Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çağımızın hastalığı instamom lık ben seni instagramda da bulurum rahat bırakmam
Hahah milyonlu takipçilerim olacak
Ay hadi inşallah. Buraya bir gün test atabilirsem şaşırın tamam mı? Aa sen düşünüyor muydun yaa falan dersiniz

Amh hariç diğerlerine bakıldı canım ama nedendir bilmem amh istemedi.Yok başka doktora da gitmedik henüz.Eşimede 3 ay kadar kullan bu takviyeyi olmazsa aşılama denersiniz demiş doktor İnşallah canım Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize

Allahjm kimseyi evladini yanindan ayirmayi goze alacak kadar zorluk vermesin... Isteyen bakabilecek durumda olan herkesede hayirli evlat nasip etsin..

kızlar dün akşam öyle güzel rüya gördüm hayra çıksın köye gitmişim ama cennet gibi her yer yemyeşil sular akıyor gürül gürül yürüyoruz ben çok değişik bi meyve görüyorum böğürtlen gibi formu ananas kadar büyük alıyorum onu ikiye bölüyorum yiyorum yiyorum karşımda da bi adam balık tutuyormuş bu adam kim ya derken alarm çaldı

günaydınlar allah hayırlara çıkarsın inşllh güzel haberler alacağnız bir gün olur .

Günaydın kızlar yumurta kontrolüne doktora gidiyorum dokuz bucukta dua edin bana
Oh kısmetlerr taşmış maşallahj

Ne güzel rüyaymış. Hayırlara çıksın inşallah. Ben de rüyamda üniversitedeki bir ders için eski liseme ders gözlemlemeye gidiyordum. Ders bomboş geçiyor diye sıkıntıdan sınıfı ciflemeye başlıyorum. Hocaya yakalanıyorum. Sen dersi dinlemiyor musun diye kızıp bana ödev veriyordu. Kurtulamadım öğrencilikten
Günaydın kızlar yumurta kontrolüne doktora gidiyorum dokuz bucukta dua edin bana

Oh kısmetlerr taşmış maşallahj
Güzel haberlerle gel

amiiiin inşallah canım senin ruhun öğrencilikten kurtulamamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…