Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben de izlemiştim bunu aynı şekilde duygulanmıştım ikisi de psikolog ama onlar bile çok zorlanmış bu süreçte 🙍‍♀️

aynen yani vakti gelmiş olmuş bence artık öyle düşünüyorum ya. Korunurken hamile kalanlarında vakti gelmiş olmuş mesela, tek ilişkiden kalanlar, istemeyerek hamile kalanlar ve bu kadar uğraşan biz.. demekki vakti gelmemiş🤷🏼‍♀️ Başka bi açıklama bulamıyorum

@terelellidenhalliceyim
Evet canım sadece takviye verildi, sebep araştırılmadı. Kızartmadan uzak durun, sağlıklı beslenin demişti.
Normal morfoloji; 1 den 2 ye çıktı.
Hareket; 11 den 25 e çıktı.
Konsantrasyon; yaklaşık 10 milyon ikiside.

Rahim filmi sonrası çatlatma iğnesi deneyeceğiz. Aşılama yapmayacağız. Olmazsa tüp bebek aşamasına geçeceğiz.
Canim testler arasinda ne kadar sure var ? Birde testi medical parkta mi verdi eşin

aynen yani vakti gelmiş olmuş bence artık öyle düşünüyorum ya. Korunurken hamile kalanlarında vakti gelmiş olmuş mesela, tek ilişkiden kalanlar, istemeyerek hamile kalanlar ve bu kadar uğraşan biz.. demekki vakti gelmemiş🤷🏼‍♀️ Başka bi açıklama bulamıyorum
Kesinlikle canım ben de öyle diyorum artık eşim de diyor geleceği zamanı bekliyor sorun arayıp durma diye nasip dicez beklicez napalım😕
Ama inşallah gerek kalmayacak minseo minseo ciğim. Biz de burada boşa kafa yormuş olacağız inşallah 🥰
İnşallah canım benim 🤲

kuzu ben hem prowomen hem de arısütü aliyorum unutmadıkça. arısütü mercimek kadar zaten alınması gereken doz. poleni yiyemiorum işte kaktırmaca :KK43:
Kuzum sen daha baslamadim demi ama tedavine? Bazilari tup bebek tedavisi surecinde kullaniyolarmis.
Ben sonrasi icin icimde bi umut kalsin diye birakiyorum sonraya

Düşünme oraları şimdi. Gelsin de varsın gıcık olsun. Doktorun öyle dediğine de bakma. Tedaviye nasıl cevap vereceğini tam olarak bilmesi mümkün değil. Belki hızlıca olup bitecek, yeni işe başladığın gün hamile olduğunu öğreneceksin mesela 😍

Neler tıkıyorum bir bilsen 🤣🤣
Oyle diyo cunku ilk tedaviye cevap vermedi vucudum kuzu. Ona dayanarak dedi iste. Oncesinde demeden bilemeyiz diyodu

hanımlar eşinde morfoloji sorunu olanlar 🙋🏻‍♀️

bu kullanılan proxed promotil ımpryl gibi takviyelein içinde yeteri kadar e vit yokmuş. ben alıcam ama evicap 200 mü 400 mü karar veremedim. var mı kullanan eşine ?

Aynen canım benim ne zaman hayırlıysa o zaman olsun inşallah🤲🏻 Çok sağol😘
Canım benim hayırlı olsun hakkında inşallah gerek kalmayacak.

Canım senin de hakkında hayırlısı olsun. Söylemiştin daha önce inşallah sorun neyse bir an önce hallolur bu durum. Belki dikkat etmediğim bu aylarda denk gelir olur ne zaman hayırlıysa o zaman olsun inşallah.

Canım ya kıyamam. Gerçekten çok sinir bozucu insanların yorumları soruları. Eğer anestesisiz çekilirsen normal röntgen odasında yapıyorlar. Öyle bir durum olmaz. Ama öncelik senin sağlığın. Eşin için çok sorun olacaksa doktorun farklı bir hastanede çekmeyi kabul eder belki? Ya da anestesize ikna olursun 🙄

Çok üzücü evet gerçekten bu özelin başkaları tarafından kurcalanması. Ben hiç oradaki doktora bile gidemezdim mesela eşim tahlillerin falan hep başka yerde yaptırırdı kesin 😬 ama sonuçta bu kadar bütün işlemleri yapıyorsun zaten bence o da çok sorun olmaz yani insanlar da ne düşünürse düşünsün ama işte eşini düşünüyorsun sen dr haklısın

Sürekli onu ayıklamakla uğraşamam zaten. Haftada bir gün nar, bir gün havuç suyu, bir gün balık, haftada birkaç gün avokado ve muz, birkaç gün keçiboynuzu tozu (suyla karıştırıyorum bunu), her gün çiğ kuruyemiş ve kuru incir şeklinde devam ediyoruz. Narın fazlası da iyi değilmiş zaten. Çeşitlilik iyidir diye düşünüp ilaç ve takviyelerle neyi ne kadar değiştirebildik göreceğiz bakalım

Hadi ya. Ben kendim kullandım da ona baktıralım demek gelmedi aklıma ki güneşe hiç çıkmaz :/
Bizde aynı balık haftada 2 gün keçiboynuzu pekmezi proxeed havuç suyu bi hafta ara verdik eşim bıkma noktasına geldi.. adet haftmda ona da ara verirdim. . Yine devam edecez bazen bana da gına geliyor ... bu pandemi hepimizi sıktı bir an önce biter inşallah. .

X