Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hahahaha kız burası da Avrupa 😁 Edirne sınırını geçince şak diye Avrupa oluveriyor 😁 aynen canım çok yakınız Edirne’ye, Tekirdağ’a falan 2 saat, günübirlik alışverişe falan gidiyoruz 🤗
Doğru diyosun 😄 ben Almanya Avusturya falan diye düşünmüştüm seni 😄 yakın olması çok iyi ama. Nasıl rahat mı Yunanistan da yaşam 😇

Guzel insanlar merhabalar, gectigimiz hfta saat 21.00 Meryem suresini okurken yolda idim, ertesi gun yumurta toplamam vardi, smdi de yoldadayim yne Meryem suresini okuyum burafdaki herkese dua ettm, trasfer yolundayim bu sefer de, Allah nasip ederse 16.30ta transferim olacak, 2 hafta once bgn igne kullanmay baslamstm, bgn transfer cok hizli oldu, stres ve gerginlikten baska bir sey hissedemiyorum, mesajimi okuyan olursa dua edebilir misiniz? smdiden allah razi olsn canlarim 🤲🏻
canım hakkında hayırlısı olsun inş tutunur bebeğn sana

Guzel insanlar merhabalar, gectigimiz hfta saat 21.00 Meryem suresini okurken yolda idim, ertesi gun yumurta toplamam vardi, smdi de yoldadayim yne Meryem suresini okuyum burafdaki herkese dua ettm, trasfer yolundayim bu sefer de, Allah nasip ederse 16.30ta transferim olacak, 2 hafta once bgn igne kullanmay baslamstm, bgn transfer cok hizli oldu, stres ve gerginlikten baska bir sey hissedemiyorum, mesajimi okuyan olursa dua edebilir misiniz? smdiden allah razi olsn canlarim 🤲🏻
dualarımız sizinle rabbim yardımcınız olsun.hayırlı haberler alırız inşallah.

Anladım bebiş, bu reglde işler yolunda gider inşallah 🤲 ben de aynı bıraktığın gibi 😄
Bende hic heyecan kalmadi kuzu ya.
Bu durum bana sabir etmeyi, geleni kabul etmeyi ogretti cok sukur. Eskiden cok sabirsizdim. Duamda bile olmasini istedigim seyi isterdim, hayirlisiysa olsun demeye korkardim, niye cunku ben onu istiodum benim icin iyi olsun yada olmasin. Artik istedigim herseyin iyi olmadigini anladim cok sukur 😂
O yuzden huzurluyum iyim yani ne bilim
Sendede vardir heralde bu dusunceler demi?
Yoksa hemen vazmi gectim olmayinca 😂

Herkese selam kızlar🌸 kadın doğumda yapılan hormon testleri adetin 3.günü yapılıyor diye biliyorum.3.günü haftasonuna denk geliyor acaba 2.günü yaptırsam da olur mu?İlla 3.gün olması mı gerekiyor 🙈

Herkese selam kızlar🌸 kadın doğumda yapılan hormon testleri adetin 3.günü yapılıyor diye biliyorum.3.günü haftasonuna denk geliyor acaba 2.günü yaptırsam da olur mu?İlla 3.gün olması mı gerekiyor 🙈
2. Yada 3. Günü heralde zaten yapilir yani ben 2. Günü yaptirmistim

Yeni bat 9 Mart diyebiliriz şimdilik minseo minseo 🥰 yumurtlama takibi yapıyorum değişiklik olursa güncelleme yapacağım düzensizlik var 🙈

Bende hic heyecan kalmadi kuzu ya.
Bu durum bana sabir etmeyi, geleni kabul etmeyi ogretti cok sukur. Eskiden cok sabirsizdim. Duamda bile olmasini istedigim seyi isterdim, hayirlisiysa olsun demeye korkardim, niye cunku ben onu istiodum benim icin iyi olsun yada olmasin. Artik istedigim herseyin iyi olmadigini anladim cok sukur 😂
O yuzden huzurluyum iyim yani ne bilim
Sendede vardir heralde bu dusunceler demi?
Yoksa hemen vazmi gectim olmayinca 😂
Canım çok çok iyi anlıyorum seni ben de öyle hırs yapardım olsun olacak neden olmuyor diye insan zaman geçtikçe kendini her türlü senaryoya hazırlıyor başına iyi kötü şeylerin gelebileceğini farkediyor bu da beynen bizi rahatlatıyor, ve bizim üstümüzde bi ilahi güç var biz ne kadar uğraşsakta o gücü yönetemiyoruz. Akışta kalmak günü yaşamak en güzeli o yüzden. Yani heyecansız olmanı anlıyorum mesela şuan test yapsam çift çizgi çıksa benim için o bile çok bişey ifade etmeyecek kalp atışını duyana kadar biliyorum. Vazgeçmek değil bu aslında olduğun durumu kabullenmek😇

bende doktor 2. günü yaptırmştı. bence 2. gün gidebilirsiniz.

Ben 2. gün yaptırdım son iki tahlilimi Fark etmiyor diyorlar 2-3. gün

X