Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
süper yazmışsınız yaaaaaa

Ben de aynı durumdayım 3 gün önceydi bat, ama 3 gündür zorla silerek hafif pembelik geliyor peçeteye günde 2-3 kez sadece.. bir türlü sökülmedi sökülse de rahatlasam bende de hiçbir belirti yok
Daha önce yaşadın mı canım, kaç günde bir oluyon, ovülasyon yapıyor muydun,bunları bilince insan aslında bir tahmin yürütüyor , ben her şeyi ayrıntısıyla biliyorum iyi değil aslında ama neyse,

birşey olmaz canım, yumurta zaten 24 saat döllenme hazır oluyor.

Bendeki durumu anlatayım için rahatlasın. Doktor iğneyi 18 de vur dedi, ben vurdum ama dozajı ayarlamayı unutmusum. bunu da 2 saat sonra, tam da iğneyi çöpe atacakken fark ettim, içinde bir sıvı dolanıyor, neden tüpteki piston en aşağıda değil vs diye. Gün cuma mesai saati bitmiş heryer kapalı, burada nöbetçi eczane de yok. neyse dedim video açtım iğneyi nasıl vuracagım diye youtube dan. dozajı ayarladım sonunda vuruldum. bir yarım saate kadar sancılar vs başladı tamamdır dedim iğne oldu galiba, o geceyi de değerlendirdik ertesi günleri de.
Cumartesi klinik kapalı tanıdık eczane acık, kadına sorduk iğne için böyle böyle oldu sorun olur mu, hayır dedi, iğneyi buzdolabından cıkarınca o 2 satte oda sıcaklığına gelmiş de olur, sorun da olmaz dedi...

Bazen çok küçük şeylere takılıp stres yapıyoruz salalım kendimizi :))))

ağız kuruluğu diyorsan evet canım yaptı.

Reactions: niw
Ya aslında her seferinde negatif görmek bizi böyle yapıyor galiba ama her dakika geçtiğinde ben sakin ol sakin ol diye kendimi sakinleştirdim ikinci ignede oturup ağlamıştim yani ilişki olmadı bu saatten sonra olsa ne işe yaricak diye aslında Allah ol dese 1 ilişkide bile gebelik olur ama biz böyle düşünemiyoruz o an rabbin en kısa zamanda kucağımizi doldursun inşallah teşekkür ederim bu arada sizin gebelik oldu mu

benden de bir tane olumluma o zaman :))

Eklentiler

• Screenshot_20210125_183638_com.android.chrome.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 34
Benim reglim çok düzenliydi ama korunmayı bıraktıktan sonra bozuldu.. 2 gün lekenme ile başlayıp sonra regle dönmeye başladı 4 aydır korunmuyoruz zaten.. bu ay akıntım çok fazla olunca yumurtlamayı anladım öylesine test yaptım 20sindeydi o yüzden çoktan gelmesi lazım şu ana kadar

Evet benimde düzenliydi ya ne zaman evlendim bozuldu canım, inşallah hayırlı haberler alırsın, bekle biraz daha bakaldım

evet haklısınız, rahatlamayı deneyim, meditasyon müzikleir dinleyin. ben 21 gün boyunca evrim balıkçı hamilelik meditasyonuna devam ediyorum 10 gündür yapıyorum. gayet sakinim. reglim 5 gün gecikti, herşey yolunda giderse haftaya doktorumu arayıp kan vermeye gideceğim. :))

bende spor yapıyorum inanın çok iyi geliyo reglimi bekliyorum hakkımızda hayırlısı.rabbim gönlümüze göre versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…