Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Gunaydin kizlar 💕
Bende suan regliyim ama inşallah modum yükselicek 🙏🙏
Birsey sormak istiyorum bende her ay yumurta akı akıntısı olmuyor.Bu durum o ay yumurtlamadıgım anlamina mı geliyor peki ?
Bende dün bunu sordum kuzu ama herkeste değişiyor dedi Kızlarr. Belki akıntıyı idrarla atıyosun farketmiyosundur

Gunaydin kizlar 💕
Bende suan regliyim ama inşallah modum yükselicek 🙏🙏
Birsey sormak istiyorum bende her ay yumurta akı akıntısı olmuyor.Bu durum o ay yumurtlamadıgım anlamina mı geliyor peki ?
"Belirti" kişiye özeldir canım. Yumurtlama, gebelik herkeste farklı belirtiler ile kendini gösterir. Genel tanımlara çok takılmamak lazım diye düşünüyorum, kendi vücudunun tepkilerini takip ederek yumurtlama zamanını anlayabilirsin.

Şuan büyüyen hiç yumurta yokmuş. Aşırı moralim bozuk . Ağlıcaktım kadının yanında. Henüz erken zaten dedi seni erken çağırmamın sebebı ilk kullananlarda bazen cok hızlı buyuyor gormem lazımdı dedi. Pazartesi gel dedi pazartesi olcak enaz 20cm lazım dedi. İyide suan neden bir iki cm bile yok ki acaba. Pazartesiye kadar ilaçta vermedi takip edicez dedi. Alttan baktı bide çıktım ama ağladım ağlıcam. Normalde zaten yarın giriyordum yumurtlama haftama takvıme gore
Canım benim sıkma canını büyüyecek inşallah yumurtalar ve biz en kısa zamanda alacağız bebis haberlerini. Benim de bu aydan ümidim yok yine. Dünden bacaklarım ve ayak bileklerim ağrımaya başladı ve bu benim adet belirtilerimden en önemlisi yani bu ay da adet olucam sanırım. İnsan üzülüyor doğru ama Rabbim biliyor vaktinin ne zaman olduğunu. Benim bat 13 yada 12 şubat. Yumurtlama hissettim ilk defa ocak ayında adetimden bi hafta sonra. Nasip inşallah canım. Biraz sıkıntılı beklemek ama her nasip vaktine esirdir.

Canım benim sıkma canını büyüyecek inşallah yumurtalar ve biz en kısa zamanda alacağız bebis haberlerini. Benim de bu aydan ümidim yok yine. Dünden bacaklarım ve ayak bileklerim ağrımaya başladı ve bu benim adet belirtilerimden en önemlisi yani bu ay da adet olucam sanırım. İnsan üzülüyor doğru ama Rabbim biliyor vaktinin ne zaman olduğunu. Benim bat 13 yada 12 şubat. Yumurtlama hissettim ilk defa ocak ayında adetimden bi hafta sonra. Nasip inşallah canım. Biraz sıkıntılı beklemek ama her nasip vaktine esirdir.
İnşallah canm hayırlı haberler alırım pazartesi inş hepimiz hayırlı haberler alalm

Peki senin ovü testlerin nasılsın? Yumurtlama belirtilerin var mıydı? Belki birden büyür yumurtalar
Canm ovü yapmadm buay doktor yapcak diye ama normal aylarda yaptığımda suan silik çıkıyordu. Ilac Etkı etmedmi dıye dusunuyorum saddce

minseo minseo ya kadın zaten normal dedi olmadıgına hızlı buyur dıye bakmam lazmdı dedı pazartesi olacak dedi bana gulumseyerek. Ama hanı üc gunde yırmı olurmu blmıorum yani daha reglının dokuzuncu gunu takvımde bile yarın başlıyor gozukıor yumurtlma ama ilaca devam ettde demedi. Takıp edicez dedi

Canm ovü yapmadm buay doktor yapcak diye ama normal aylarda yaptığımda suan silik çıkıyordu. Ilac Etkı etmedmi dıye dusunuyorum saddce
Canım bence daha 3-4 günlük bi süre var büyüme olasılığı çok fazla senin hormonel bi sıkıntın yok, bence büyür yumurtaların kiminde 1 günde büyüyor kiminde yavaş yavaş. Olumsuza kapılma ayrıca burda yumurtan yok bu ay denilip hamile kalan bir sürü insan oldu o yüzden sen değerlendirmeye devam et belki de geç yumurtlama olacak

Canım bence daha 3-4 günlük bi süre var büyüme olasılığı çok fazla senin hormonel bi sıkıntın yok, bence büyür yumurtaların kiminde 1 günde büyüyor kiminde yavaş yavaş. Olumsuza kapılma ayrıca burda yumurtan yok bu ay denilip hamile kalan bir sürü insan oldu o yüzden sen değerlendirmeye devam et belki de geç yumurtlama olacak
Aynen normalde test yapsam bır haftaya yakın zaman var pik görmem için sadece acaba 20 ye ulascakmı diye korkum

X