Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
gelmez ınsalllah canım da tutar bu ay. bana yumurta yoksa tarlusal verıcem demıstıde bende ıcmıcem beklıcem normal döngüsünü. bidaki ayda ucer ucer yutucaz artık :d şimdi ben bu aydan ümidimi kestim ya gec yumurtlasam bile kucuk olur dıye dusunuyorum. bu ay kendımı pas geçtim dıye dusunuyorum ya bu raahatlıkla hamıle kalırmısım bıde

Kalırsan baya süpriz olur bence de söktürücü içmeden olursun zaten.. Üçer üçer içip üçer üçer yumurtlarsın inşşşşallah

Kac yumurta olustu canim? Bide reglinin ikinci gunu gittiginde kac yumurta goruldu.
Bazi doktorlar cok karamsar bazilarida akisa birakio galiba cok degisik. Ama benim bide endometriosiz var. O yuzden direct tup bebek dendi bence bana. Ben cunki klomen falan kullansam, daha dusuk ihtimal hamile kalicam ve hastaligim ilerlicek

Ah keşkem ah keşkeeeem ağzının balını yirimm
Aklıma acayip acayip şarkılar sokuyonuz. Bütün gün kafamın içinde çalıyor sonra
@terelellidenhalliceyim hocam yeni ay dolayısı ile dün evde yenibahar kaynattım adaçayı yaktım evın ıcınde gezdırdım. bugünde su ritüeli yapayım dıyorum ne dersınız
Yap yap oh ne kadar ritüel varsa hepsini yap. Evi yakmamak kaydıyla sana hepsi serbest. Kendini didiklemeyi bırakırsın belki O ritüel senin bu ritüel benim derken bir bakmışın günler günleri kovalamış, bebik hop cepte

Bu ay tup bebek olmazsa bunlardan yicem, bal propolis ve ari sutu. Tip da careler tukenmez
Eki Görüntüle 2781818
Cartedor şıp diye hamiş kalsın, löp löp dondurmalar aşersin. Kocası gece açık market arasın. Fransa'da gece 12'den sonra susuzluktan yana yana sokak sokak gezerek açık market, büfe bir şey aramıştık, bulamamıştık. Aklıma o geldi. Ne biçim ülke

su ritüeline başlıcam bugün bakalım.

Haklısın canım, ne bileyim işte olmayınca acaba diyor insan bana demedikleri birşey mi var.
25.günde oldum canım 4 gün falan erken. Erken olunca daha çok seviniyorum takip erken başlıyor
çok haklısın canım, bende 12 gün gecikti, regl olsam da yumişlerim oluşsa diyorum...
bende 2 yumurta oluştu canım. herhangi bir sıkıntım yok dedi doktor. İlk bebek olacak nasip ederse Allah Senin durumunu daha iyi anlıyorum şimdi canım, haklısın.
Bu ay tup bebek olmazsa bunlardan yicem, bal propolis ve ari sutu.
Tip da careler tukenmez
Eki Görüntüle 2781818
gerçekten faydasını gören var mı, ben de alsam mı diye bu ara çok düşünüyorum...
Kim Fransa da yaşıyor?

fiona13 canım bence kesinlikle başka bir doktordan da aynı sonuçlarla görüş alın. Bu direkt sizi tüpe hazırlamasın. Yani bir de açıklsma yapmadan paldır küldür olan işler beni çok geriyor. Doğru düzgün açıklama yapan güzelce öykünüzü alan takip eden bir doktor bulun bence.

Kızlar selam ya bugün pek bakamadım ama herkes umutsuz mu bugün yine ya ne oldu bi gaza geliyoruz sonra hepimiz umutsuzlaşıyoruz. Hadi bakayım hep beraber tekrarlıyoruz hamile kalacağız o kadar
kimyasal geçirip 2-3 ay sonra hamile kalanları gördükçe umut kalmıyor

Allah kolaylık versin, gurbet zor gerçekten. ben de Almanya dayım. burda da saat 10 dedin mi herkes evinde, dışarıda in cin top oynuyor.. market de yok ki... stok yapıyor millet evinde fln...
şuan burda da öyle pandemi kaynaklı sadece paket servis veren yerler açık oluyor zaten 9 dan sonra ve haftasonu sokağa çıkma yasağı var sen gelin mi gittin oraya ?

Ben ona benzer bişi yapıcam Maydonuzu sütte değil suda kaynatcam, suyundan 1 büyük bardak ayırıp ılıyınca içicem, kalan suya da oturcam
enfeksiyon içn bire bir kaynatıp suyunu içiyosun posasınıda beze sar sıcakken özel bölgene koy bez değsin tabiki maydonoz değil :d çok iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…