önce Bulgaristan'a gitmiştim. Çok değişik gelmişti 70lerde gibi resmen nostalji yaşamıştım giyim tarzı ve mekanlar açısından 🙈

Bekunisi duymadım canım sağol. Valla dikkat de ediyorum artık baya ama hamile kalırsak iyice zorlaşacak bu konu.
Ben de gitmek istiyorum Bulgaristan'a nostalji severim 😆 ne kadar dikkatte etsek ilaçlar malesef etkiliyor 😐

X