Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba öncelikle inşallah bu ay tüm anne adayları güzel haberler alır inşallah bende dahil olmak üzere ben birşey sormak istiyorum arakadaşlar ocak 14 te adet oldum yumurtalmami uygulamadan takip etim işte bu ayın dokuzunda adet olmam geriyor ama bazen iki gün önce yada sonra da oluyorum adete dokuz gün kala days comfort erken gebelik testi yaptım negatir güvenirliliği ne bilmiyorum onu kulanan arakadaşlar yazabilir mı bide bu günde aynısını yaptım yine negatif olsa çıkarmaydı sizce çok uzluyirum ya bu süreç insanı çok yıpratıyor ya gerçekten inşallah rabim hepimize nasip eder bu ay yazarsanız çok sevinirim

Reactions: niw
Ay hadi İnşallah

link olarak atabilirsin canım, yoksa videonun ismini söyle yazalım youtube a cıkar :)
Ben bitane sitede denk geldim olumlama ararken ama bulamadm smdı telefona inmiş müzik ama isimsiz . Bir erkek ismiydi site ama unuttum ya

Son düzenleme:
bence beklemeliydiniz çok erken gebelik testi için geç döllenmede olabilir.bence biraz daha bekleyip adetiniz gecikirse kan tahlili en iyisi.kendinizi üzmeyin.herşeyin hayırlısı güzel haberler alırsınız inşallah.

Canım linki varmı hangi videosu bende bakayım

Inşallah ya tesekur ederim hepimize inşallah bu ay nasip olur ya cevapladığınız için çok tesekur ederim

Reactions: niw
Selam hatunlar, umarım herkes iyidir.
Sat'a göre bugün 6+1, kontrole gittim.
Yolk sac var bebek yok. Haftaya da gözükmezse sorun var demektir dedi.
Hayırlısı olsun bakalım..
Canım az önce aklımdan geçtin. İnşallah haftaya bebiş hem gözükür hem de kalp atışını da duyarsınız içini ferah tut daha erken

Hamile miydin canım bilmiyordum tebrikler sat ile gebelik tarihi uyuşmayabiliyor ona takılma, yolk sac oluşmuş bebek de görünür haftaya inşallah.Kese boyutuna göre tahmin ediyorlar aşağı yukarı onu doktorlar

İnşallah canım ben yurt dışında yaşıyorum hiç beta baktırmadım idrar testini tekrarladım koyulaşma var Bakalım yarın doktor ne diyecek, inşallah görünür
Ben Yunanistandayım canım, sen?
İnşallah canımmm ay çokta uzak değilmişsin ben seni avrupada falan sanıyordum
Peki görünmesi mi gerekiyormuş canım doktor ne dedi? İnşallah haftaya bebeği de görürsün

Sağol canım. Hamileyim diyemiyorum bebek olmadan ne yazık ki. Hayırlısıysa görürüz inşallah.

Alışkanlıkları bırakamam diyooooğr
Jstor, Ebrary şifrelerim duruyor olsa ben de deryaya dalardım, çıkamazdım muhtemelen. Bu şekilde erişebileceğim çalışmalar da kısıtlı kaldı çok şükür

İnşallah canımmm ay çokta uzak değilmişsin ben seni avrupada falan sanıyordum

Peki görünmesi mi gerekiyormuş canım doktor ne dedi? İnşallah haftaya bebeği de görürsün
Hahahaha kız burası da Avrupa Edirne sınırını geçince şak diye Avrupa oluveriyor aynen canım çok yakınız Edirne’ye, Tekirdağ’a falan 2 saat, günübirlik alışverişe falan gidiyoruz

Guzel insanlar merhabalar, gectigimiz hfta saat 21.00 Meryem suresini okurken yolda idim, ertesi gun yumurta toplamam vardi, smdi de yoldadayim yne Meryem suresini okuyum burafdaki herkese dua ettm, trasfer yolundayim bu sefer de, Allah nasip ederse 16.30ta transferim olacak, 2 hafta once bgn igne kullanmay baslamstm, bgn transfer cok hizli oldu, stres ve gerginlikten baska bir sey hissedemiyorum, mesajimi okuyan olursa dua edebilir misiniz? smdiden allah razi olsn canlarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…