Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Şuan büyüyen hiç yumurta yokmuş. Aşırı moralim bozuk . Ağlıcaktım kadının yanında. Henüz erken zaten dedi seni erken çağırmamın sebebı ilk kullananlarda bazen cok hızlı buyuyor gormem lazımdı dedi. Pazartesi gel dedi pazartesi olcak enaz 20cm lazım dedi. İyide suan neden bir iki cm bile yok ki acaba. Pazartesiye kadar ilaçta vermedi takip edicez dedi. Alttan baktı bide çıktım ama ağladım ağlıcam. Normalde zaten yarın giriyordum yumurtlama haftama takvıme gore

bence modunuzu düşürmeyin daha erken demiş zaten doktorunuz haftaya büyür elbet hayırlı haberler alırsınız kendinizi üzmeyin. rabbim yardımcınız olsun.bence güzel habeler alıcaksınız.

bence modunuzu düşürmeyin daha erken demiş zaten doktorunuz haftaya büyür elbet hayırlı haberler alırsınız kendinizi üzmeyin. rabbim yardımcınız olsun.bence güzel habeler alıcaksınız.
Ya bi iki cm nerden yokki acaba bılmıorum olcak dedi doktor ama yumurta neblm ya

Canım belki kendi haftanda büyüyecek yumurtalar 3gün var pazartesiye

Peki senin ovü testlerin nasılsın? Yumurtlama belirtilerin var mıydı? Belki birden büyür yumurtalar

Hiç üzülme canım zamanında büyüyecek demekki doktorunun dediği şeyi ben yaşadım çok erken hızlı büyüdü benim. Pazartesi adetinin kaçıncı günü

Dugucum bugun reglinin kacinci gunu ?

üzülme canım vardır bir hayrı sende değerlendiremedik diyordun bak demekki pazartesiye kaldı böylesi daha güzel olacak diye düşün hani olumlama yapıyorduk kötülükler uzak olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…