Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Muayenede bir sorun çıkmıyor. Ama regl düzensizliği var, bir hormonum sınırda çıkmış. Amh tan dolayı pkos şüphesiyle hap kullanmıştım bebek düşünmeye başlamadan önce. Yumurtalar çatlamıyor demişti geçen sene doktor.
yine bir pko ve eşte morfoloji sorunu :KK43: biz de hemen hemen sizle aynu durumdayız. ben bu ay rahim filmi
çekildim. 2.5 sene oldu bizim deneyeli. yavastan tüp bebeğe doğru gidiyoruz 🕺🏼

Bu şekilde kendinizi motive edebilmeniz bile bir başarı Tebrikler. Hep bu stres değil mi zaten hayatımızı mahveden... inşallah hakkında hayırlısı olsun canım
Teşekkür ederim , inşallah🥰 doktorum bana yumurta var çatlıyor sperm var ama olmuyor stres stres stres dedi.. ve ben stresin kaynağını buldum onu çözümlemeyi başarıcam inşallah, sonrası Allah kerim🧡

nar suyunu havuçtan daha iyi olduğu söyleniyor.. ama onla uğraşması:KK43:((
Sürekli onu ayıklamakla uğraşamam zaten. Haftada bir gün nar, bir gün havuç suyu, bir gün balık, haftada birkaç gün avokado ve muz, birkaç gün keçiboynuzu tozu (suyla karıştırıyorum bunu), her gün çiğ kuruyemiş ve kuru incir şeklinde devam ediyoruz. Narın fazlası da iyi değilmiş zaten. Çeşitlilik iyidir diye düşünüp ilaç ve takviyelerle neyi ne kadar değiştirebildik göreceğiz bakalım
canım bizim çok düşğk çıktı eşimde kadın doğumcumuz iki tane ekmeğe kırılanlardan verdi eşime
Hadi ya. Ben kendim kullandım da ona baktıralım demek gelmedi aklıma ki güneşe hiç çıkmaz :/

yine bir pko ve eşte morfoloji sorunu :KK43: biz de hemen hemen sizle aynu durumdayız. ben bu ay rahim filmi
çekildim. 2.5 sene oldu bizim deneyeli. yavastan tüp bebeğe doğru gidiyoruz 🕺🏼
Bende önümüzdeki ay çekileceğim filmi, umarım en kısa zamanda tüp bebeğe gerek kalmadan görürüz pozitif çizgiyi 😔

Teşekkür ederim , inşallah🥰 doktorum bana yumurta var çatlıyor sperm var ama olmuyor stres stres stres dedi.. ve ben stresin kaynağını buldum onu çözümlemeyi başarıcam inşallah, sonrası Allah kerim🧡
İnşallah başarırsın ve hamile olursun en kısa zamanda canım benim

Bu arada benim bu gelen regl değil galiba kesildi bile. Ne olduğunu anlayamadım ama aile hekimi hemşiresini aradım. Ve öyle bir parça geldi ki onun resmini attım bunun sonucunda hemen gidip yarın kan tahlili ver dedi. Yerleşme de olabilir düşük de dedi. Sabah erken kan vermeye gidiyorum ben

Bu arada benim bu gelen regl değil galiba kesildi bile. Ne olduğunu anlayamadım ama aile hekimi hemşiresini aradım. Ve öyle bir parça geldi ki onun resmini attım bunun sonucunda hemen gidip yarın kan tahlili ver dedi. Yerleşme de olabilir düşük de dedi. Sabah erken kan vermeye gidiyorum ben
peki bugün özelde kan verme imkanın yok mu? İnşallah iyi haberler alırsın

Eklentiler

• 16134004177396163144654713548202.jpg
    16134004177396163144654713548202.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 43
fiona13 fiona13 ipek_annesi ipek_annesi ballı muz :KK70: kuruyemiş cips elma balsız ama :KK70::KK70: antep fıstıklı ve sütlü çikolata masada gül yaprakları ve kırmızı mumlar tv de youtube dan şömine açıyorsunuz arka plan sezen aksu çıtır çıtır odun ateşinin sesi birazda alkol vardı :KK70: böyle kızlar:KK70: normal aksam yemeğinden sonra hazırladıgım ıcın fazla yiyecek yoktu sade ve öz D:KK70:D:
Süper valla daha ne olsun :KK8:

PCo varsa ondan olabilir benim arkadaşımda parça parça adet oluyordu. Şimdi iki çocuğu var.

X